Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja vezana za motogp

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    U ono vrijeme timski kolega Rossiju u Ducati bio je Heyden... Jel bolje prošo od Rosija te dvije godine?
    Što se kaže, ne zna se kome je bilo gore u toj garaži. Jednom, drugom ili rukovodstvu tima.

    Comment


    • Originally posted by kgbme View Post
      "Marko Markez", "Marko Markez", "Marko Markez", da li neko zna gde moze da se nadje Live streaming audio za MotoGP?! Internet, ili mozda i radio - postavicu satelit na krovu i da je iz Japana, ja ne mogu vise da slusam jednu od ove dvojice komentatora (onaj koji ne zatvara usta, drugi je kul!)

      Volim MotoGP, vozim i motor godinama, tesko je da se gledaju trke bez tona... Zna li neko nesto? Probao sam i Android aplikaciju, ali nemaju vise (pre mnogo godina su imali audio prenose), koliko sam mogao da vidim?!

      ^^ Isto kao i "Kristiano Ronaldo", bolesnici komentatori.

      EDIT: Hm, mada pise "The Official MotoGP™ App application is also the only official app which provides Live Audio Commentary [..]"
      Code:
      http://www.motogp.com/en/Apps/Official+MotoGP+App
      Ja sam se "spasio" tako što sam skinuo Mobdro app, i pratim preko BTsport 2 .. neuporedivo bolji osećaj!

      Comment


      • Je l' bi isao neko u Brno ove godine?
        sigpic

        Comment


        • teško, čak i ako nađem vremena došao bih sa suprotne strane, šta si ti imao u planu, privatno da se ode ili u organizaciji?
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            teško, čak i ako nađem vremena došao bih sa suprotne strane, šta si ti imao u planu, privatno da se ode ili u organizaciji?
            U organizaciji. Za privatan odlazak nemam dovoljno zainteresovanih dusa.

            Niko ne gleda najjaci moto sport na planeti. Sa pogresnim ljudima se druzim.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              Ja sam se "spasio" tako što sam skinuo Mobdro app, i pratim preko BTsport 2 ..
              Kul (!), postoji i (Dorna Sports) MotoGP™ aplikacija, ali je problem sto je SKUP pristup i, nazalost, nemaju (?) odvojeno audio i video, da mozemo da platimo pojedinacno. Hvala za ove druge dve aplikacije, koje inace ne volim da koristim... Uvek je elegantnije samo preko Internet browser-a, da ne dajemo pristup uredjaju - nekim, tamo, ludacima.

              Code:
              https://postimg.cc/gallery/1x8281ph2/
              P.S.
              U principu bi idealno resenje bilo da nam Sportklub pusti originalni audio na drugom kanalu - kao sto ima Eurosport (engleski), na SBB-u - jer vec znamo da komentatori mogu da prate.

              Comment

              Working...
              X