Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Dobrodošao... Moja preporuka - BT Sport... Gavin Emmet, Julian Ryder, juče je bio i Spies, sad je Schwantz sa njima...
    a gde su oni - tu je i zurka
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #32
      Hvala na dobrodoslici i preporukama

      Comment


      • #33
        sutra ce jedino biti zanimljivo da se vidi ko ce biti drugi i treci prvo mesto je vec rezervisano za br. 93
        jedino ako ne padne kisa i spase nas od dosade!

        Comment


        • #34
          Originally posted by cavu View Post
          sutra ce jedino biti zanimljivo da se vidi ko ce biti drugi i treci prvo mesto je vec rezervisano za br. 93
          jedino ako ne padne kisa i spase nas od dosade!
          Pozz. Ja ne bih bio tako siguran u to, ako Lorenzo i Rossi dobro odrade kvalifikacije svasta moze da se desi. Naravno Marquez je favorit, ali nista to ne mora da znaci..

          Comment


          • #35
            Originally posted by cavu View Post
            sutra ce jedino biti zanimljivo da se vidi ko ce biti drugi i treci prvo mesto je vec rezervisano za br. 93
            jedino ako ne padne kisa i spase nas od dosade!
            Laguna Seca 2008, na svim treninzima Stoner imao prednost vecu odsekunde u odnosu na ostale. Svi znamo epilog.

            Comment


            • #36
              Malo je drugacije sada. Niti je Rossi onaj Rossi, niti je Marquez Stoner, al ne bih imao nista protiv da se ponovi taj scenario

              Comment


              • #37
                Originally posted by Mladenovic View Post
                Laguna Seca 2008, na svim treninzima Stoner imao prednost vecu odsekunde u odnosu na ostale. Svi znamo epilog.
                ja mislim da svi prizeljkujemo takvu trku kao sto je bila 2008
                mnogo zavisi od kvalifikacija ako to rosi odradi na nivou slazem se da moze nesto vise da ucini takodje to vazi za lorenca

                Comment


                • #38
                  bio bih zadovoljan da se rossi i marquez bore za prvo mesto,a jorgisa i dani za trece
                  MESSI 10

                  Comment


                  • #39
                    Mene iskreno smorio Pedrosa vise. Mislio sam da ce se trgnuti posle Brna 2012, ali dzaba. Bolje da Bradl vozi tu Hondu ili Espargaro, cenim da bi bilo zanimljivije.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by KERSDRS View Post
                      Mene iskreno smorio Pedrosa vise. Mislio sam da ce se trgnuti posle Brna 2012, ali dzaba. Bolje da Bradl vozi tu Hondu ili Espargaro, cenim da bi bilo zanimljivije.
                      Voleo bih da sad vidim Doktora na toj hondi pitam se kako bi to izgledalo!?

                      Comment


                      • #41
                        Ih, nikad ne bih voleo da ga vidim na Hondi. To vec ne bi bilo fer prema drugim vozacima. Na vreme je on otisao iz Honde i dokazao da je najbolji vozac svih vremena... Ja zivim za dan kada cu gledati Vinales vs Marquez!

                        Comment


                        • #42
                          Vinjales ima jos dosta posla da bi dostigao nivo da moze da se bori sa markom

                          Comment


                          • #43
                            jao sta radi markezzivot ce mi skratiti
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by cavu View Post
                              Vinjales ima jos dosta posla da bi dostigao nivo da moze da se bori sa markom
                              Pa naravno. Ja ovo pricam iz krajnje navijackog ugla. Ali godine mu idu u prilog, 2 godine je mladji. Ima sanse
                              Inace Marc se sada sali po stazi.

                              Comment


                              • #45
                                cao ljudiii pratim motogp jedno 4 god..i moj favorit je markez..pratio sam ga i dok je bio u 125 pa moto 2 i sada u motogp kategoriji..mislim da je odlican vozac,rodjeni talenat..naravno,veliko postovanje i za rosija...lorenzo je ok,ali mi kao osoba,ne prija nikako... dok gledam q1 i cekam q2 koristim priliku samo da vas sve pozdravim,i pozelim prijatno vece uz motogp. cujemo se nesto kasnije ;)

                                Comment

                                Working...
                                X