Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori - pitanja, kritike, pohvale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Tarantula View Post
    Kakva legenda je Aco Džankić. Čim je Rossi izletio sa staze, prestao da prenosi.
    Taj mi je detalj promako..pa jel Poslije pada Rossia potpuno prestao da komentariše trku? Ostao bio samo 1 komentator jel?

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • #77
      Ljudi,ja ne znam gde je tema. nisam mogao celo jutro da udjem i kada sam konacno usao na forum,vidim da nema teme.

      Comment


      • #78
        Fali dosta tema po forumu. Nešto rabotaju vjerovatno

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • #79
          Originally posted by Bane je View Post
          Taj mi je detalj promako..pa jel Poslije pada Rossia potpuno prestao da komentariše trku? Ostao bio samo 1 komentator jel?
          Upotpunosti prestao.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #80
            Originally posted by Tarantula View Post
            Upotpunosti prestao.
            Ahaha... Kakav je to BRAT!!!

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • #81
              Mislim da je Dzankic prestao da prenosi u trenutku Lorencovog pada,nakon toga samo Srdjan nastavio.

              Nebitno u svakom slucaju,cudno da nestane komentator u pola prenosa

              Comment


              • #82
                Originally posted by Radulov47 View Post
                Mislim da je Dzankic prestao da prenosi u trenutku Lorencovog pada,nakon toga samo Srdjan nastavio.

                Nebitno u svakom slucaju,cudno da nestane komentator u pola prenosa
                Ne, ne. Odma čim je Rossi pao, prestao je da prenosi.
                Al kao što reče, nebitno, uglavnom je prestao.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #83
                  Generalno, meni lično, I Srdjan i Aleksandar obavljaju sasvim korektan posao, čini mi se da su dosta unapredili znanje o samim motorima (agregatima, šasijama, kočnicama itd..) u odnosu na proteklih par godina i sada je to sasvim jedan dovoljan broj informacija za prosečnog gledaoca Moto Gp-a, za ljude kojima to nije dovoljno, pa hvala Bogu postoji pregršt sajtova, tekstova i svega ostalog gde mogu da upotpune svoje znanje. E sad, ono što mi se ne svidja je što, na svakom treningu, na svakim kvalifikacijama, na svakoj trci iznova i iznova slušamo kako je Markez odlučio titulu šampiona prošle godine, neću uopšte ni da počinjem sa tom temom, navijači Rosija će svakako imati svoj stav, navijači Markeza svoj, Lorencovi takodje i to je sasvim ok i ni jedni ni drugi ni treći neće da promene mišljenje ovih drugih, jer to je jednostavno tako u svakom sportu, nikada nećete početi da navijate za "suparnički" timi uvek ćete naći opravdanje za svoj Kada se završavala sezona 2015, masa ljudi je govorilo kako više neće da gleda MotoGp i šta ti ja znam, a vi ste govorili da to ne treba da bude tako, da će se to zaboraviti čim počne nova sezona, i potpuno se slažem sa tim, (iako bih naravno imao puno toga da kažem oko svega toga ), ali onda ne razumem zašto iznova i iznova slušamo o kraju prošle sezone i o tome kako je Markez odlučio pobednika, jako je počelo to da me zamara, iz prostog razloga što, ljudi koji prate dugi niz godina Moto Gp znaju apsolutno dobro šta se desilo tada i kao što sam rekao već, imaju formirana svoja mišljenja o svemu tome, dakle ne moraju ponovo da slušaju celu retrospektivu Sepanga, Holadnije, Rosijeve kazne itd.. s druge strane, ljude koji su počeli da prate MotoGp ove sezone možda ne treba opterećivati tim "ružnim" stvarima nego im prikazati koliko je ovaj sport prelep i zašto ga svi toliko obožavamo. (što vi u velikoj meri i radite). Mislim da je vreme da se polako zaboravlja kraj te 2015, i da se usresredimo na kraj ove sezone, koja mi je žao što je već rezultatski završena, iako sam navijač Markeza, želeo sam da se bar u Maleziji odluči pobednik ali šta je tu je. Da ne bih više davio, moju manje više jedinu zamerku sam rekao, iako bih možda spomenuo da nije baš bilo profesionalno što je Aleksandar napustio prenos, jasno stavljajući do znanja za koga navija, mada moglo se to naslutiti i ovako ali nema veze gotivan je lik, Srdjan opet, sa malo ozbiljnijim informacija, i kao malo profesionalniji novinar/komentaror, pa samo molio bih te da više ne slušamo o svemu onome što sam gore pisao Pozdrav momci, samo nastavite sa dobrim poslom, sve ove kritike su dobonamerne sa moje strane, i malo da bocnem sve ostale (iako nije vreme ni mesto), morate da shvatite ljudi da era 93-ojke dolazi Pozdrav i svako dobro p.s. nisam siguran da li je neko već spomenuo, ali bi bilo fino da ponekad dovedete nekog gosta, stručnjaka, bivšeg ili sadašnjeg trkača, bilo bi zanimljivo slušati prenos nekoga koje u svemu tome mnogo više od nas "običnih" vozača motora (kao što je primer kada gledamo prenose košarke, vaterpola itd itd...)
                  * There is only one way to became a champion... Never lose! *

                  Comment


                  • #84
                    Kada i na kom programu moze da se pogleda repriza zadnje trke moto GP poto sinoc od 23.10 nije isao program po programskoj semi unapred hvala.

                    Comment


                    • #85
                      Piše da ima sjutra na SK3 u 14.00h

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • #86
                        Pozdrav MC Best-u i Srđanu od braće Jovanović koji se ne odvajaju od Vas i VELIKO poštovanje

                        Comment


                        • #87
                          Pozz.
                          Neznam dali je pravo mesto za ostavljanje komentara,a evo sta sam primetio i vec mi je malo pocelo da smeta.
                          Pratim moto GP 7-8 godina i jedan od dvojice nasih komentatora koristi recenicu "MEDJUTIM" u toku svih prenosa nebrojeno mnogo puta.Zamislite pratite sve treninge,kvalifikacije,trke,i u toku vikenda vi to "MEDJUTIM"cujete barem 400 puta,ako ne i vise.
                          Pocelo je vec malo da "para"usi.Nemam nista njihovih prenosa i strasti kojom to rade,ali ako bih nekako ovim putem mogla da im se na neki nacin skrene paznja.

                          Comment


                          • #88
                            To je Srdjan Erceg [emoji16]
                            Istina,ali svakako je covek dosta bolji od brojnih komentatora od pre 10-15 godina.

                            Comment


                            • #89
                              Jedino da mu napises na tviteru, @serceg

                              Comment


                              • #90
                                Odlučim da dam šansu hrvatskom dvojcu i nisam se pokajao. Umereno komentarisanje, sa pauzama, bez dramaturgije, hiperbolisanja, pa i tog čuvenog medjutim. Sa razmišljanjem pre nego što se nešto kaže, bez grešaka, fino zaista.

                                Jedna mana - nije HD
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X