Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, opet necu biti u moznost da odgledam finala Nije mi se desilo ovo odavno. Da znate, navijam za Roger danas tako da Rogerovci imate jedan fan plus danas
    OVAKO

    Comment


    • Jesam li ja jedini na forumu koji navija za Vavrinku?

      Comment


      • Mislim da nisi, Shminka je rekao da je 51% za Vavrinka a 49% za Rogera
        OVAKO

        Comment


        • A za koga navija Vavrinka?

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Jesam li ja jedini na forumu koji navija za Vavrinku?
            I ja vise zelim pobedu Stanu ali necu gledati mec...
            A Stefan je baksuz, dobro je sto navija za Federera

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Jesam li ja jedini na forumu koji navija za Vavrinku?
              Nisi, definitivno nisi

              Stan treba danas biti agresivan. Po meni treba se kloniti Rogerovog BHa, jer ako ga bude previše forsirao, Roger će ga varijacijama ubiti. I servisi i prvih par udaraca bi trebali ići po FHu. Stan udara jače, tako da sigurno neće biti inferioran u tim razmjenama. Cilj je otvoriti BH stranu, što se ne radi forsiranjem BHa!

              Potrebno mu je dobro kretanje. Bolje kontroliše poziciju par metara iza osnovne linije od Federera, jer udara jače. Ta pozicija mu je odlična za pokrivanje terena, a s nje svakako može Rogera razvuči na osnovnoj liniji. Ima i dovoljno snage i dovoljno varijacija, uglovi prije svega!

              Čak i situaciju Severinovog pozicioniranja u Rogerovom boksu može iskoristiti u svoju korist! Sam protiv svih! Sezona je do sada idealna, na DCu je prevazišao krizu koju je imao. Od MCa sam i očekivao bolji tenis i to se desilo. Može na teren izaći opušten!

              Ni poraz mu neće teško pasti, jer gubi od prijatelja i igrača kakvih više nema...Roger mu ne odgovara, jer posjeduje sve varijacije...i takvom igrom mu ne dozvoljava da se razmaše. A to su mu dopuštali, ili dopuštaju svi ostali. A za velike titule se u budućnosti treba igrati upravo protiv njih, a ne protiv Federera...tako da se ne treba previše brinuti ako ni danas ne nadje recept za Rogerovu raznovrsnost!

              Njegova igra je ponovo odlična i to je najbitnija stvar za ostatak sezone!

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                A za koga navija Vavrinka?
                Za Švajcarsku

                Spoiler

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Jesam li ja jedini na forumu koji navija za Vavrinku?
                  Meni je apsolutno svejedno. Ne znam da li ima još takvih ovde.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Stan the Man!!!

                    Redno je da pored AOa upišemo i Monte Carlo masters

                    Comment


                    • Ja takodje necu stici da gledam al` zelim da Rodja uzme titulu.
                      Poznato je da Wawu ne gotivim tako da mu zelim poraz,dosta mu je i finale
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Увек навијам за оног ко игра добро и лепо, имена ми миншта не значе.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Ni poraz mu neće teško pasti, jer gubi od prijatelja i igrača kakvih više nema...Roger mu ne odgovara, jer posjeduje sve varijacije...i takvom igrom mu ne dozvoljava da se razmaše. A to su mu dopuštali, ili dopuštaju svi ostali. A za velike titule se u budućnosti treba igrati upravo protiv njih, a ne protiv Federera...tako da se ne treba previše brinuti ako ni danas ne nadje recept za Rogerovu raznovrsnost!
                          shminka,

                          Post ti je odlican, osim dijela koji sam citirao.

                          1.
                          Ako neko ima pretenziju da bude najbolji ili medju najboljima ne moze imati prijatelaj na terenu.

                          2.
                          Mislis da mu Nadal vise odgovara?

                          Rodzera je jednom pobijedio i tri puta mu je uzeo set. Nadalu nije nikada do Australije.

                          3.
                          Ako Vavrinka servira kako umije, sigurnoce se razmahati na svoj servis. Tu je Rodzer nemocan.

                          Na Rodzerov servis nece biti Severina Lutija da mu vice: "Go for it." Nadam se da ce mu Magnus Norman to utuviti u glavu prije nego izadje.

                          Samao da Vavi mentalno izdrzi. Rodzer ce misliti da ga je pogodio brzi voz.

                          Comment


                          • Originally posted by Zika View Post
                            Увек навијам за оног ко игра добро и лепо, имена ми миншта не значе.
                            A sta cu kada ga kamera prikaze a meni zlo i mislim da pocinim zlo tada ne mogu ni pratiti kako igra...
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by earthSRB View Post
                              Stan the Man!!!

                              Redno je da pored AOa upišemo i Monte Carlo masters
                              earthSRB,

                              Nemoj se varati. shminkin 'like' vrijedi samo 51% pravog 'like'-a.

                              Comment


                              • Često je 0.51%.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X