Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nije Vinales za LCR, on je za fabricku Yamahu.
    Pokazace vreme da sam u pravu.
    Mislim da bi Rossi trebao da se povuce na kraju sezone, ima dosta talentovanih vozaca. Nema on vise sta da dokaze, on je ikona ovog sporta.

    Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • #47
      Originally posted by andjelija View Post
      Može li neko da mi pomogne da nabavim Stonerovu knijgu " Pushing the Limits"? Već dva puta sam je naručivala, ali su je vratili na carini.
      Ja cu ti pomoci...ionako sam u Italiji vise nego u Srbiji..cim budem nabasao na nju,obavestavam te..

      edit:

      ..samo malo strpljenja,krecem sutra i probacu da ti to nadjem..mada u Italiji kad spomenes Stonera..
      Last edited by Rossini; 23-04-14, 15:48.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Originally posted by KERSDRS View Post
        Nije Vinales za LCR, on je za fabricku Yamahu.
        Pokazace vreme da sam u pravu.
        Mislim da bi Rossi trebao da se povuce na kraju sezone, ima dosta talentovanih vozaca. Nema on vise sta da dokaze, on je ikona ovog sporta.

        Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
        Jeste ima talentovanih ali Rosi nece da odustane ,ja ne mogu da verujem da u coveku ima toliko zara i zelje za borbom.On jednostavno tek sad zeli da dokaze da moze protiv mladjih makar ja to tako vidim
        Last edited by cavu; 23-04-14, 16:18.

        Comment


        • #49
          Originally posted by cavu View Post
          Jeste ima talentovanih ali Rosi nece da odustane ,ja ne mogu da verujem da u coveku ima toliko zara i zelje za borbom.On jednostavno tek sad zeli da dokaze da moze protiv mladjih makar ja to tako vidim
          Meni je glupo da se sada on dokazuje nekome. Ne može voziti isto kao pre 10 godina kada je bio u naletu punom. Ne znam, svejedno.

          Comment


          • #50
            Originally posted by andjelija View Post
            Kad ste me već prozvali...
            Ma, oduvao bi ga Stoner
            Markez me po stilu vožnje najviše podseća na Stonera, zato danas i navijam za njega. I baš bih volela da ih vidim zajedno na stazi.
            U svemu ostalom su kao nebo i zemlja, totalno različiti.
            Da, obojica nemaju nikakav problem da puste motor da im se rinta, s tim što je Stoner u Hondi bio već formiran vozač, iskusan i relativno staložen, Marc je još uvek klinac željan adrenalina... Tako da je Stoner dosta mirnije i normalnije vozio, uz obavezno potpisivanje u svakoj krivini gde je stigao, dok je Marquezu neko pre godinu i kusur dana zaboravio da napomene da ovi motori ne treba tako da se voze... Mislim da će za dve godine to već dosta drugačije izgledati.

            Originally posted by cavu View Post
            Ljudi znali neko sta ce biti sa Pedrosom nakraju sezone bas me zanima gde ce otici?
            Nisam siguran da i on zna gde će. Njemu bi sigurno prioritet bio ostanak u Hondi. Međutim, daleko od toga da se samo on pita i mislim da će Hondina eventualna ponuda zavisiti i od toga šta Redding i Bradl urade na sledećih par trka. Sve je izvesnije da će Bautista završiti saradnju sa Gresinijem i Redding može da namiriše mesto na toj Hondi. U tom slučaju, tebalo bi da ima podršku kao što je Simoncelli imao 2011. Zbog svega toga, ne bi me čudilo da ga samo povuku u Repsol ako pokaže dovoljno. Za sad je vrlo dobar, ali za tako nešto bi morao baš da impresionira. Mislim da će, sinoć pomenut,i Gabbarini tu igrati veliku ulogu, pošto on će svakako imati dobar uvid u to koliko Redding može i da li vredi rizikovati sa njim.

            Originally posted by KERSDRS View Post
            Cek, ako Jorge ode iz Yamahe i Rossi se povuce, moj Vinales zajase jednu Yamahu( mada je rano mozda) da li ce drugu Pedrosa? Da bude trade izmedju Honde i Yamahe haha

            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
            Rossi teško da će se povući, deluje bolje od Lorenza trenutno, zašto bi to radio? Ta druga Yamaha deluje rezervisana za Espargara. E, sad, do skoro je to bio Pol, mada uz ove rezultate, možda i Aleix upadne u priču za fabričko mesto. Vinales bi morao da ostane 2 sezone u Moto2, premalo je jedna sezona, sve i da uzme titulu nekim čudom...

            Originally posted by cavu View Post
            Mislim da trejd Honde i Yamahe bio zanimljiv potez,recimo Horhe za Danija.
            Sto se Rosija tice rekao je da neca da se povuce na kraju sezone i da zeli da produzi ugovor sa Yamahom sto mislim vecinu nas raduje! Samim tim ako Lorenco ode Rosi postaje prvi vozac sto ce njemu olaksati posao i mocice tu M1 da prilagodi sebi .
            A Vinjalesa bih voleo da vidim umesto Bradla na LCR Hondi
            Ta zamena nije uopšte nemoguća, Dani ima jake veze sa Movistarom iz 250ccm perioda. Ali, kada je Stoner objavio penziju, pričalo se da ni Dani ne planira još dugo da ostane. Ko zna, možda odluči i on da mu je svega dosta.

            Ako Bradl ne napravi iskorak ove godine, verovatno će od sledeće imati manju podršku HRC-a. Ima celu sezonu da se pokaže vrednim fabričkog tima, ali za sad nisam siguan da je skrenuo pažnju na sebe. Za Vinalesa već rekoh, ne bi trebao da dolazi bez 2 sezone u Moto2...

            Originally posted by KERSDRS View Post
            Meni je glupo da se sada on dokazuje nekome. Ne može voziti isto kao pre 10 godina kada je bio u naletu punom. Ne znam, svejedno.
            Nema dokazivanja, on voli to što radi, zato i vozi. Da nije tako, mogao je da ode iz sporta posle Mugella 2010. ili na kraju godine i niko mu ništa ne bi zamerio. Mnoge su velikane povrede odvele u penziju, on je to pregurao i sad samo želi da uživa i bude što je moguće bolji.

            Comment


            • #51
              Jel mi neko moze objasnit zasto Honda i Ducati imaju 2 izduvne grane a Yamaha samo jednu?

              Sent from my LG-P705 using Tapatalk
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • #52
                Vanja, ako Vinales kojim čudom osvoji Moto2 titulu(za mene ne bi bilo čudo), šta mu je onda bolje, da ostane u Moto2 ili da pređe na satelitsku Yamahu?

                Comment


                • #53
                  Da ostane u Moto2. Mnogi su hteli da vide Marqueza već 2012. u MotoGP-u, njegov tim je pametno odlučio da ostanu u Moto2, odrade posao kako valja i onda dalje. Sa tim stvarima ne treba žuriti. Pedrosa je uzeo titulu u 250ccm kao rookie, ap je ostao još jednu godinu i nije pogrešio. Kad pogledaš imena ljudi sa kojima se te godine borio, vidiš poznata imena, ali nikakav veći uspeh i za koga od njih. Sledeće sezone tu su i Lorenzo i Stoner i Dovi, što sigurno nosi veću težinu nego titula u 2004. Pored toga što je doživeo gadnu povredu ramena zbog koje su svi rekli da od titule nema ništa...

                  Drugo, Vinales jeste vrlo zreo, brz i neverovatno prilagodljiv. Ali ovo su potpuno novi ljudi sa kojima će se boriti, svi su iskusniji i zreliji od njega, toliko će novih situacija doživeti i jako su male šanse da će u svakoj da se snađe idealno. A to mora da uradi da bi uzeo titulu... Isto tako, Rabat neće uvek pogrešiti na startu i gubiti vreme dok se dovuče do vrha...

                  Comment


                  • #54
                    Ne znam zašto očekivati nešto od Rabata koji je prvu pobedu ostvario prošle godine. On je meni najbolji od svih tih izvikanih šampiona i vozača koji se nisu pokazali.
                    Agerter, nedovoljno dobar, Kalio isto, Luthi meni bolji i od Rabata, ali racing requires two balls Na Vinalesu je da ne greši, ostalo bi moglo samo da dođe. Nešto mi ne ide u glavu da bi Rabat tako lako izašao sa Maverickom na kraj i da je bolje startovao.
                    Nadam se da će Vinales biti bolji od svog idola Jorgea
                    Last edited by Cassius Clay; 23-04-14, 17:39.

                    Comment


                    • #55
                      Ne mora da bude 5 top vozača pored tebe da te spreče da uzmeš titulu, dovoljan je jedan. Rabat je prošle godine bio u jako lošem položaju, imao je brzinu da se bori sa Espargarom (koji je dokazani kvalitet), ali je tim od njega tražio da ne ometa Polyccia. Sada ima ceo tim iza sebe u MarcVDS-u. I seti se samo kakve su bizarne stvari omele Marqueza 2011, niko nije otporan na pritisak osvajanja titule kao rookie. Očekujem da će Mav biti najmanje drugi na tabeli na kraju trke u Valensiji, ali taj jedan korak da vrh nije uopšte tako lak...

                      Comment


                      • #56
                        Ove sezone nema pritisak tako da je i to + . Samo da bude pametan što i jeste, što se mene tiče neka bude non stop među prva četiri na tabeli, i tako može da se osvoji titula. Konstantno dobri rezultati, to od njega očekujem iako je rookie.
                        Što se tiče njega i Marqueza, sličan put imaju, naravno pod uslovom da Vinales uzme titulu u moto2 ove ili sledeće sezone.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Nikoletina View Post
                          Jel mi neko moze objasnit zasto Honda i Ducati imaju 2 izduvne grane a Yamaha samo jednu?

                          Sent from my LG-P705 using Tapatalk
                          Honda i Ducati su V4 motori, Yamahin je redni cetvorocilindrični...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Rossini View Post
                            Ja cu ti pomoci...ionako sam u Italiji vise nego u Srbiji..cim budem nabasao na nju,obavestavam te..

                            edit:

                            ..samo malo strpljenja,krecem sutra i probacu da ti to nadjem..mada u Italiji kad spomenes Stonera..
                            Hvala,hvala
                            "Casey Stoner was a pitbull who tried to remain fair-minded. Also, his propensity to intentionally break traction with the rear tire and then use it to steer his bike around corners was a thing of beauty every time he did it."

                            Comment


                            • #59
                              Hvala na odgovoru Vanja

                              Sent from my LG-P705 using Tapatalk
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • #60
                                Ako ode Jorge u hondu P.Espargaro seda za fabricku yamahu Rosi ce voziti i sledece godine a od 2016 ja bih licno voleo sto je i realno da Vinjales sedne na fabricku yamahu umesto rosija. U argentini mislim da lorenco pobedjuje iako bih voleo da ih doktor opelindra

                                Comment

                                Working...
                                X