Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori - pitanja, kritike, pohvale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Pohvalio bih Acu na trudu, Srđana ovaj vikend nije bilo pa je Džankić prenosio cijeli vikend. Prenosi nisu bili kvalitetni kao i obično, ali nije lako naći teme za razgovor kada si sam u kabini. Pohvale.

    Comment


    • #62
      Ево управо је објавио на твитеру да су га након овог твог поста ставили на гласање за отказ, гласање траје 24 сата (значи до сутра до 01.00ч). Гласају сви остали запослени у СК-у, од коментатора, режисера, камермана до спремачица. За сада је 80% гласача бирало опцију ЗА отказ.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #63
        https://www.youtube.com/watch?v=C9xeE-A0zuA

        Pozz drugari

        Srdjan i Aleksandar

        @serceg @ADzankic #skmotogp

        Comment


        • #64
          Не брини легендо, прегледали већ сви.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #65
            Aleksandre, veliki pozz.... komentari su skroz na mestu.


            Comment


            • #66
              I think that Marquez wanted to overturn Rossi but he failed.

              Comment


              • #67
                Ja ne mogu da verujem sta slusam u fp1. Srdjane, kako te nije sramota da govoris kako je Rossi zasluzeno kaznjen i kako se nije poneo sampionski, bla bla. Da li znas uopste za sta je kaznjen?Kaznjen je jer je naterao Markeza da ide siroko, pokusavajuci da ga izbaci sa idealne putanje, cime ga je namerno usporio. Zar nije to isto Markez njemu uradio, samo u par krivina pre toga, dva puta,skoro ga izbacivsi van staze itd. I mi pricamo o zasluzenom kaznjavanju.Ako vec pricamo o tome, gde je kazna za Lorenza za preticanje pod zutom zastavom? Zasto to ne prokomentarises.Mislim toliko je sve ocigledno montirano, da mi nikad nije bilo smesnije. GP je konacno dostigao nivo Bernijevog cirkusa.

                Comment


                • #68
                  Nista Srdjan nije pogresno rekao. Usao mu je u liniju da ga namerno uspori, to je protiv pravila I naravno da je kaznjen. Rosi je rekao da zali zbog toga. Markez je preticao sto je I dozvoljeno, bila su opasna preticanja nekoliko puta ali on je prekrsio nepisano pravilo.
                  Zuta zastava, ocigledno nisi toliko citala. Ta zastava je greska, ima objasnjeno zasto se videla zuta zastava. Greska redara.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • #69
                    ZURKAAA-KRAJ SEZONE 2015

                    Dragi drugari,

                    Naše novo, a sad već tradicionalno, okupljanje zakazano je za petak,11.12.2015.

                    Družićemo u kafiću Waterlookoji se nalazi u centru grada, na Dorćolu.
                    Tokom večeri će biti dodeljene nagrade za najuspešnije MotoGP kladioničare.

                    Dođite da uživo prokomentarišemo sve šta se dešavalo!

                    Žurka počinje u 20 h.

                    Radujemo se što ćemo zajedno obeležiti kraj sezone!!!

                    Kafić Waterloo
                    Strahinjića Bana 78, Beograd, Stari grad, Dorćol

                    Waterloo2.jpg

                    Comment


                    • #70
                      hvala vam za upoznavanje sa novim f1 pravilima
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        I ako tvrde da to ne rade,zasto oba komentatora navijaju za spanske vozace?

                        Comment


                        • #72
                          Srđan neka izučava malo pojam lakonski govor, ovako više ne može. Mislim nemam ništa protiv njega, i treba komentator da priča, ali povezano neka priča. Najgadnija reč mi je vanzemaljac, čujem je 100 puta u toku prenosa i muka mi je od iste. I stalno iste reči, iste fraze, iz trke u trku
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • #73
                            Slažem se donekle... ali i oni su ljudi, pogotovo što moraju da prate više "parametara" istovremeno!
                            Mene lično izluđuje njegovo "MEĐUTIM" dok prenosi ili Formulu 1GP ili Moto GP

                            Comment


                            • #74
                              Meni je prestao da smeta, verovatno jer u zadnje vreme gledam na BT Sportu
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • #75
                                Kakva legenda je Aco Džankić. Čim je Rossi izletio sa staze, prestao da prenosi.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X