Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2014 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Kakvo zveriste u najavi!

    Bulls-i su za mene prvi favoriti za titulu ako Rose bude igrao kako valja. Definitivno ce se pratiti ta ekipa uz ultra simpaticne Timberwolves-e.
    sigpic

    Comment


    • Po mom ličnom mišljenju, ekipa Vašingtona mi je kvalitetnija ove sezone. Ipak, da se ponovo plejof od prošle godine, sumnjam da će uspeti da nas dobiju. Naravno, pod dobro poznatim uslovom.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Razbija covek.

        Ovaj vas Porter se dobro pokazao u predsezoni, sta mislis, moze li da bude nesto od njega? I cenis li da Wizards-i mogu bolje nego prosle godine?
        I dalje verujem u Ottomana
        Od Ruzinog zdravlja zavisi hocemo u finale istoka.

        Prezadovoljan sam sto imamo dobru rotaciju i dosta iskusnih igraca.

        Comment


        • Nabodi ga Blejkaro

          Comment


          • Kakav debil, jos Trevor hoce da ga zadrzi da ne padne.. najbolje da mu se skloni, a :/

            Comment


            • Gledao sam sad highlights na NBA.com između NO i WAS.
              Vidim, nije NBA sala/hala. I tako gledam dalje video i vidim da je kosntrukcija opet preblizu.

              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Steve Nash Out For The Season

                I to bi trebalo da je to sto se tice Nasha. Steta sto ce na ovakav nacin zavrsiti jedna takva karijera, ali kad se (debelo) zakasni sa penzijom, desi se. Veliki majstor, umetnik i svakako ce nedostajati.

                Comment

                Working...
                X