Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Role kad igra svoj A plan i sve mu ulazi ne mogu ga Nadal i Djokovic zajedno pobjediti, a kamo li jedan Stanislas Wawrinka, sa svim postovanjem ka svakom igracu kojeg sam naveo u ovoj recenici.
    Tu se donekle slazem. Novak bi samo smetao Rafi da sam obavi posao.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Bojana,

      To je nekad tako bilo.

      Ako Federer moze da ponoci igru iza mec sa Novakom na RG 2011, onda ce da pobijedi. Ali ja mislim da Federer nema tu formu i ne moze da ponoci tu igru. Iako Federer ima zacudjujuce dobru formu i mnogo bolju nego prosle godine, iako je i prosle godine bio u finalu Rima.
      Ne, to je uvek tako, a da ne duzim: form is temporary class is permanent
      Proslu godinu od IW zakljucno sa USO uopste ne treba ozbiljno gledati, Fed je imao problem sa ledjima i samopouzdanje mu je bilo strasno nisko, tj. nije ga imao.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Posebno ga Nadal ne moze pobediti. Da ne veruje covek sta cita ovde
        Similis simili gaudet

        Comment


        • A jel se desilo nekad da na nekom turniru nije bilo pobednika?
          Mislim ne daj bože neke kataklizme, nego ovako u mirnodopskim vremenima....

          (nemojte da shavtite ovo kao pravo pitanje, već pre šta mislim o sutrašnjem meču .. ko je ovome mogao da se nada...)
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jao sad ce snijeg da nas zatrpa, NI se nasalio

            Ide Role sutra po svoj MC, prvi u karijeri. Ispao je Nemezis, ne moze niko da ga zaustavi
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              ...a da ne duzim: form is temporary class is permanent
              100% se slazem. Zato je na Stanu da sutra pokaze da je, doduse sa zakaznjenjem, postao klasa!
              Last edited by NI; 19-04-14, 20:37.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A jel se desilo nekad da na nekom turniru nije bilo pobednika?
                Mislim ne daj bože neke kataklizme, nego ovako u mirnodopskim vremenima....

                (nemojte da shavtite ovo kao pravo pitanje, već pre šta mislim o sutrašnjem meču .. ko je ovome mogao da se nada...)
                Shvatam te, ja obicno navijam za potop kad igraju Djokovic i Nadal
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post

                  Ide Role sutra po svoj MC, prvi u karijeri. Ispao je Nemezis, ne moze niko da ga zaustavi
                  Nisam znala da je Role boginja.
                  A to šta je ona predstavljala nešto mi ne ide uz ovu Roletovu ulogu na ovom svetu...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja rec "klasa" mogu upotrebiti samo za Federera, Nadala i Djokovica, sto se danasnjeg tenisa tice. "Klasa" se ne postaje tako, to se gradi godinama, kroz razne situacije, i to postepeno, a ne kroz jedan GS sa svim okolnostima i jednim Mastersom, takodje sa svim okolnostima.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Nisam znala da je Role boginja.
                      A to šta je ona predstavljala nešto mi ne ide uz ovu Roletovu ulogu na ovom svetu...
                      Mislim da je Ajnstajn mislio da je Rafa Nemesis, za Rodzera.

                      Comment


                      • Ima li neko orginalnu Federerovu izjavu, pošto po ovima sa B92 Fed je rekao da Novakova povreda nije odlučila meč, iskreno se nadam da njegova izjava nije takva!
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • "I feel like I have put in the performance to be there, gave myself the opportunity this week," Federer said. "Of course, I did see that Novak was struggling."
                          .....

                          "Of course, I did see that Novak was struggling at one point," said Federer. "For me it was more just making sure that from my side I was playing a good, solid, tough match with some good defensive play sometimes, but mostly trying to stay on the offensive as much as I could."
                          Razlikuje se od sajta do sajta.
                          Last edited by Mr. Wolf; 19-04-14, 21:08.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            Ima li neko orginalnu Federerovu izjavu, pošto po ovima sa B92 Fed je rekao da Novakova povreda nije odlučila meč, iskreno se nadam da njegova izjava nije takva!
                            Ima ovde:

                            "Of course, I did see that Novak was struggling at one point," said Federer. "For me it was more just making sure that from my side I was playing a good, solid, tough match with some good defensive play sometimes, but mostly trying to stay on the offensive as much as I could. I think I was able to deliver from my side, which is key"

                            Znaci oni majmuni sa B92 su opet sve pogresno preveli i protumacili. Naravno da Roger nece priznati da je pobedio zbog Novakove povrede, ali ipak tako mu trpati pogresne izjave u usta je stvarno bez veze. Mislim da B92 i ostali nasi sajtovi to rade namerno zbog povecanja prometa na sajtu. Voli narod skandale i nekog koga ce pljuvati.
                            Ovo pisem kao veliki Novakov navijac.
                            Last edited by Maja; 19-04-14, 21:08.

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Ima li neko orginalnu Federerovu izjavu, pošto po ovima sa B92 Fed je rekao da Novakova povreda nije odlučila meč, iskreno se nadam da njegova izjava nije takva!
                              Normalno da nije, to je b92

                              "Of course, I did see that Novak was struggling at one point," said Federer. "For me it was more just making sure that from my side I was playing a good, solid, tough match with some good defensive play sometimes, but mostly trying to stay on the offensive as much as I could. I think I was able to deliver from my side, which is key."
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Hvala, i mislila sam da su pretjerali, ali ništa novo uvijek to rade.
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X