Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ne znam ko je ovde zaduzen za zensku notu

    Najbolje Vanja da lepo sakupis sve te slike Stonerovih i Lorencovih "reagovanja" pa da imamo posebnu temu, cisto da se ne zaboravi. A duzan si mi i onu studiju Lorencove licnosti, ubih se trazeci i nista
    Last edited by crni; 23-04-14, 00:03.

    Comment


    • #32
      Kad je Stoner u pitanju, denia nije sigurno... Ili je ovo opet nešto na račun mog veličanstvenog imena?

      E, gledam ti potpis i fali mi Damir, iskreno... Bilo je zanimlljivije sa njim.

      Comment


      • #33
        Vratice se Damir, cim Jorge sedne na hondu i pocne da pobedjuje

        Comment


        • #34
          Yeah, skoknuće ovde kad Jorganče potpiše ugovor sa njima, čisto da kaže kako će se vratiti kad Jorganče pobedi sa 10s u Qataru...

          Podseti me samo, koju studiju ličnosti Lorenza, mislim da ih je bilo nekoliko do sad. Moja druga omiljena tema, inače, znaš to i sam...

          Comment


          • #35
            ja kad pomislim na pecarosa, nekako mi se odmah 2 stvari javljaju, Laguna Seka 2008 i ona cuvena izjava (glupost) "Tvoja ambicija je veca od tvog talenta"

            nije njemu lako stvarno, jos zena zateze povodac, nije ni cudo sto trazi mir u ribolovu
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • #36
              Ne diraj Adrijanu, podarila mu je najbolju stvar pored svih tih trofeja - ćerku koja se rodila na Doktorov rođendan...

              Comment


              • #37
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Ne diraj Adrijanu, podarila mu je najbolju stvar pored svih tih trofeja - ćerku koja se rodila na Doktorov rođendan...
                Kakva ironija .........haha

                Comment


                • #38
                  Kad ste me već prozvali...
                  Ma, oduvao bi ga Stoner
                  Markez me po stilu vožnje najviše podseća na Stonera, zato danas i navijam za njega. I baš bih volela da ih vidim zajedno na stazi.
                  U svemu ostalom su kao nebo i zemlja, totalno različiti.
                  Last edited by andjelija; 23-04-14, 10:54.
                  "Casey Stoner was a pitbull who tried to remain fair-minded. Also, his propensity to intentionally break traction with the rear tire and then use it to steer his bike around corners was a thing of beauty every time he did it."

                  Comment


                  • #39
                    Može li neko da mi pomogne da nabavim Stonerovu knijgu " Pushing the Limits"? Već dva puta sam je naručivala, ali su je vratili na carini.
                    "Casey Stoner was a pitbull who tried to remain fair-minded. Also, his propensity to intentionally break traction with the rear tire and then use it to steer his bike around corners was a thing of beauty every time he did it."

                    Comment


                    • #40
                      Ja pomenuh Stonera u smislu da bi bio srcaniji i borbeniji, prgaviji od Pedrose koji nas sada vec sve smara.
                      Stonerov i Marquezov stil su po meni mnogo razliciti.
                      Al svakako ostaje upamcen kao covek koji je obuzdao Ducati.
                      Ne mislim da bi se MM tako igrao sa njim.
                      Rossi se igrao dok je ovaj vozio Ducati.
                      Sad bi bilo pitanje vec... (Srdjane sve ti je oprosteno. Kejsi, se vraca kuci)

                      Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • #41
                        Ajde dosta vise prozivanja Pecarosa ....ovo je ipak tema o Gran Premio Red Bull de la República Argentina ...mene licno je najvise zabolelo kad je pao u Nemackoj protiv Pedrose ....
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • #42
                          Ljudi znali neko sta ce biti sa Pedrosom nakraju sezone bas me zanima gde ce otici?

                          Comment


                          • #43
                            nema me 3 dana i gledaj sta propustam licno,najvise volim kad se zahukta sezona pa krenu diskusije
                            MESSI 10

                            Comment


                            • #44
                              Cek, ako Jorge ode iz Yamahe i Rossi se povuce, moj Vinales zajase jednu Yamahu( mada je rano mozda) da li ce drugu Pedrosa? Da bude trade izmedju Honde i Yamahe haha

                              Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • #45
                                Mislim da trejd Honde i Yamahe bio zanimljiv potez,recimo Horhe za Danija.
                                Sto se Rosija tice rekao je da neca da se povuce na kraju sezone i da zeli da produzi ugovor sa Yamahom sto mislim vecinu nas raduje! Samim tim ako Lorenco ode Rosi postaje prvi vozac sto ce njemu olaksati posao i mocice tu M1 da prilagodi sebi .
                                A Vinjalesa bih voleo da vidim umesto Bradla na LCR Hondi
                                Last edited by cavu; 23-04-14, 15:04.

                                Comment

                                Working...
                                X