Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Velja_JA View Post
    Pa sad bas za to prilicno ne mogu da se slozim.
    Znas i sam koliko je blizu bio Novak prosle godine a ove je, trenutno, u jos i boljoj poziciji...
    Treba Novak:

    1.
    Da sacuva formu do RG.

    2.
    Da stigne do eventualnog finala sa Rafom.

    3.
    Da pokaze da moze kondiciono da izdrzi 5 setova na sljaci sa Rafom.

    4.
    Da se ovo sa zglobom dobro zavrsi.

    Comment


    • Opet mene licno brine samo broj 4 .

      Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Treba Novak:
        ...
        Treba, slazem se, ali svakako nije prilicno ispred, meni vise lici tu negde na fifti-fifti, mozda malo vise za Rafu

        Comment


        • Originally posted by Velja_JA View Post
          Pa sad bas za to prilicno ne mogu da se slozim.
          Znas i sam koliko je blizu bio Novak prosle godine a ove je, trenutno, u jos i boljoj poziciji...
          Nije u boljoj cak ni ako osvoji ... Bio bi u boljoj da osvoji MC a da u finalu dobije Rafu, po meni mu treba barem jedna pobeda protiv Nadala na sljaci do RG-a
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • To da, ali svakako da Nadalu pada samopouzdanje zbog ovakvih poraza.
            Ja bih licno volio da Novak ili preskoci jedan od naredna dva ili da izgubi od nekog "levog" da se slucajno opet ne istripuje kad udje u niz ...

            Comment


            • Ja bi licno najvise voleo da igra sve i da osvoji sve ...
              Nije lose ni Nadal ovako malo ranije da ispadne (zbog bodova a i zbog njegovog samopouzdanja, ali mislim da na tri seta sanse da ispadne od bilo kog drugog sem od Djokovica su minimalne - u koliko bude zrav naravno)
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Сада доста њих чека Рафу на зицер: Ваврика, Долго, Давид, Ноле, а можда још неко нов?
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja nisam video da Novak ima neke probleme sa tim zglobom Bar ne spored igri...
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Znaci Nadal je tankovao zbog moguceg finala, pa hocu da upoznam mozak koji tako razmislja
                      Ti to ne vidis jer si Rafin verni navijac

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Treba napraviti spisak igrača koji su protiv Novaka odigrali najbolji meč u životu
                        Taj spisak bi se oduzio....................

                        Comment


                        • Hocemo finale Novak vs Stan i naplata duga sa AO

                          Comment


                          • Originally posted by salinjo90 View Post
                            Taj spisak bi se oduzio....................
                            pa neka ga napravi neko

                            Stanu bi svi neke račune da dostavljaju, svašta

                            Comment


                            • Pitanje

                              Kad je zadnji put Rafa izgubio mec na sljaci a da nije bio zadovoljen ni jedan od sljedecih uslova:

                              1. Protivnik nije bio Federer ili Novak
                              2. Nije se igralo na plavoj sljaci (Verdasko 2012.)
                              3. Rafa nije bio povriedjen (Ferero 2008, Sederling 2009.)
                              4. Nije se oporavljao od povrede (Zebaljos 2013.)

                              Comment


                              • Andreev Valencia 2005, mada je vjerovatno i tada imao neku povredu, makar sitnu

                                Al mogao si staviti gore samo Novaka, a dole još jednu stavku

                                1. kad nije umoran 2009. Federer
                                2. kad ne igra u Hamburgu

                                Pa da dobijemo odmah zaključak da ga spremnog na šljaci može dobiti samo Novak. Štaviše, može ga i povrijedjeni Novak dobiti

                                Comment

                                Working...
                                X