Announcement

Collapse
No announcement yet.

Američki fudbal u Srbiji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    E moj Simo ovo se ne ispusta jbg.

    Dobro bacanje sad.

    Comment


    • #32
      Ocekivano Vukovi i Boarsi se izborili za finale. Sramotna je bila prva cevrtina Indiansa 28-0 za otprilike 8-10min. Cini mi se samo 1 ili 2 drivea zaustavljenja tokom celog meca.

      Comment


      • #33
        Ne znam da li ovde da pisem, ako sam pogresio obrisite.
        Interesuje me da li kod nas postoji neka skola za trenere u americkom fudbalu kao npr sto postoje ona predavanja za fudbalske licence( C,B,A, pro) ili tako nesto?

        Comment


        • #34
          Originally posted by FabrizzioKG View Post
          Ne znam da li ovde da pisem, ako sam pogresio obrisite.
          Interesuje me da li kod nas postoji neka skola za trenere u americkom fudbalu kao npr sto postoje ona predavanja za fudbalske licence( C,B,A, pro) ili tako nesto?
          Nemoj me držati za reč, ali mislim da nema, osim povremenih predavanja kada dođu treneri od preko. Vidim da si iz Kragujevca, najbolje bi ti bilo da se raspitaš kod nekog iz Veprova.

          Comment


          • #35
            To i planiram da uradim nego sam hteo da vidim da li neko nesto zna o tome, hvala u svakom slucaju...

            Comment


            • #36
              Obrati se SAAF-u direktno, znam da postoji obuka za sudije, za trenere mislim da ne, ali ne drzi me za rec. Mogu da pitam svoje trenere (Vukovi, Panteri) pa da ti odgovorim. Rekao bih ne, samo zato sto se za trenere (koordinatore) nekada postavljaju bivsi igraci, posebno za mladje kategorije (aktivni seniori takodje). Ali sasvim je moguce da postoji.

              Comment


              • #37
                Rekoh cisto da pitam posto se nisam oprobao kao igrac, to mi je velika zelja...
                Videcemo, hvala ti svakako, raspitacu se u SAAF

                Comment


                • #38
                  Screenshot_20190406-145032.jpg

                  Sa malim zakasnjenjem.
                  Danas na SK.
                  Dogsi su realno mutant sa "nedavno" ugasenim dukesima. Imaju solidan broj bivsih igraca GAT Dukes. Vukovi u prvom kolu unistili Indianse, ali i ove sezone po meni Boarsi iz KG veliki favoriti. Lepo od SK sto prenosi domacu ligu bar neke meceve (ne ovaj ali prvo kolo su prenosili i bice jos prenosa, ostalo ima na YT stream)
                  Last edited by colchonero; 07-04-19, 13:22.

                  Comment


                  • #39
                    Je l se navija za vukove madriđanine?
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment

                    Working...
                    X