Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rossini, jedno je da budeš prvi vrhu, a drugo da se boriš za pobedu. Drugo, nije ni taj Dani bio povređen 365, uvek se videla razlika u rezultatima kad je OK i kad nije. Eto Laguna prošle godine, posle one genijalne povrede u Nemačkoj...

    crni, nadam se da misliš na sezonu 2006. kad kažeš da je Matori morao da uzme titulu, jer pored onolike razlike u brzini na pravcu ne možeš da se boriš ako nemaš motor za to. Šta su tri trke, 75 poena maks, jednu nije završio jer mu je elektronika otkazala, a Stoner je na kraju imao 125 poena prednosti. I Honda je bila jača od Yamahe u tom pogledu, ako se dobro sećam...

    Ovde ima finih fotki iz Teksasa. Čisto malo da se vratimo na temu...

    http://www.asphaltandrubber.com/colu...part-2-austin/

    ... ma važi...

    Comment


    • slozicu se,ali ali ja ne vidim Danija kao vrhunskog vozaca..zato tako i kazem,a i milsim..imao je on sve uslove do sada bude to sto nije,ali ja pricam o motoru,i sta je taj motor mogao i sa slabijim vozacem..
      sigpic

      Comment


      • Ako izvučeš 25 pobeda pored svih tih imena, nije to samo do motora. Da, Dani verovatno nije u glavi na nivou Lorenza, Marqueza i Rossija, ali nije ni vozač druge klase, daleko od toga. Pobedio je on Lorenza, Stonera i Dovija 2005. u 250ccm kada je zadobio gadnu povredu ramena koja mu sigurno nije pomogla...

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          crni, nadam se da misliš na sezonu 2006. kad kažeš da je Matori morao da uzme titulu, jer pored onolike razlike u brzini na pravcu ne možeš da se boriš ako nemaš motor za to. Šta su tri trke, 75 poena maks, jednu nije završio jer mu je elektronika otkazala, a Stoner je na kraju imao 125 poena prednosti. I Honda je bila jača od Yamahe u tom pogledu, ako se dobro sećam...
          Mislim bas na 2007. 75 poena plus Turska i Motegi, nakupi se. Drugo, ne voze samo na pravcu Znas i sam kakve su pobede bile u Asenu i Mudjelu. Dve razlicite staze i Stoner nije zna sta ga snaslo. Mudjelo nije bas spora staza. Kako?
          Da li je bilo razlike u brzini i 2008?

          Comment


          • Originally posted by meca View Post
            Umalo da zaboravim navedite mi jednog vozaca koji nije imao tezak period padovi,lomovi,lose ekipe.....e ovaj mali ljigavac to nije imao, uvek vrhunska ekipa uvek motor 100% bez ozbiljnih problema a izaziva sudbinu kao da inpresionira ekipu bolid klasican a osecam da se usrao u zadnjoj krivini!!!
            Halo ba ljudi jel vi imate amneziju?Dal se iko seca Malezije 2011 kad je Marq imao pad u treningu i kad je ugrozio vid.Te 2011 padao je u Qataru,Spaniji, Silverstonu,,,, ali ti padovi su od njega napravili covjeka koji kontrolise sve i svasta.

            Sent from my LG-P705 using Tapatalk
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment

            Working...
            X