Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16


    Austin, free practice nr1: 4th 2'05.972 +1.268
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #17
      Originally posted by denia_el View Post
      ja tek sad primetila koliko je ova staza ludagore dole gore dole.......do ljubavi na drugi pogledkod ovih amerikanaca je sve nekako spektakularno.eto meni lepe zamene za lagunu
      Lagunu ništa ne može da zameni...

      Biće dobra GP trka u nedelju... za drugo mesto...

      Comment


      • #18
        Kako je Marquez krenuo ima da bude dominacija slicna Vetelovoj u F1.....A.Espargaro ....malo je reci da me odusevljava!!!
        sigpic http://caseystoner.com.au/

        Comment


        • #19
          Originally posted by dzoni gp View Post
          Kako je Marquez krenuo ima da bude dominacija slicna Vetelovoj u F1.....A.Espargaro ....malo je reci da me odusevljava!!!
          Tesko da ce biti takva dominacija. Rosi ako bude ovde konkurentan, neka bude opet 2. nema veze, onda je to to. Ali Jorgea nikada ne bih otpisao, majstor je to ipak

          Comment


          • #20
            Originally posted by KERSDRS View Post
            Tesko da ce biti takva dominacija. Rosi ako bude ovde konkurentan, neka bude opet 2. nema veze, onda je to to. Ali Jorgea nikada ne bih otpisao, majstor je to ipak
            Moze lako da bude slicna takva dominacija... Nazalost, kao i fetel (kazem nazalost jer ih ne podnosim obojicu), ima dovoljno kvaliteta + najbolju masinu i samim tim sve uslove za dominaciju... jednog su nadam se osujetili promenom pravila, bar tako izgleda na pocetku, ali ovaj drugi je tek zapoceo dominaciju

            Kako je ovo potpuno Hondina staza, cini mi se da bi mogli da imaju cak i 1-2, Doktor ako bude na podijumu bice skroz ok, Lorenco se dosta popravio u fp2, na manje od 2 desetinke je od Doktora i cini mi se da je u igri, mada ga mozda mozemo ocekivati nesto vise rezervisanog u nedelju, da skupi neke bodove jer vec kaska 25 u sampionskoj trci
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • #21
              Biće i veća dominacija od Vettelove, ovde vozač igra veću ulogu... Majstor se malo muči i sa starim gumama koje je toliko priželjkivao (neki ljudi u padoku sumnjaju da je izvršio veliki pritisak na Bridgstone da se donesu gume iz 2013., u prilog čemu ide i to da su svi vozači osuli paljbu po tom potezu osim njega), nije sve do te crne magije...

              Marquez brutalan, Matori solidan, mnogo bolji nego prošle godine što je sjajno, mislim da može da se nosi sa Pedrosom, vazda mu je bio penicilin ako se nađe ispred njega... Lorenzo još uvek ne deluje komforno, Ducatijevci koriste priliku da se nađu napred sa mekšom smešom gume, kao i EsA. Redding najbolja Open Honda, opet ispred Haydena, fantastično...

              Comment


              • #22
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Majstor se malo muči i sa starim gumama koje je toliko priželjkivao (neki ljudi u padoku sumnjaju da je izvršio veliki pritisak na Bridgstone da se donesu gume iz 2013., u prilog čemu ide i to da su svi vozači osuli paljbu po tom potezu osim njega), nije sve do te crne magije
                majstoru ne mozes ugoditi tja
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Perfekcionista čovek/spartanac, nemoj tako...

                  Comment


                  • #24
                    Cao svima ja sam nov na forumu i zamolio bih nekoga ako moze da mi da link gde mogu da gledam treninge i trku posto trenutno nemam Sport Klub

                    Comment


                    • #25
                      kako stvari stoje i ne treba timislim na sport klub
                      treci editcao i tebi i dobro nam dosao
                      Last edited by denia_el; 12-04-14, 16:03. Reason: sk
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Upravu si i da imam gledao bih tenis ako imas link possalji

                        Comment


                        • #27
                          poslala sam ti jos prvi put kad si trazio,proveri taj inbox
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            hvala,hvala nisam primetio

                            Comment


                            • #29
                              Dobrodošao... Moja preporuka - BT Sport... Gavin Emmet, Julian Ryder, juče je bio i Spies, sad je Schwantz sa njima...

                              Comment


                              • #30
                                Šta ti je to BT Sport(jel to kanal) i jel ima HD stream?
                                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                                Comment

                                Working...
                                X