Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja vezana za motogp

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    GPS pozicioniranje je zabranjeno u MotoGP-u ali timovi naravno imaju načine da to zaobiđu. Pokazatelj da postoje neki načini da se kontroliše snaga u određenoj krivini je Lorenzov propali pol-krug u Mugellu 2012. Računar je napravio neku grešku i oduzeo mu snagu u poslednjoj krivini, toga anravno ne bi bilo da je lociran direktno preko GPS-a...

    Za druge motosportove ne znam iskreno, u F1 je kontrola proklizavanja isključena i mapiranja motora se vrše na nešto komplikovaniji...

    Comment


    • #32
      zeleo bih da znam..da ima glasina ko ce ciniti postavu suzukija????...pozdrav komentatorima;))))))))))0

      Comment


      • #33
        A. Espargaro i M. Vinjales, ako je verovati glasinama

        Ne bi bilo lose videti E. Lavertija u motogp, na suzukiju, ili na apriliji sa Melandrijem

        Comment


        • #34
          To su otprilike neke očekivane kombinacije. I dalje ne verujem da Vinales želi MotoGP i to na neproverenom Suzukiju više nego Moto2 titulu...

          Comment


          • #35
            kakva je razlika izmedju motora Marc Marquez-a i Stefan Bradl-a?

            Comment


            • #36
              Originally posted by marquez View Post
              kakva je razlika izmedju motora Marc Marquez-a i Stefan Bradl-a?
              Ne bi trebalo da je prevelika, Repsol ekipa naravno uvek dobija najnovije delove, Bradl ako nešto dobije dobije tek kad ovima stigne sledeći kontigent. Nisu to u toku sezone toliko velike stvari, Marquezu znače, ali mislim da bi sve te novine Bradl manje iskoristio. Mnogo je veća razlika sa Bautistinim motorom, kao i sa Reddingovim u odnosu na ostale Open Honde, ali izgleda da je HRC zbog Reddinga spreman da dozvoli Gresini ekipi da se prebaci na Brembo i Ohlins. To će im dosta značiti...

              Nemam reči za Brno, čist politički populizam...

              Comment


              • #37
                Sta mislite postoje li neke sanse da trka iz Brna predje u Madjarsku?

                Comment


                • #38
                  Originally posted by velimirknin View Post
                  Sta mislite postoje li neke sanse da trka iz Brna predje u Madjarsku?
                  Ne. Verovatno Malezija

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by crni View Post
                    Ne. Verovatno Malezija
                    Ne kontam, pa Malezija vec ima, jedino ako su i nju hteli da ukinu, nisam bas ni ja u toku sta se sve desava...
                    Mada nebitno, kad nece u Madjarsku onda mi svejedno de ce da je prebace.

                    Nego de obicno bleje Rosijevci u Brnu, na kojo livadi ili tribini, ako uopste imaju neko uobicajeno mesto?
                    Last edited by velimirknin; 12-08-14, 13:48.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by velimirknin View Post
                      Ne kontam, pa Malezija vec ima, jedino ako su i nju hteli da ukinu, nisam bas ni ja u toku sta se sve desava...
                      Mada nebitno, kad nece u Madjarsku onda mi svejedno de ce da je prebace.
                      Vozice tamo gde ima para. Nisam siguran da ce izbaciti Brno iz kalendara, tako je bila prica i za Herez, pa za Nemacku i na kraju izbace Lagunu. Ako bude novih staza, najvise sanse ima Brazil, Malezija zeli jos jednu trku pored Sepanga, a mozda jos Indonezija i Rusija.

                      Nego de obicno bleje Rosijevci u Brnu, na kojo livadi ili tribini, ako uopste imaju neko uobicajeno mesto?
                      Svuda
                      Last edited by crni; 12-08-14, 21:43.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by velimirknin View Post

                        Nego de obicno bleje Rosijevci u Brnu, na kojo livadi ili tribini, ako uopste imaju neko uobicajeno mesto?
                        Obično imaju obeležen kvadrat neki na brdu C tu čak i dele zastavice 46
                        Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 13-08-14, 00:18.
                        Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                        Comment


                        • #42
                          Nije vezano baš za ovu temu,ali da pohvalim naše vozače koji danas voze moto trku "8 sati Ošerslebena"
                          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                          Comment


                          • #43
                            Da li će biti, i u slučaju ako ih bude, kakve će biti promene u moto3 i moto2 kategorijama od naredne sezone?
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • #44
                              Ducati motori koje se voze po nasim ulicama imaju V2 agregat, dal i u moto gp imaju takav agregat ili redni 4cilindra?

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • #45
                                Mislim 4, ali neka se javi jos neko...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X