Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.realmadrid.com/cs/Satelli...2774640617.htm

    http://www.marca.com/multimedia/directo/futboleros.html

    UÅživajte ;)
    Last edited by edohz; 13-05-12, 23:06.

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post
      Skoro sam sigurna da Saragosa ostaje u primeri, pogledajte samo njihove rezultate u poslednjih desetak meceva, protiv Valensije pobeda 2:1, protiv Atletika 1:0 u nadoknadi iz penala, protiv Hihona 2:1 u nadoknadi, ... ciste namestaljke da bi opstali.
      5. maj....

      Veceras tri crvena za Hetafe, gol iz penala za Saragosu.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Falcao u stilu Edina Dzeke
        Ode Villareal. Jbg bice mi neobicno bez njih, navikao sam se na njih. Mislim da je ovo prvi put u historiji ovog sporta da ekipa koja igra ligu prvaka iste sezone ispadne u domacem prvenstvu. Ispravite me ako grijesim.

        U Madridu slavlje. Zaista strasan podatak. Rekordnih 100 bodova i oko 120 golova. Jos da su osvojili tu ligu prvaka nebi im kraja bilo ali ne sumnjam da ce s Mourinhom to uraditi u naredne 2-3 godine.

        Comment


        • Čovjek za specijalne utakmice Raul Tamudo ostavio Rayo u Primeri golom u 92 minuti, a samim tim Villareal poslao u Segundu.

          Sjećemo ga se iz sezone 2006/07 kad je u 89 minuti dao gol barci na njihovom terenu, a samim tim Realu donio titulu ;)


          GRANDE TAMUDO !!!!

          Comment


          • Originally posted by Fanta View Post
            Falcao u stilu Edina Dzeke
            Ode Villareal. Jbg bice mi neobicno bez njih, navikao sam se na njih. Mislim da je ovo prvi put u historiji ovog sporta da ekipa koja igra ligu prvaka iste sezone ispadne u domacem prvenstvu. Ispravite me ako grijesim.

            U Madridu slavlje. Zaista strasan podatak. Rekordnih 100 bodova i oko 120 golova. Jos da su osvojili tu ligu prvaka nebi im kraja bilo ali ne sumnjam da ce s Mourinhom to uraditi u naredne 2-3 godine.
            Juventus ispao u sezoni 2005/2006, prosle godine Sampdoria , doduse oni su igrali PO za LS ali ih minut delio od LS. Onda Selta ispala u sezoni 2003/2004 a igrala LS te godine. Neda mi se ici nazad a verovatno se jos nekada desilo ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi ÅĄampiona ,.

            Comment


            • Sta li ce biti sada sa Rosijem? On ce svakako propustiti barem polusezonu s obzirom da je skoro operisan, i procenjuje se da ce 10 meseci odsustvovati sa terena.

              Comment


              • Uvek moze kod nas , makar na polu-sezonu dok je povredjen
                Pa verovatno ce ostati u Viljarealu do zime , svejedno nece igrati i da se vrati u Decembru ili Novembru taman ce mu segunda doci kao pripremni mecevi i onda
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi ÅĄampiona ,.

                Comment


                • Kako bi izgledala tabela da se izbrisu golovi Mesija i Ronalda
                  (brat Svedja nasao sliku :P )

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Messi je nebitan u igri Barcelone.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li Åžurka prestiÅžna, dakle ona je “obično prestiÅžna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na Åžurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba viÅĄe od 5 minuta), moÅže se zaključiti da je ta Åžurka prestiÅžna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Marca i njeni citatelji su izabrali najbolju ekipu ove sezone i najljepsi gol.

                      Prva ekipa Primere u izboru Marce:
                      Casillas - Ramos, Puyol, J. Martinez - Özil, X. Alonso, Xavi, Iniesta - Messi, Falcao, Ronaldo
                      Ovaj trojac u napadu je zajedno zabio 120 golova. Fascinantno!

                      Najljepsi gol je gol Baptiste u utakmici Malaga-Getafe:

                      Comment


                      • Nisam znao gde da postavim, pa evo ovde, ekskluzivan intervju u dva dela sa Radomirom Anticem, prvi put posle dve godine, mnogo zanimljivih stvari

                        http://kapiten.rs/fudbal/ekskluzivno...tica-prvi-deo/

                        http://kapiten.rs/fudbal/radomir-ant...-jedne-zemlje/
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Jedva cekam sledecu sezonu Primere na SK!

                          Comment


                          • Znaci na areni vise nema? Osim sto se moram peglati za englesku, sada moram i za spansku ligu.

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Znaci na areni vise nema? Osim sto se moram peglati za englesku, sada moram i za spansku ligu.
                              Tesko da ce oboje prenositi. Ipak je SK gazda ;)

                              Comment


                              • Onda me bas zanima sta ce to arena novo da radi. Od fudbala su prenosili samo jelen super ligu (a i to je prodato sportklubu ako se ne varam), seriu A, francusku i njemacki kup i primeru koje izgleda vise nema.

                                Comment

                                Working...
                                X