Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    2.
    Federer je odigrao 3 fantasticna poena kad je Novak imao dvije set lopte. I pokzao da je njegov 'killer instict' jedanko dobar kao i uvijek. Dobro je znao da je za Novaka, sa povrijedjnom rukom, presudno da uzme taj gem.
    Lako je imati killer instinct kad je na drugoj strani protivnik koji ima govor tela kao sto je Novak imao...jest da je danas uticala i povreda ali Novak ne moze protiv Federera da igra sa "poker face" (isto tako u Dubai-u), mora da mu pokaze zube, da ga napravi nervoznim...kao sto je cinio u IW-u.
    Da je danas izasao na teren sa drugacijom energijom (ne znam da li bi mu u tome pomogao Vajda) mislim da bi dobio mec.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      on vec 10 dana ima problema i ne zna tacno sta je problem, onda je trebao da preskoci MC

      Pa sigurno da su ti problemi bili slabo izraženi jer ruka nije bila pod punim opterećenjem i da pravi uvid nije mogaop da ima dok ne krenu mečevi. Uostalom.. on je imao na početku samo kinezi traku koja znamo da ne leči ništa, iako je na treninzima imao učvršćen zglob. Naravno kako je opterećenje raslo tako i problemi.
      Last edited by miloolja; 19-04-14, 17:47.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Pa sigurno da su ti problemi bili slabo izraženi jer ruka nije bila pod punim opterećenjem i da pravi uvid nije mogaop da ima dok ne krenu mečevi. Uostalom.. on je imao na početku samo kinezi traku koja znamo da ne leči ništa, iako je na treninzima imao učvršćen zglob. Naravno kako je opterećenje raslo tako i problemi.
        Cim nije trenirao znaci da nije mogao da pruzi maksimum. Danas je imao generalnu probu pa nije izdrzao ni pola sata. Nema logicnog objasnjenja zasto je izasao(i dozvolio starom da ode na +2)
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by SonjaFan View Post
          Lako je imati killer instinct kad je na drugoj strani protivnik koji ima govor tela kao sto je Novak imao...jest da je danas uticala i povreda ali Novak ne moze protiv Federera da igra sa "poker face" (isto tako u Dubai-u), mora da mu pokaze zube, da ga napravi nervoznim...kao sto je cinio u IW-u.
          Da je danas izasao na teren sa drugacijom energijom (ne znam da li bi mu u tome pomogao Vajda) mislim da bi dobio mec.
          Tada Novak nije aposlutno imao los govor tela, imao je 2 set lopte, igrao je vise nego dobro, a Federer je te set lopte spasio svojom genijalnom igrom.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pa sigurno da su ti problemi bili slabo izraženi jer ruka nije bila pod punim opterećenjem i da pravi uvid nije mogaop da ima dok ne krenu mečevi. Uostalom.. on je imao na početku samo kinezi traku koja znamo da ne leči ništa, iako je na treninzima imao učvršćen zglob. Naravno kako je opterećenje raslo tako i problemi.
            Tad je bilo znacajno toplije u MC, rekao je Nole da se sa hladnim vremenom bol povecao.
            "But Pascal what are you saying?"

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Drago mi je sto se slazes da nije trebao da izlazi, ti si to sofisticiranije odradio, ali se na koncu slazemo.
              Ja nisam to rekao, ali ne mogu ti zamjeriti sto si tako zakljucio. To je pitanje sofisticiranosti.


              1.
              Gledano ukupnu sliku koja je RG, totalno je nebitno da li je H2H ispeglan ili ne, isto tako da li ce Rodzer osvojiti MC iako ga ne zaslucuje. Ne znam po cemu ga ne zasluzuje. Na odredjeni nacin nije zasluzio ni RG pa ga je osvojio.

              2.
              On mora da misli o svom imidzu. Ovo sto je danas napravio nije lose za njegov imidz. Nema nikakvih dokaza da je nesto posebno izgubio. Ja mislim da on ne bi izasao da je puno rizikovao.


              3.
              Ako je forsirao FH u Dubaiu i bio na pragu pobjede a potom BH u Maimiu i jedva dobio, zar mozes i pomisliti da nije znao sto danas radi. Ili si stvarno toliko arogantan da mislis da trebaju tvoj savjet.

              Comment


              • Jel ti Vladane stvarno veruješ da njemu Beker određuje taktiku protiv Federrera, sa kojim je već dva puta igrao ove godine (nije bila neka duga pauza u njihovim susretima)?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by salinjo90 View Post
                  Uvek se glupo osecam kad izgubi od Rodzera, ne znam sto ali Rodzer mu je tezi rival i od Rafe i nikad sa njim nije lako.
                  Nema sta da ti ne bude jasno. Novaku smetaju varijacije. Rodzer je jedan od najraznovrsnijih igraca na touru.
                  Last edited by s_hyperion; 19-04-14, 17:52.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Definitivno ne moze. Bojkot sjutra.
                    Taman lepo da mozes da uzivas u usrksnjem rucku
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Problemi sa zglobom, misicne povrede se rijesavaju mirovanjem. Ako se nastavi workload ide pogorsanje. S obzirom na nepoznanicu prirode povrede cudno je da je uopce igrao MC. Trebao je odmarati, sad mu se moze obiti o glavu zestoko.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Jel ti Vladane stvarno veruješ da njemu Beker određuje taktiku protiv Federrera, sa kojim je već dva puta igrao ove godine (nije bila neka duga pauza u njihovim susretima)?
                        Naravno, Novak masu zavisi od taktike trenera, vise puta vidjeno. Najbolji primjer ti je Rim 2009. cini mi se kad je njegov i Federerov mec kisa prekinula, ili protiv Fisha jedne godine u IWu. Cim Vajda moze da mu kaze kako da igra na teren izadje novi Djokovic
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Taman lepo da mozes da uzivas u usrksnjem rucku
                          To sam baš htela da kažem.. ne moram da se nerviram, niti uznemiravam u tako bitnom danu.. moji čak i nemaju SK, mislim.. tako da uživajte.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Tada Novak nije aposlutno imao los govor tela, imao je 2 set lopte, igrao je vise nego dobro, a Federer je te set lopte spasio svojom genijalnom igrom.
                            Imao je od pocetka los govor tela. Jeste solidno igrao ali nije igrao kao da je uveren u svoje mogucnosti i pobedu... To je naravno Federera ucinilo samouverenijim, boljim. Odlicno je odigrao na set lopte jer je bio psihicki na nivou...mogao je ladno pogoditi duplu da je na drugoj strani bio naostren Novak.
                            Moje misljenje

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Naravno, Novak masu zavisi od taktike trenera, vise puta vidjeno. Najbolji primjer ti je Rim 2009. cini mi se kad je njegov i Federerov mec kisa prekinula, ili protiv Fisha jedne godine u IWu. Cim Vajda moze da mu kaze kako da igra na teren izadje novi Djokovic
                              Pa sada je 2014.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X