Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori - pitanja, kritike, pohvale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    A gde si to gledo?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #92
      Uz "medjutim" ide i cuveno "A-li" Meni ne smetaju mnogo i pored tih nekih sitnica. Samo kontam da Dzankic ima najbolji posao na svetu, pusti Ercega da prica 100 na sat a onda on ubaci po koju rec izmedju dok ovaj odmara i to je to

      Comment


      • #93
        Ma ima i Džankić dosta mana, to disanje i mljackanje (što se čuje samo kad nije Srdjan tu ), i jako je nesiguran. Takodje razvlači vokale na kraju reči, nije opušten dok radi. Naravno, nekome smeta - nekome ne. A Srdjana više i ne moraju da snimaju, komotno mogu da od već snimljenog audio materijala izmontiraju sve dalje prenose Ista priča u krug

        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        A gde si to gledo?
        SK Cro
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • #94
          Hahah da,da to Dzankice o konstantno stenjanje i mljackanje. Deluje covek kao da nema energije da zivi.

          Comment


          • #95
            Da da to sam i ja primetio samo sam zaboravio, jedva dise covek Al uglavnom se to vise primeti na treninzima, kad krene trka ja bar ne obracam mnogo paznju osim ako bas ne lupe nesto.

            Comment


            • #96
              Sa moje strane pohvale S. Ercegu za solo prenos celog vikenda (treninzi, kvalifikacije i trke). Posebno velika pohvala za FP2 MotoGP i Moto2 (Moto3 ne znam) gde se zbog kiše apsolutno ništa nije dešavalo na stazi a ipak je uspeo da iznese prenos.

              Verujem da nije lako raditi prenos samostalno, pratiti dešavanja na stazi, poruke od Dorne i komentarisati, ali meni lično je ovo najbolji prenos ove sezone.

              Comment

              Working...
              X