Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori - pitanja, kritike, pohvale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sad kad se osvežio temu da spomenem još nešto, često koristite tokom prenosa izraz klupske kolege, ali u MotoGP i F1 nema klubova koliko ja znam.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Bastia33 View Post
      Želio bih napraviti par opaski na komentatore tokom prenosa Moto3. Komentari su, kao i obično, sjajni, ali ima nekoliko sitnica koje bodu u oči(uši).

      Ja ne vidim po kojoj logici Srđan već dva-tri mjeseca Quartarara naziva velikim šampionom i povezuje ga sa istim. Spominjao je jednom priliko i Rossija i Marqueza u toku razgovora o Fabiu i to stvarno nije u redu. Volim Fabija, kul je klinac, simpatičan, ali brate pretjerano je da nekog 16-ogodišnjaga nakon 5-6 trka porediš sa takvima likovima i imenima. Pa i ono danas, priča nakon izlijetanja i nije bila baš previše objektivna, o traženju granica i šta će se desiti kada ih pronađe.

      Pričalo se već i na glavnoj temi o ovome, ona detaljna priča od juče o Lewisovim zgodama i nezgodama u Monaku. Nije mi problem, čak mi je drago i milo kada petkom ujutro izlistate sve važnije vijesti iz svijeta motosporta, mislim da je to jako dobra stvar što radite, ali nemojte ići u detalje onako.


      Eto, ima još par stvarčica koje nisu toliko bitne. Ovo uzmite kao prijedloge, prije nego kao kritike. Od mene uvijek imate više pohvala nego kritika jer do sada na Balkanu nisam čuo ovako dobar tandem komentatora (u svim sportovima, a kamoli automoto sportu).
      Ciao Bastia33,

      Nema logike iza onoga što sam govorio za Kvartarara, malo sam više išao na osećaj, ali sam pogrešio. Odličan je Kvartararo, ali još mora da uči. Verujem i dalje da ima šampionsk potencijal, samo sam malo (više) preterao.

      Ne sećam se baš situacije oko Luisa, ali baš retko pričamo o tome šta rade vozači u privatnom životu, mada je primljeno k znanju.

      Hvala još jednom i tu smo.

      Veliki pozdrav,

      Srđan

      Comment


      • #48
        Originally posted by Bastia33 View Post
        Sad kad se osvežio temu da spomenem još nešto, često koristite tokom prenosa izraz klupske kolege, ali u MotoGP i F1 nema klubova koliko ja znam.
        Hm, nisam razmišljao o tome. Više je žargonski termin. Pišem i proveravam da li je pravilno da ga koristimo, inaravno timski kolega.

        Hvala još jednom

        Comment


        • #49
          Svaka čast Srđane. Samim prisustvom ovde nas kupuješ i niko vam (tebi i Aci) ništa ne zamera, sjajni ste. Svi prave greške, ali tu se vidi veličina jer vi kritiku shvatate dobronamerno. Pozz
          Još nešto, nadam se da će Rossi biti prvi pa da zajedno slavimo

          Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • #50
            MOTO GP bez Srdjana nije MOTO GP

            Comment


            • #51
              Pozdrav Srdjane, verovatno pitam opstepoznatu stvar a pritom da stvar bude gora pratim vas godinama... Gde se odvija interakcija sa gledaocima u toku same trke? Posto ponekad spomenete kao npr juce u vezi tipovanja pobednika moto2 trke da su svoje misljenje iskazali jos neki gledaoci... Da li je to neki mail ili twitter nalog?



              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #52
                Na twitteru #SKMotoGP koristimo kako bi razmenili misljenja : ))
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Hvala tebi što si došao na forum

                  Ti si glavni razlog zašto sam zavolio MotoGP, gledam vas već dvije sezone i uživam, pokušao sam slušati BT Sports ali nisu vam ni do koljena.
                  Odavno nisam čuo i vidio takvog znalca F1 i MotoGPa na našim prostorima kao što si ti, svaka čast.
                  Jesi li razmišljao o kakvoj kolumni na SK, ako imaš vremena naravno? Siguran sam da bi bilo dosta kandidata za čitanje.

                  Comment


                  • #54
                    Džankiću , priznaj da si pomešao avione i motocikle.
                    PS . Ne , ovo nije staza na batajničkom aerodromu

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Iggy Pop View Post
                      Džankiću , priznaj da si pomešao avione i motocikle.
                      PS . Ne , ovo nije staza na batajničkom aerodromu
                      Jesu bili avioni priznajem Ali culi su se i motori. Nama u slusalicama malo jaci zvuk nego onaj koji ide u etar.
                      Pozzz i hvala koji nas pratite.
                      Svako Dobro.
                      Djiha Djiha

                      Comment


                      • #56
                        Pozdrav za najbolji komentatorski duo u Srbiji i šire!
                        Imam jedan predlog da ne kažem primedbu.
                        Tičese trke u Brnu a i generalno,a to je situacija kad je trka ,,dosadna'' i kad se pobednik zna.Sada u Brnu Lorenco je bio prvi,napravio je razliku i Srđan je već počeo da priča o borbi za 5 mesto kako je to jedino zanimljivo...E pa u tim situacijama treba komentatori da ,,puste buvu'' među gledaoce i da im zagolicaju osećanja i da kažu ŠTA AKO MOŽDA NIJE GOTOVO!? Jer ako kaže komentator da je dosadno postaje i nama dosadno.Isto je bilo i u Argentini kad je Markez već proglašen za pobednika,a Srđanu je trebalo dosta vremena da počne da pominje mogućnost da ga Rosi stigne.Npr. vaše kolege sa BT Sport-a,su počeli spiku o tome čim je Rosi izbio na drugu poziciju.Tako da i Rosi nije stigao Markeza stvorili su neku vrstu neizvesnosti koja treba da zalepi gledaoca za ekran i kad je trka najdosadnija.

                        Dobronameran predlog,i pzz još jednom!

                        Comment


                        • #57
                          Интересантан предлог. Има логике и свиђа ми се скроз. Али зависи сад и од њих да ли хоће да буду реални или да ложе без везе људе.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                            Интересантан предлог. Има логике и свиђа ми се скроз. Али зависи сад и од њих да ли хоће да буду реални или да ложе без везе људе.
                            Nije to bez veze,to je po meni posao komentatora da zagreje atmosferu i kad je najdosadnije

                            Comment


                            • #59
                              Komentatori nisu animatori !

                              Comment


                              • #60
                                Uz dužno poštovanje prema zaposlenima i trudu koji ulažu u prenose molio bih komentatora moto gp-a da proba uznapredovati jer ipak je nepoštovanje svih koji slušaju prenos da kada žvaće bombonu u prenosu ,mljacka, ne komentariše par minuta odnosno iznosi podatke koje i sami vidimo na ekranu u toku treninga i same trke ostavi iza sebe pre nego uđe u kabinu. Ipak volim da gledam moto gp i želeo bih da to liči na nešto. Verovatno nema drugog komentatora za prenos moto gp-a ali ako je moguće neko da uputi istog na neke komentatore koji znaju da obave taj posao kako i doliči komentatoru na sportskom kanalu. Srdačan pozdrav i nadam se boljim i ugodnijim prenosima meni omiljenog sporta. ola

                                Comment

                                Working...
                                X