Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio bwin de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Danas se Srdjan bas podsetio Stonera bilo je uzivanje slusati ....bar za mene
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #17
      Originally posted by dzoni gp View Post
      Danas se Srdjan bas podsetio Stonera bilo je uzivanje slusati ....bar za mene
      Zamislite sad Stonera na Dukatiju da li bi parirao vodecima?
      Last edited by cavu; 02-05-14, 18:38.

      Comment


      • #18
        2011. kada su on i Dovi bili u Hondi, razlike u kvalifikacijama između njih dvojice su se kretale od 1.9s u Valensiji do 0.2s u Sepangu. To su bile zadnje dve trke sezone i razlika je na njima imala te dve ekstremne vrednosti. Uglavnom je bila oko 0.5-0.6s, tako da su šanse da bi danas bio prvi na FP2, a peti na FP1. Ipak, samo Dovi kao poređenje je malo da se išta iole korisno izvuče, ali svakako bi izvlačio više od njega. Meni bi mnogo interesantnije bilo da imam ideju šta bi mogao 2011. i 2012. na Ducatiju.

        Comment


        • #19
          http://www.yamahamotogp.com/news/02-...rez-for-motogp

          Comment


          • #20
            Rosi u drugom treningu izgledao dobro cinimi se da je najvise vremena proveo na stazi i da je imao solidan ritam.Imao je par krugova oko 1:40.500.I to dok je vecina bila u garazama on je vozio.

            Comment


            • #21
              Cale ima nameru da se dokaze opet. Jedva cekam trku. Mali off,ne znam za vas, ali ja ne mogu da se otmem mislju da nije presao u Ducati, gde bi bio sada i da li bi Agostinijev rekord do sada pao?

              Comment


              • #22
                Colin!

                Šteta što je potrebno naterati ga da vozi kako ume pretnjama o neslavnom otpuštanju, ali kakav je ovo bio krug...

                Comment


                • #23
                  kakvih komentara na temu navijanja za rossia

                  Comment


                  • #24
                    tako je bree
                    MESSI 10

                    Comment


                    • #25
                      Matori pola sekunde brži nego prošle godine, Lorenzo samo desetinku, Pedrosa dve, a Marquez je skinuo 8 desetinki od prošle godine... Skinuo je rekord koji je napravljen na kvalifikacionim gumama, ovo je neverovatno...

                      Originally posted by darkooo View Post
                      kakvih komentara na temu navijanja za rossia
                      Komentatori?

                      Comment


                      • #26
                        Svaka cast za MM.
                        Sve navodi da ce ovo biti trka ludilo

                        Komentatori pocinju da iritiraju komentarima o MM , msm da Srdjan veoma cesto sanja svog mezimca
                        Veoma dobar komentator ali bas preteruje i sto je najgore nekrije svoja osecanja prema MM.
                        Bez ljutnje , moje misljenje .
                        Last edited by Dejan NS; 03-05-14, 15:02.

                        Comment


                        • #27
                          I dalje mi je vestacki osmeh tog cika Honde koliko god Markeez-ov bio iskren

                          Comment


                          • #28
                            Svi Japanci izgledaju kao da se prisilno smeju...

                            Originally posted by Dejan NS View Post
                            Svaka cast za MM.
                            Sve navodi da ce ovo biti trka ludilo

                            Komentatori pocinju da iritiraju komentarima o MM , msm da Srdjan veoma cesto sanja svog mezimca
                            Veoma dobar komentator ali bas preteruje i sto je najgore nekrije svoja osecanja prema MM.
                            Bez ljutnje , moje misljenje .
                            Britanci pored Smitha i Crutchlowa ne zaklapaju o Marquezu, momak radi stvari koje se ne viđaju svaki dan, ceo svet je oduševljen, ali našim komentatorima je to zabranjeno?

                            Broj dva, ima tema namenjena njima, nije radioaktivna niti je zabranjeno pisati u njoj...
                            Last edited by Vanja #66; 03-05-14, 15:09.

                            Comment


                            • #29
                              Ne znam koji je razlog, ali ovo je druga trka za redom na kojoj mali napuhanko na konferenciji pominje dobar ritam Pedrose i Lorenca. Rosija uopste ne pominje???

                              Comment


                              • #30
                                inace brat koji radi na cruiseru je trenutno u kadizu,ima slobodnog vremena i ja mu kazem idi u herez ( koji mu je by the way na pola sata od kadiza) kaze ma mene to ne zanima
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X