Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja vezana za motogp

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    A Dukatija je samo Stoner znao voziti. Isto da poredis Mecke i recimo Zauber u F1
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #17
      Kad smo vec kod Ducatija, pojasnio si mi neke stvari. Ono sto me i dalje zbunjuje, a i neke druge je Stonerov odlazak i motoGP-ja. Cuo sam ja njegove izjave, itd... Dorna, smer u kome ide, cirkus... Evo ja da pocnem! Otisao je u predligu V8 supercars(Dulop Series). Veruj mi tesko takmicenje, a da nepricam o V8. Ti momci krecu od kartinga, pa kroz nize kategorije dodju do formule Ford, 3, ili neceg slicnog. Otprilike kao i Luis Hamilton i braca u Evropi. Naravno da nemoze da se napravi rezultat preko noci. I, gde smo sad?
      sigpic
      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

      Comment


      • #18
        I,sada smo tu da ovom sampionatu nedostaje Stoner

        Comment


        • #19
          Sigurno bi bilo jos zanimljivije. Casey ima kvalitet da se takmici sa 4-com vodecih, ali odluka je njegova. Na nama je da je postujemo.
          sigpic
          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

          Comment


          • #20
            Da je ostao,takmicio bi se sa trojicom Pitanje je na sta bi Markez ''seo'' da je Stoner ostao.

            Comment


            • #21
              Mislim da bi Vanja mozda bolje objasnio. Znam da je imao Repsol boje i u moto2 kategoriji a i podrsku. S'obzirom kakve je bravure pravio protiv Bradla, Espargara i ostalih, cenim da ne bi smeli da ga ispuste u neku svoju filijalu. Pre bih otvorili i trece mesto u garazi, kakvo je svojevremeno imao Dovi.
              sigpic
              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

              Comment


              • #22
                Marquez bi bio u Repsolu pored Stonera. Dani bi dobio otkaz, možda bi dobio mesto umesto Bautiste ili tako nešto, ali od 2012. zabranjeno je da fabrički timovi imaju više od 2 vozača. U toku godine Stoner bi postao najbolji drugar sa Lorenzom i žalio se kako Marquez ne vozi bezbedno...

                Comment


                • #23
                  Pa, i nije neko rame za plakanje jer i sam Lorenco ima laktove. Pitanje od koga je naucio da ih koristi? Potpisano zutim.
                  Last edited by Gogi; 01-07-14, 14:16.
                  sigpic
                  No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                  Comment


                  • #24
                    Ima laktove, naravno... Samo što on to često negira/demantuje i to je ono što je meni odvratno kod njega. Izgura Marqueza u Maleziji - ja dotakao Marqueza nisam... A bio je kul tip...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Ima laktove, naravno... Samo što on to često negira/demantuje i to je ono što je meni odvratno kod njega. Izgura Marqueza u Maleziji - ja dotakao Marqueza nisam... A bio je kul tip...
                      Shvati ga, ne moze vise nista da uradi u sampionatu
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        To je isto tako bilo i mnogo ranije. Ali nebitno, nećemo da udaramo nekoga ko je na zemlji, čekamo ga da se vrati u borbeno stanje...

                        Comment


                        • #27
                          Vanja, kakva je priča sa Stefanom Bradlom? Imam utisak da iz te LCR Honde ne izvlači očekivani potencijal. Da li se i tebi čini da mu je kredit kod Cecchinella pri kraju? Tako bih slatko dao to sedište Tito Rabatu!
                          sigpic
                          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                          Comment


                          • #28
                            Pre vidim Redinga u LCRu, ali mislim da Bradl ostaje još jednu sezonu.
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Gogi View Post
                              Vanja, kakva je priča sa Stefanom Bradlom? Imam utisak da iz te LCR Honde ne izvlači očekivani potencijal. Da li se i tebi čini da mu je kredit kod Cecchinella pri kraju? Tako bih slatko dao to sedište Tito Rabatu!
                              U stvari, Luccio je zadovoljan, HRC nije. Bradl mu je nekako čak i stabilan vozač, mada kako su De Puniet i Elias bili pre njega, to nije teško... Ni ja ne mislim da izvlači maksimum, ali vidim da se trudi, što je donekle i problem, kada momci iz Moto2 preteruju idu sporije iako misle da idu brže. Paradoks je ustanovljen, ima neke veze sa kočenjem, pozicijom na motoru i kočenjem motorom, ali stručna javnost nije baš sve lepo sklopila još uvek. u stvari, verovatnije je da ja nisam to sebi u glavi sklopio, ali nema veze...

                              Tito je vezan za Marc VDS. Taj tim baš želi da uđe u MotoGP, videćemo, Kalex je izgleda finiširao dogovor sa Yamahom i trebalo bi da imaju svoju verziju rama/oplate/svega ostalog za sledeću sezonu. Čeka se zvanična potvrda. Pons želi na sličan način da uđe, mada mislim da će njima biti zanimljivije da uđu od 2016. sezone...

                              Comment


                              • #30
                                Vanja, slušao sam nešto za superbike, da se koristi GPS navigacija, kako bi se kontrolisala snaga u krivinama, pa me zanima da li toga ima i u drugim auto-moto sportovima, prvenstveno u motogp-ju?
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X