Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja vezana za motogp

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Aj ovdje da postavim..

    Možda je dovoljno da za svaku stazu otvorite samo jednu temu pa u nju da se komentarišu i moto 3, moto2 i GP.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • #92
      Možda bi to i bilo bolje jer ovako slabo ima komentara van motogp teme. Samo će biti nali problem oko koncepta tema na početku.

      Comment


      • #93
        To je i u planu već, uskoro će tako biti, jer moto2 i moto3 zajedno nemaju 10 postova
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • #94
          Pre nekoliko godina bilo je tako i funkcionisalo je mnogo bolje nego sad sa podeljenim temama. Moto2 i 3 nisu većini in blizu toliko interesantni i te teme i delovi podforuma zvrje prazni te niko i nema želju da tamo piše. Kad je jedna tema za trku uvek se sprovuče i neki komentar o trkama nižih klasa. Ako je dobra trka, to može da bude 2-3 strane pohvalnih postova. Ovako kako je sad, čak i kad su posebno dobre trke niko ništa ne piše.

          Comment


          • #95
            Trke skoro uvek budu dobre. Najčešće zna nekad u moto2 biti malo dosadnije , ali uvek ima šta da se kaže. Ipak jednostavno ljudi slabo ulaze, a i velik broj njih prati suviše usko motogp pa samim tim najčešće imaju jednog favorita u glavnoj klasi i to je to.

            Comment


            • #96
              Još sam zelen, iako sam u Moto GP-u žut, pa da priupitam.. je l' se otvara posebna tema za Austrian GP, or what ??

              ..usitnilo

              Comment


              • #97
                Otvorena je tema... Al uvodni post nešto slabašan, ki da ga je Bogdan pisao...

                Comment


                • #98
                  Nije prošla ideja o zajedničkoj temi?

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Otvorena je tema... Al uvodni post nešto slabašan, ki da ga je Bogdan pisao...
                    Verovatno je još uvek pod utiskom Monsterki, a nakon gašenja kamere.. nije da ga ne razumem.

                    Comment


                    • Bogdan je pod raznim utiscima duže vreme

                      Comment


                      • Da li bih ja mogao kako ubaciti tekst, slike i video u uvodni post?
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • Okaci ti slobodno ovako, pa cu regulisati. Mislio sam da si batalio pisanje, pa sam zato otvorio temu.

                          Jao ljudi, nije mi lako. Pogledam slike, najezim se skroz. Salje mi neka drugarica slike, a u fazonu sam, aj pali krndelju, kakve sam ja ribe gledao u Brnu, blokiracu te..

                          Gori srce moje kao Afrika!

                          Djavo stvori telo andjela
                          brze bolje ti ga uzela
                          stegla grudi ponosne
                          u obline zanosne
                          ispod bluze lanene
                          da ti pamet uvene
                          Last edited by BogdanB; 10-08-17, 23:45.

                          Comment


                          • U ono vrijeme timski kolega Rossiju u Ducati bio je Heyden... Jel bolje prošo od Rosija te dvije godine?

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Nicky je imao "jako dobar" početak 2012-te sezone, bio je brži u kvalifikacijama i u trci u Qataru i Jerezu, Rossi je onda bio bolji u Estorilu i Le Mansu, ali uglavnom bio je Hayden brži, čak je mogao osvojiti podijum u Mugellu te sezone da je odvezao malo bolje zadnji krug. Vjerujem da je poslije testiranja za tu sezonu Rossi i malo digao ruke od tog projekta jer je vidio da neće biti promjena u filozofiji bajka i samim tim nije htio da rizikuje neku povredu. Rossi je bio brži 2011-te, te godine Nicky je imao podijum u Jerezu po kiši, osim toga nije imao neki bolji rezultat.
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • "Marko Markez", "Marko Markez", "Marko Markez", da li neko zna gde moze da se nadje Live streaming audio za MotoGP?! Internet, ili mozda i radio - postavicu satelit na krovu i da je iz Japana, ja ne mogu vise da slusam jednu od ove dvojice komentatora (onaj koji ne zatvara usta, drugi je kul!)

                                Volim MotoGP, vozim i motor godinama, tesko je da se gledaju trke bez tona... Zna li neko nesto? Probao sam i Android aplikaciju, ali nemaju vise (pre mnogo godina su imali audio prenose), koliko sam mogao da vidim?!

                                ^^ Isto kao i "Kristiano Ronaldo", bolesnici komentatori.

                                EDIT: Hm, mada pise "The Official MotoGP™ App application is also the only official app which provides Live Audio Commentary [..]"
                                Code:
                                http://www.motogp.com/en/Apps/Official+MotoGP+App
                                Last edited by kgbme; 08-04-18, 21:24.

                                Comment

                                Working...
                                X