Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ga nije sramota da tako sebe hvali idiot glupi!

    Sta treba da kaze Mesi onda koji je znao povredjen da ulazi i spasava Barsu od debaklova protiv slabijih ekipa.Naravno,to od njega necemo ni cuti,jedino Ronaldo i Ibrahimovic su u stanju da tako nesto kazu.
    sigpic

    Comment


    • Kakva izjava

      Comment


      • Sta ste napali coveka, kao prvo to nije nikada rekao, gostovao je u emisiji na RealMadridTv-u i rekao da nema ovako dobre saigrace, da on ne bi igrao ovako dobro. A, vi verujete Blicu, to je kao da ja verujem Skandalu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • de sta ste se utripovali pobogu....ovo je jos jedna u nizu lazi koje blic plasira samo eto da popune sportsku rubriku

          Comment


          • A Ronaldo je bas ljudina,to je milion puta pokazao.Pa dovoljno je samo njegovo detinjasto ponasanje kad gubi i ono guranje Gvardiole da se vidi kakav je.
            sigpic

            Comment


            • A koga briga za ponasanje ? Mene interesuje kao igrac, a to protiv Barselone, covek bio nervozan sta sada da se radi. A, mene Ronaldo interesuje iskljucivo kao igrac, a retko ko je kompletniji igrac od njega. To sta on radi izvan terena mene ne zanima, a to je uostalom njegovo pravo i ne treba se mesati u to.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                A koga briga za ponasanje ? Mene interesuje kao igrac, a to protiv Barselone, covek bio nervozan sta sada da se radi. A, mene Ronaldo interesuje iskljucivo kao igrac, a retko ko je kompletniji igrac od njega. To sta on radi izvan terena mene ne zanima, a to je uostalom njegovo pravo i ne treba se mesati u to.
                Pa poceli smo pricu o ponasanju pa sam komentarisao.A cinjenica je da ne zna da gubi.Kad se samo setim derbija sa Arsenalom poslednje sezone kad je igrao za Mancester.Gibs je tada igrao jednu od svojih prvih utakmica i stavio ga u dzep,a ovaj non-stop trazio zuti za Gibsa a svi startovi bili cisti. Sto se igre tice 2. najbolji igrac sveta.
                sigpic

                Comment


                • Jučer sam napisao da će Zaragoza promjeniti ime ali to nije 100% tačna informacija jer danas španska Marca objavljuje da se jos ne zna je li to Zaragoza ili Getafe. Kako god ponovo je ovo tragično. Evo link za ovu informaciju http://www.marca.com/2011/04/20/futb...303302845.html . Danas se parama može gotovo sve kupiti u fudbalu, cak i tradicija i historija tuđeg kluba.

                  Comment


                  • Velika Barselona nije sutnula na gol, kako na kraju Real nema srece, jebem ti zivot.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Mourinho postavio utakmicu kako samo veliki majstori znaju.

                      Barcelona ne moze nista,a iz kontre sjeva na drugoj strani.

                      I sudija los,umjesto da podjeli nekoliko zuti dopusta da se onako biju nakon svakog ozbiljnijeg prekrsaja.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Stvarno se mnogo mlate, pravi rat. Ajmo Real

                        Comment


                        • Murinjo večeras baš pronašao taktiku, Barsa ništa .. Valjda će biti bolje u nastavku ..

                          Comment


                          • Stvarno ne znam cemu sve ovo,jedno lose poluvreme i oni su odmah bagra i tako slicno.Barsa je to i svakako da moze zgaziti Real u drugom poluvremenu ;)
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Stvarno ne znam cemu sve ovo,jedno lose poluvreme i oni su odmah bagra i tako slicno.Barsa je to i svakako da moze zgaziti Real u drugom poluvremenu ;)
                              Mogu oni igrati najbolje na svijetu a i to rade ali ce za mene uvjek biti bagra koja ne postuje himnu države u kojoj se takmice i njenu državnost.

                              Comment


                              • Auuuu, kakav je ovo fudbal... kakvo je ovo krljanje i foliranje... pu...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X