Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 6 7 8
Rezultati 106 do 111 od 111

Tema: Pitanja vezana za motogp

Tifoso Pazzo Vanja #66 avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748907
    Citirati Originalno postavljeno od Bane je Pogledati poruku
    U ono vrijeme timski kolega Rossiju u Ducati bio je Heyden... Jel bolje prošo od Rosija te dvije godine?
    Što se kaže, ne zna se kome je bilo gore u toj garaži. Jednom, drugom ili rukovodstvu tima.

2. Your Google Adsense code here
    Active Member salelesa avatar
    Datum registracije
    06.08.2017
    Moć reputacije
    214748468
    Citirati Originalno postavljeno od kgbme Pogledati poruku
    "Marko Markez", "Marko Markez", "Marko Markez", da li neko zna gde moze da se nadje Live streaming audio za MotoGP?! Internet, ili mozda i radio - postavicu satelit na krovu i da je iz Japana, ja ne mogu vise da slusam jednu od ove dvojice komentatora (onaj koji ne zatvara usta, drugi je kul!)

Volim MotoGP, vozim i motor godinama, tesko je da se gledaju trke bez tona... Zna li neko nesto? Probao sam i Android aplikaciju, ali nemaju vise (pre mnogo godina su imali audio prenose), koliko sam mogao da vidim?!

^^ Isto kao i "Kristiano Ronaldo", bolesnici komentatori.

EDIT: Hm, mada pise "The Official MotoGP™ App application is also the only official app which provides Live Audio Commentary [..]"
    Kod:
    http://www.motogp.com/en/Apps/Official+MotoGP+App
    Ja sam se "spasio" tako što sam skinuo Mobdro app, i pratim preko BTsport 2 .. neuporedivo bolji osećaj!

Bleed green colke995 avatar
    Datum registracije
    06.10.2011
    Moć reputacije
    214748768
    Je l' bi isao neko u Brno ove godine?
    http://2.bp.blogspot.com/_2RTL1smXKAQ/TGvsE3vQQdI/AAAAAAAACtw/uSDqhhRmrEQ/s1600/securedownload5.png

je uz malog Trampa Nerealan avatar
    Datum registracije
    20.08.2013
    Moć reputacije
    214748620
    teško, čak i ako nađem vremena došao bih sa suprotne strane, šta si ti imao u planu, privatno da se ode ili u organizaciji?
    Правда без моћи је немогућа;
    моћ без правде је тиранија.

Blaise Pascal

mala H2H 2018/19

Bleed green colke995 avatar
    Datum registracije
    06.10.2011
    Moć reputacije
    214748768
    Citirati Originalno postavljeno od Nerealan Pogledati poruku
    teško, čak i ako nađem vremena došao bih sa suprotne strane, šta si ti imao u planu, privatno da se ode ili u organizaciji?
    U organizaciji. Za privatan odlazak nemam dovoljno zainteresovanih dusa.

Niko ne gleda najjaci moto sport na planeti. Sa pogresnim ljudima se druzim.
    http://2.bp.blogspot.com/_2RTL1smXKAQ/TGvsE3vQQdI/AAAAAAAACtw/uSDqhhRmrEQ/s1600/securedownload5.png

Junior Member kgbme avatar
    Datum registracije
    08.04.2018
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od salelesa Pogledati poruku
    Ja sam se "spasio" tako što sam skinuo Mobdro app, i pratim preko BTsport 2 ..
    Kul (!), postoji i (Dorna Sports) MotoGP™ aplikacija, ali je problem sto je SKUP pristup i, nazalost, nemaju (?) odvojeno audio i video, da mozemo da platimo pojedinacno. Hvala za ove druge dve aplikacije, koje inace ne volim da koristim... Uvek je elegantnije samo preko Internet browser-a, da ne dajemo pristup uredjaju - nekim, tamo, ludacima. :)

Kod:
    https://postimg.cc/gallery/1x8281ph2/
    P.S.
    U principu bi idealno resenje bilo da nam Sportklub pusti originalni audio na drugom kanalu - kao sto ima Eurosport (engleski), na SBB-u - jer vec znamo da komentatori mogu da prate.

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 6 7 8

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •