Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Ono se tesko brani,ali se nikad u ovako bitnim utakmicama ne stavljava drugi golman,sigurno je i da Valdesu vise vjeruje njegova odbrana.
    Sto se toga tice upravu si.

    Kad pricamo o golmanima Kasiljas je pokazao veceras da je najbolji.
    Last edited by danijelkr; 20-04-11, 23:25.

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Kad pricamo o golmanima Kasiljas je pokazao veceras da je najbolji.
      Definitivno,dok ni Valdes ne bi mogao nista kod gola Ronalda,a onaj sut Ronalda je Pinto dobro zaustavio,mada ga je i sreca pogledala kad je Pepe pogodio stativu
      sigpic

      Comment


      • Dajte ljudi onaj lik je bas dobro branio,ono sto je skinuo Argentincu je preludo,ali ne mogu sa Realom,dzaba sve,jesu prvaci sigurno,ali ovo je gore slave ti trofej tebi pred nosom,NEPROCJENJIVO....
        Last edited by AK47; 21-04-11, 09:35.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment




        • Last edited by danijelkr; 20-04-11, 23:45.

          Comment


          • Zoze je jos jednom dokazao da je najbolji trener svih vremena toliko trofeja za tako kratko vreme. Jeste Ferguson velicina kakve nema sve se ja slazem ali on ima 300 godina a Zoze gotovo da nema kiks sezonu osim jedne u Celziju gde opet sam uveren da je ostao do kraja da bi uzeo LS ali ajde sad Roman nije hteo da trpi, kobna greska. Jednostavno on je od onih trenera koje ne mozete pobediti nekoliko puta njega je Barsa bila i prosle godine u grupi LS pa je isterao u polufinalu i sad ga je bila 5-0 i ponovo ce kad na vrbi rodi grozdje. Nije njemu jedan Gvardiola ni do kolena dzabe mu ekipa kad je ovaj genije. The Special One FTW!

            Comment


            • Jel prenosio neko Arena znam da nije a meni mrsko bilo da šaltam gledao sam Arsenal xD
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Sportklub
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Ozbiljno il me trpaš ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ozbiljno ti kazem

                    Imas sutra reprizu u pola 5 na sportklubu+ i u pola 9 na sportklubu ;)
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Al sam budala pijana ne vredi isfrustrirao me Arsenal skroz sam u aut otišao anyway hvala za informaciju moram gledati reprizu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Al sam budala pijana ne vredi isfrustrirao me Arsenal skroz sam u aut otišao anyway hvala za informaciju moram gledati reprizu
                        Totenhem - Arsenal je bila bolja utakmica ;)

                        Real zasluzeno dobio, svaka cast, cestitke svim Realovim navijacima.

                        Moze Murinjo i sa Realom do triple krune.

                        Comment


                        • THERE IS ONLY ONE, THE SPECIAL ONE, JOOOOOOSEEEEE MOOOOUUUUURIIIIINHOOOOOO!!!

                          Last edited by Il Capitano; 21-04-11, 08:12.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Kako se Murinho zahvaljuje Barseloni ? Hvala vam ljudi digli ste mi razinu za cetiri nivoa bio sam special one , a sad sam special five
                            Last edited by Arnel.S; 21-04-11, 08:33.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pogledaj te kako Ramosu ispada pehar pod točkove autobusa.

                              Comment


                              • E jbg,maler,nisam video najbolje jel preziveo trofej?
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X