Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A jel se desilo nekad da na nekom turniru nije bilo pobednika?
    Mislim ne daj bože neke kataklizme, nego ovako u mirnodopskim vremenima....

    (nemojte da shavtite ovo kao pravo pitanje, već pre šta mislim o sutrašnjem meču .. ko je ovome mogao da se nada...)
    Ne znam za ATP ali na WTA je bilo takvih slučajeva-1997, godine Novotna i Sanchez-Vicario nisu završile meč zbog kiše u Istbornu. Bilo je 6-5 za Janu u prvom setu kada je meč napušten. Naravno, kiša i Engleska
    Last edited by wanderer; 19-04-14, 21:16.

    Comment


    • Procitala sam na drugom portalu da je primetio na Noletovi udarci ne maju onaj spin kao obicno...
      Zna kako igra Novak i zna da danas nije bilo njegove tipicne igre.

      Comment


      • Originally posted by Maja View Post
        Ima ovde:

        "Of course, I did see that Novak was struggling at one point," said Federer. "For me it was more just making sure that from my side I was playing a good, solid, tough match with some good defensive play sometimes, but mostly trying to stay on the offensive as much as I could. I think I was able to deliver from my side, which is key"

        Znaci oni majmuni sa B92 su opet sve pogresno preveli i protumacili. Naravno da Roger nece priznati da je pobedio zbog Novakove povrede, ali ipak tako mu trpati pogresne izjave u usta je stvarno bez veze. Mislim da B92 i ostali nasi sajtovi to rade namerno zbog povecanja prometa na sajtu. Voli narod skandale i nekog koga ce pljuvati.
        Ovo pisem kao veliki Novakov navijac.
        Federerova izjava je 100% na mjestu. Prava mjera!

        Otprilike igrao sam dobro sto je kljuc. I jeste. Da nije igrao izvanredno u par kriticnih sitauacija, izguio bi 1. set.

        I naravno da je vidio u nekom trenutku da se Novak muci.

        -------------------

        A B92, kao svaka stampa. Pise ono sto prolazi kod ljudi. 'Ako vec ne mozemo da slavimo Novakovu pobjedu, onda da bar mrzimo nesportskog Federera' - ljudska prioroda kao ljudska priroda.
        Last edited by NI; 19-04-14, 21:15.

        Comment


        • Najgore od svega što se ljudi bez života (ne znam kako drugačije da ih nazovem) prime na takve informacije, pa opletu sa kritikama i pljuvanjem!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Secam se da je jednom jedan nas portal objavio vest "Federer pohvalio Novaka" (ili tako nesto slicno) i posle u komentarima ista prica - pljuvanje po Rodzeru.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • I meni je muka kad citam na stranim portalima pljuvanje po Novaku... a ima toga ihahaj

              Comment


              • Originally posted by SonjaFan View Post
                I meni je muka kad citam na stranim portalima pljuvanje po Novaku... a ima toga ihahaj
                Uh o tome da ne pričam, danas je recimo ispao folirant i stomak me zabolio kada sam to pročitala, ali dobro neka pišu imaju kad!
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by proudNolee View Post
                  Uh o tome da ne pričam, danas je recimo ispao folirant i stomak me zabolio kada sam to pročitala, ali dobro neka pišu imaju kad!
                  A zasto vas to tangira. Poratili nisu cenzurisani, urednici ne mogu da uticu na 'misljenje'. Ako neko ozbiljan napise da je Novak danas folirao, onada bih mogao razumjeti.

                  U krajnjoj liniji, zar Federerova izjava ne dematije sve koji tvrde da je Novak folirao?

                  Comment


                  • Čuj po stranim, jedino Sonja ako i srpske ne računaš u strane.
                    Šta tek ovde pišu, ali vremenom se nauči da se ništa od toga ne čita, bar ne namerno.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Čuj po stranim, jedino Sonja ako i srpske ne računaš u strane.
                      Šta tek ovde pišu, ali vremenom se nauči da se ništa od toga ne čita, bar ne namerno.
                      Mislila sam na ceske, engleske...koje sam pre posjecivala. Covek se bezveze iznervira a ne vredi se svađati
                      Pa sad dolazim u glavnom ovde na forum

                      Edit: skoro pa iskljucivo...
                      Last edited by Zzz; 19-04-14, 22:10.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        A zasto vas to tangira. Poratili nisu cenzurisani, urednici ne mogu da uticu na 'misljenje'. Ako neko ozbiljan napise da je Novak danas folirao, onada bih mogao razumjeti.

                        U krajnjoj liniji, zar Federerova izjava ne dematije sve koji tvrde da je Novak folirao?
                        Prije mi je to baš smetalo, ali vremenom mi je postalo svejedno, imam svoje mišljenje, znam šta je tačno a šta ne i ne zanima me šta pišu neki tamo stručnjaci. Ali i sad se znam iznervirati na neki glup naslov koji nema veze sa životom
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          Prije mi je to baš smetalo, ali vremenom mi je postalo svejedno, imam svoje mišljenje, znam šta je tačno a šta ne i ne zanima me šta pišu neki tamo stručnjaci. Ali i sad se znam iznervirati na neki glup naslov koji nema veze sa životom
                          Nema potrebe. I ne mozes nista izmijeniti. Stampa, cak i najbolja, nije tu da informise. Jednom sam cuo jednu porazavajucu cinjenicu. Jedan Englez, profesor, je izjavio: "Nikada nisamo procitao novinski clanak o temi koju poznajem sa kojim sa se slozio. Jasam o temi koju ne poznajem." A pretpostavljam da doticni ne cita zutu stampu nego najbolje novine.

                          Comment


                          • While Roger Federer and Stanislas Wawrinka are set to battle for the Monte-Carlo Rolex Masters trophy on Sunday afternoon, the Swiss have no plans to let a title match interfere with their friendship on the ATP World Tour.

                            When asked about his plans ahead of playing a fourth Monte Carlo final, Federer shared that he would be having dinner with Wawrinka on the eve of their match, and would be warming up with his fellow Swiss before the final scheduled for 3 pm CET.

                            “I have no problems warming up with Stan,” said Federer. “I will relax tonight and have dinner with Stan, who has his wife here.”

                            Federinka
                            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                            Comment


                            • U savakom zlu ima i ponesto dobro. Sudeci po ovoj slici, Novak ima problema sa kondicijom.

                              https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...30472738_n.jpg

                              Ako ne moze vjezbati sa reketom, moze popravljati kondiciju. Pa da bude svjez i oran za RG.
                              Last edited by NI; 19-04-14, 22:26.

                              Comment


                              • Originally posted by MarRF View Post
                                “I have no problems warming up with Stan,” said Federer. “I will relax tonight and have dinner with Stan, who has his wife here.”
                                ...relax, zna sta ce biti u finalu

                                Comment

                                Working...
                                X