Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori - pitanja, kritike, pohvale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Iggy Pop View Post
    Čekaj , pa ko od nas može da dođe na tu žurku ? Ja sam mislio da samo nekoliko prvoplasiranih sa kladionice ?
    Parti je valjda otvoren za sve, a oni koji se najbolje doznaju u sport dobijaju neke nagrade...

    Comment


    • #32
      Zurka je otvorena za sve

      Comment


      • #33
        A ja sam mislio : jurgonafajtfojorajtpaaaateee !

        Comment


        • #34
          Aleksandre , molim te , zbog tvojih očiglednih problema sa disanjem , nemoj da se slučajno usudiš da ih rešavaš u skladu sa svojim prezimenom .
          Na dodeli nagrada već na prvoj trci si konstatovao da nema dve devojke ( u stvari , možda je i onaj levo devojka ) , a ja sam par trenutaka pre toga poludeo kad sam to video i uplašio sam se da nećete to konstatovati u prenosu .
          Svidela mi se i vaša zajednička konstatacija da Aragon ima harizmu . Ja uživam u toj pustinjskoj trci i oduševim se svaki put kada je u kadru ono ogromno kamenje iza vozača .
          Što se tiče sportskih dešavanja , sve tri trke su bile veoma uzbudljive , a vas dvojica ste izvanredno komentarisali . Moram reći - kao i uvek . Sitne stvari i propusti su neizbežni , to je sigurno . Kao i u svakom poslu . A kad ste rekli da dva vozača mogu biti prijatelji samo dok nisu u istom timu , pitam vas da li se to odnosi i na vas ?
          PS . Šala na stranu ( tvoj kolega ) .
          Pozdrav .

          Comment


          • #35
            Aleksandre, koliko najboljih ce dobijati nagrade na kladionici i kakve su nagrade,ako nije tajna?

            Comment


            • #36
              Aleksandre , znamo da nije pravedno da neko ko je u bodovima ostane bez istih kada se neko drugi zakuca u njega , ali , kako bi ti i sa koliko bodova bodovao te nesrećnike ?
              I sam si u sledećoj rečenici konstatovao da se , verovatno , to nikad neće desiti .
              Prošle godine , kada se Bautista zakucao u Rosija na početku trke u Muđelu , meni nije bilo dobro ( i ne samo meni ) , pa ...? Čak smo i pomislili da je namerno , i kajem se što sam ga psovao na sav glas . Ne verujem da bi iko od njih namerno učinio tako nešto .

              Comment


              • #37
                Dosadno je slusati: sta bi neko od vas dvojice voleo; razdragane doskocice izmedju uvazenih kolega; nagvazdanje o "saradnji" na stazi; nezavrsene recenice, odnosno zakljucak "dobro, videcemo" (Dzankic); duvanje u mikrofon kroz nos (Dzankic, odmakuti se od sprave u koju se govori); jaukanje. Nije Saksonring (red je da pogledate kako se koja staza zove). Nije Loves ili kako god, nego Lous. Ako cemo pravo, nije ni Deni Pedroza nego Dani Pedrosa, ali 'ajde. Tu ste ponesto i ispravili posle nekoliko godina.

                Pozovite nekad ili uvek mekog trkaca da gostuje i objasni stvari o kojima nemate pojma. O tome kako se gume ponasaju, zasto je Markes pao kada je skinuo gas, zasto je ili nije kriv kada izgura nekoga. Nemam ni ja pojma, ali sigurno bih nekog pitao, umesto da nagadjam. Pozovite nekad nekog lekara, ortopeda, da isprica o povredema motociklista. O skafoidnoj kosti. Pozovite nekad bilo koga ko zna da kaze nesto o cemu tako rado nagadjate.

                Iznad svega, da se vratim na ono gore, malo ozbiljnosti. Ne budim se u 6:30 da slusam nesto sto zvuci kao pokusaj ulaza na Comedy Central, nego da gledam trke. Profesionalci ste, ponasajte se tako.

                Sve ovo bez zle namere, ali odlucno i promisljeno.

                Boris Babic

                Comment


                • #38
                  Srđane, jel McPhee ''škotlanđanin''?

                  Comment


                  • #39
                    Drugari, prvo dođite na žurku 21-og. Imate sve informacije u temi Opšte Moto GP Fiskusije,vesti...

                    INFO - https://www.facebook.com/events/819624004753090/


                    Drugo, pošaljite ovde ili meni na privatne poruke sve ideje,zamerke i sve što mislite da bi voleli da "vidite" u prenosima nove sezone MOTO GP-a.
                    Želimo da uz Vas zajedno napravimo prenose kvalitetnijim. Hvala za dosadašnju podršku. Idemo dalje

                    VIDIMO SE NA ŽURCI A ČUJEMO SE U KATARU !!!

                    Comment


                    • #40
                      Dzankicu, respekt za tebe! Otisao si tamo gde vas najvise kritikuju i pitao ljude sta je to sto bi moglo da se promeni kako bi se podigao kvalitet prenosa moto-trka!
                      Maestro, skidam kapu!!!
                      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                      Comment


                      • #41
                        Pomerili smo sat,sat vremena unapred jeaaaa mala sala samo ste 43 puta to ponovili juce....

                        Comment


                        • #42
                          Primetno je već sad da Srđan u svakoj trci najviše pažnje obraća na Rosija. Navija uvek da ga Kraclov i Dovi stignu i to je ok, ali ne treba donositi sudove u 20 i nekom krugu, to je toliko bespotrebno... U Argentini je Srđan morao da proguta svoje reči, ne vidim čemu igra baba vange, može da ukaže na izbor pneumatika, mišljenje ali čemu te samouverene tvrdnje?
                          Drugo, gledam trku i više puta čujem ime Stoner nego Vinales, Bradl, Barbera, Smit, Reding zajedno

                          Comment


                          • #43
                            Primedba da Lorenco kopira Markeza sa pozdravljem publike u krivini nije tačna. Biće da je bilo obratno. Lorenco je to radio daleko pre nego je MM došao u gp, a pogotovo pre zimskih testova pre ove sezone (recimo, u Muđelu je mahao Dukati tribini, dok je Rosi bio kod njih itd.)

                            Comment


                            • #44
                              Želio bih napraviti par opaski na komentatore tokom prenosa Moto3. Komentari su, kao i obično, sjajni, ali ima nekoliko sitnica koje bodu u oči(uši).

                              Ja ne vidim po kojoj logici Srđan već dva-tri mjeseca Quartarara naziva velikim šampionom i povezuje ga sa istim. Spominjao je jednom priliko i Rossija i Marqueza u toku razgovora o Fabiu i to stvarno nije u redu. Volim Fabija, kul je klinac, simpatičan, ali brate pretjerano je da nekog 16-ogodišnjaga nakon 5-6 trka porediš sa takvima likovima i imenima. Pa i ono danas, priča nakon izlijetanja i nije bila baš previše objektivna, o traženju granica i šta će se desiti kada ih pronađe.

                              Pričalo se već i na glavnoj temi o ovome, ona detaljna priča od juče o Lewisovim zgodama i nezgodama u Monaku. Nije mi problem, čak mi je drago i milo kada petkom ujutro izlistate sve važnije vijesti iz svijeta motosporta, mislim da je to jako dobra stvar što radite, ali nemojte ići u detalje onako.


                              Eto, ima još par stvarčica koje nisu toliko bitne. Ovo uzmite kao prijedloge, prije nego kao kritike. Od mene uvijek imate više pohvala nego kritika jer do sada na Balkanu nisam čuo ovako dobar tandem komentatora (u svim sportovima, a kamoli automoto sportu).

                              Comment


                              • #45
                                Ciao svima,

                                Izvinjavam se za moja česta odsustva. Hajde da probam još jednom. Nema predaje, pa se nadam da ću ovoga puta biti revnosan, a ne zamerite ukoliko nisam svaki dan tu.

                                Hvala za sve informacije.

                                Veliki pozdrav,

                                Srđan

                                Comment

                                Working...
                                X