Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primera division 2011/12

    Da pocnemo sa ligom u kojoj se igra najlepsi fudbal

    Hetafe-Majorka 3:0

    1:0 Pareho,2:0 Miku,3:0 Manu penal
    Kod Majorke crveni karton je dobio Nunjes ( iskrivio penal koji je pogodio Manu u 85 minutu)

    Hihon-Bilbao utoku (0:0 trenutno)

    Sevilja-Deportivo 22 h
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

  • #2
    Re: Primera division

    Pozdrav,posto je napravljen ovaj topic.Da li ce se prenositi mozda Primera od sledece sezone,na SK televiziji!?
    Slazem se da se igra najlepsi fudbal,a Barca najbolji tim

    Comment


    • #3
      Re: Primera division

      [quote author=phenom link=topic=2530.msg118401#msg118401 date=1268510139]
      Pozdrav,posto je napravljen ovaj topic.Da li ce se prenositi mozda Primera od sledece sezone,na SK televiziji!?
      Slazem se da se igra najlepsi fudbal,a Barca najbolji tim
      [/quote]
      Verovatno ne.
      Ovaj podforum je napraljen u dogovoru admina (mr.gold-a ) i mene.S obzirom da ja obozavam spanski fudbal,zamolio sam golda da napravi ovaj PDF,i on je to prihvatio.Na cemu mu se jos jednom zahvaljujem.

      Dobrodosao na forum,nadam se da ces biti stalan clan,i da ce Barca sutra izgubiti od mojih Slepih miseva h5g6k8 h5g6k8
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • #4
        Re: Primera division

        Au
        Sta bi Lavovima sa San mamesa!?
        Hihon-Bilbao 0:0



        ahahaha nije dugo trajalo vodstvo Sevilje,svega 3 minuta
        Sevilja-Deportivo 1:1 u toku

        Facio 1:0
        Adrian 1:1
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • #5
          Re: Primera division

          nedelja
          Viljareal-Kserez
          Tenerife-Espanjol
          Rasing-Saragosa
          Almeria-Malaga
          od 17 h

          Barselona-Valensija
          od 19 h

          Valjadolid-Real Madrid
          od 21 h

          ponedeljak
          Atletiko Madrid-Osasuna
          od 21 h
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • #6
            Re: Primera division

            Liverpool FC,nemoj da se nadas puno

            Izgleda da David Villa nece igrati,prica se da je povredio rame na mecu protiv Werdera(zamenjen u 86. minutu meca,utakmica zavrsena 1:1)...

            Kladionice su na strani Barce(kao i uvek ;))..
            Ne igra Zlatan(zbog crvenog kartona u proslom kolu)...tako da ce verovatno Pedro igrati...DDD
            Znaci,nema Zlatana,igrace se brz fudbal i lep fudbal,i bice puno golova...

            Pozdrav

            Comment


            • #7
              Re: Primera division

              [quote author=phenom link=topic=2530.msg118453#msg118453 date=1268522111]
              Liverpool FC,nemoj da se nadas puno

              Izgleda da David Villa nece igrati,prica se da je povredio rame na mecu protiv Werdera(zamenjen u 86. minutu meca,utakmica zavrsena 1:1)...

              Kladionice su na strani Barce(kao i uvek ;))..
              Ne igra Zlatan(zbog crvenog kartona u proslom kolu)...tako da ce verovatno Pedro igrati...DDD
              Znaci,nema Zlatana,igrace se brz fudbal i lep fudbal,i bice puno golova...

              Pozdrav
              [/quote]
              Videcemo,veca sansa da ce Zigara igrati,a onda ste ga pukli.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • #8
                Re: Primera division

                Ma ne verujem da ce Zigic da uradi nesto xD
                Mene brine Banega,ili Pablo Hernandez...
                Pazite se vi Messija i magicnih paseva Inieste

                Comment


                • #9
                  Re: Primera division

                  Primera od sledece sezone na SK-u '65slif '65slif '65slif '65slif
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Re: Primera division

                    [quote author=phenom link=topic=2530.msg118478#msg118478 date=1268526796]
                    Ma ne verujem da ce Zigic da uradi nesto xD
                    Mene brine Banega,ili Pablo Hernandez...
                    Pazite se vi Messija i magicnih paseva Inieste
                    [/quote]
                    Podrav,dobro dosao! l5'%9
                    I ja mislim da slabasna Valesnija nema sta da trazi na Camp Nou,samo je pitanje da li ce se Barsa cuvati za LS! @(*6sd$%
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Primera division

                      Hvala Mando ;)

                      Pa iz Barce Athletic,u tim je pozvan samo mladi stoper Marc Muniesa.A verovatno ce sansu dobiti Pedro,Jeffren,Dos Santos...i ostali...
                      Najverovatnije Line Up:Valdes - Alves,Pique - Marquez - Maxwell(Abidal) - Keita - Yaya Toure - Iniesta - Xavi - Messi - Pedro

                      Comment


                      • #12
                        Re: Primera division

                        [quote author=Vladan link=topic=2530.msg118479#msg118479 date=1268527110]
                        Primera od sledece sezone na SK-u '65slif '65slif '65slif '65slif
                        [/quote]

                        ozbiljno?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Primera division

                          [quote author=phenom link=topic=2530.msg118482#msg118482 date=1268528305]
                          ozbiljno?
                          [/quote]
                          Pa ne znam ni sam,SK ne otvara pdf-e bez veze,nego kad nesto otkupi onda otvorio pdf @(*6sd$%
                          Ali u zadnje vrijeme i to se promijenilo,iskreno tesko da ce SK uzeti Primeru za sledecu godine,ne vjerujem da je Arena uzela prava samo za godinu dana @(*6sd$%
                          Dobrodosao na forum,nadam se da ces postovati i biti aktivan clan %QWT&W
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Re: Primera division

                            I nadamo se da pratis jos neki sport osim fudbala. $#^%RT

                            Kad igra Barca sa Stuttgartom, u utorak ili sredu?
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #15
                              Re: Primera division

                              [quote author=T-Mac link=topic=2530.msg118489#msg118489 date=1268529552]
                              I nadamo se da pratis jos neki sport osim fudbala. $#^%RT

                              Kad igra Barca sa Stuttgartom, u utorak ili sredu?
                              [/quote]

                              Pratim sve sportove...Navijam za Orlando u NBA ;)

                              Barca sa Stuttgartom igra u sredu,20:45,direktan prenos na RTS1...
                              Gledajte kako Messi preuzima 1. mesto na listi strelaca,Ronaldu(manekenu)

                              Comment

                              Working...
                              X