Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori - pitanja, kritike, pohvale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komentatori - pitanja, kritike, pohvale

    Ovde mozete postaviti pitanja, izraziti kritike ili pohvale o radu komentatora motogp sampionata. Ako zelite da postavite pitanje, neka to pitanje bude vezano iskljucivo za rad komentatora, za sva druga pitanja otvoricemo posebnu temu. Ako zelite da uputite kritiku, trudite se da budete konstruktivni.

    Ovo ce biti deo za komentatore, kada(ako) su na forumu, da mogu lako i brzo dobiti odredjene informacije

    Vazno: Mozda nisam bio dovoljno jasan. Zamolio bih clanove da ne odgovaraju na pitanja postavljena komentatorima. Ako je pitanje postavljeno komentatorima, onda oni treba i da odgovore.
    Last edited by crni; 21-04-14, 23:36.

  • #2
    E ovako imam predlog za komentatore da naprave nesto nalik onome sto je uradjeno sa Nba ligom tacnije NBA klasik gde se utorkom prikazivale na SK 1 najzanimljivije utakmice iz predhodnih sezona e isto to bi ste mogli da uradite sa Motogp-om da prikazujete trke iz predhodnih sezona dok traje pauza izmedju trka ..... To bi bilo superr

    Comment


    • #3
      Vazno: Mozda nisam bio dovoljno jasan. Zamolio bih clanove da ne odgovaraju na pitanja postavljena komentatorima. Ako je pitanje postavljeno komentatorima, onda oni treba i da odgovore.

      Pisite i dalje. Samo zbog preglednosti, neka budu samo pitanja, pohvale i kritike clanova i odgovori komentatora.

      Comment


      • #4
        @cavu - Tesko da ce biti repriza iz proslih godina. MOTO GP i F1 mogu da "idu" samo na SK1 a tesko da ce tu biti termina jer je u toku sezona u oba takmicenja. Mozda je bolje da tokom neke pauze tokom godine pustimo nesto ali to ipak ne zavisi od nas. Mi jedino mozemo da pitamo. Imas nase obecanje da cemo to i uciniti.
        Svako Dobro.
        Srdjan ( @serceg ) i Aleksandar ( @ADzankic )

        Comment


        • #5
          U ova dva dana prenosa više puta ste rekli da Rossi ima 6. pobeda na ovoj stazi što nije istina, ima 8.(osam) pobeda. Ako nisam dobro čuo izvinjavam se, u suprotnom očekujem da ispravite grešku. Zbog istine dve pobede su dve pobede! Pozdrav

          Comment


          • #6
            WORKING PEOPLE.jpg

            Comment


            • #7
              U tako maloj sobici, svako bi malo odlepio...

              Ako može ovde jedan manji predlog što se tiče foruma... Mislim da bi trebalo spojiti nazad teme Moto3 i Moto2 šampionata sa MotoGP-om. Ovako imamo te teme u kojima nema puno postova i MotoGP odeljak koji je konačno u ekspanziji i sve to deluje malo rasuto. Pritom, ako bi se na jednom mestu komentarisale sve tri klase, šanse su da će ljudi koji ih inače toliko ne prate početi da ih gledaju i da se pridruže u diskusijama vezanim za njih. Teme su kao gravitacija - što su veće, sve više privlače...

              Comment


              • #8
                Stvarno ste super <3 Veliki pozdrav za komentatore od mene <3

                Sent from my LG-P705 using Tapatalk
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #9
                  acina prica o arturu sisisu me je toliko inspirisala da sam morala da pronadjem i odgledam taj dokumentarac.nisam se pokajala,cela prica je slatka i dirljiva i....postavicu je u odgovarajucoj temi (bolje bi mi bilo,moderator se docepao gumice i ne okleva da je upotrebi).zamolila bi ih da nastave da pricaju o vozacima koji nisu toliko popularni i o kojima se malo zna.nikad se ne zna,zbog ace je broj 61 dobio jos jednog navijaca
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Komentatori - pitanja, kritike, pohvale !!! Mislim da se tema tako zove, i nije mi jasno,ko je i zasto obrisao moje postove..dobronamerni su bili....???
                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • #11
                      Otkud sad treninzi na SK3?
                      Uvek je bilo na SK1 zbog valjda tv prava ili tako nesto. Mogli bi onda kad vec moze na ostalim SK kanalima da pustite vise puta reprizu trka. Nisam stigao da odgledam Moto 2 i 3 u Herezu a snimak je bio izmedju ponedeljka i utorka u 03:00-05:00h sto je stvarno kasno.
                      Znam da nije do vas ali probajte da urgirate ili cemo doci na demonstracije ispred SK
                      Mogle bi i trke starijeg datuma, tj od kad su poceli prenosi na SK!

                      Comment


                      • #12
                        BnyckLTIgAARXrt.jpg

                        Comment


                        • #13
                          zasto ne spomenete da je Pedrosa operisao ruku pre desetak dana?
                          pa i on je covek od krvi imesa...

                          Comment


                          • #14
                            Hoce li SK ici u Mudjelo?

                            Comment


                            • #15
                              Sve pohvale za komentatore Srdjana i Aleksandra, nema sta, mnogo toga sam naucio o motorima slusajuci vas! sve najbolje

                              Comment

                              Working...
                              X