Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde Miko nemoj da lupas, 'leba ti. Od 2000-e, Manchester United uzeo sest titula. I kazes samo se u Primeri takmice dva tima.

    Nemoj biti smesan, a od 2000-e, u Spaniji cetiri razlicita tima bila sampioni, dok u Engleskoj tri. Chelsea, Arsenal i United. City ce sada biti cetvrti, tako da nemoj lupati o neizvesnosti, leba ti. Ako ti se ne svidja liga, nemoj je gledati i gotovo.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • U Engleskoj su uevk bila 2 tima pretendenti za titulu. Bilo je prvo Arsenal i Mancha, pa Chelsea i Mancha, pa sad Mancha i M. City.

      U svakoj ligi se odvoje 2 tima za titulu nacionalnog sampiona...

      Al miko najaci, 6 ekipa se bore za PL

      Comment


      • Originally posted by AleksandarD View Post
        Znam al mnogi ovde kazu kako opet moze sve da osvoji i u sampionatu i u evropi a ja smatram da to nece da se ponovi,svako ko misli da Mesi moze opet u jednoj sezoni da osvoji 5 ili koliko vec trofeja taj nije realan vec govori to jer je za njega Mesi ne znam sta, on je igrac kao i svaki drugi tu da nas zabavi i razonodi a za to dobija silni novac i bas ga briga da li mi ovde polemisemo o njemu i ko ga od nas brani ili napada.

        Pa vec je dvaput to osvojio ako se ne varam,prije 3 godine i lani! nemas ti veze dragi moj o nogometu

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          U Engleskoj su uevk bila 2 tima pretendenti za titulu. Bilo je prvo Arsenal i Mancha, pa Chelsea i Mancha, pa sad Mancha i M. City.

          U svakoj ligi se odvoje 2 tima za titulu nacionalnog sampiona...

          Al miko najaci, 6 ekipa se bore za PL
          Rekao sam da se 6 timova daje sansa pre sezone : City,UTD,Arsenal,Celzi,Liverpul,Totenhem A sada kako bude ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Kod francuza se jos i montpelier dva kola prije kraja bori za ostanak

            Comment


            • Imate temu o francuskoj i engleskoj pa tamo pisite, koja je bolja liga to mozete u opstim diskusijama.

              Comment


              • Fudbaler Granade Dani Benitez suspendovan je na tri meseca, jer je gađao plastičnom flašom sudiju tokom meča španskog prvenstva, a kažnjena su još trojica njegovih saigrača učešća u incidentu.

                Benitez je gađao sudiju Klosa Gomesa u porazu njegove ekipe od Real Madrida (1:2) pre četiri dana, a u sukob sa arbitrom ušli su i Mojses Urtado i Giljerme Sikeira, koji su kažnjeni sa po četiri utakmice neigranja, kao i Aleks Heiho, koji je dobio jedan meč suspenzije.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Sta je radila barselona u zadnjoj utakmici, niko nista ne komentarise jel to svi cekaju sledecu sezonu i nadaju se barsinioj tituli?

                  Comment


                  • Pa putpuno nebitan rezultat...

                    Comment


                    • Opustena igra Real Madrida i lijepi golovi Ronalda i Benzeme. Stotka

                      Comment


                      • Kakav je majstor Ozil, dva gola danas.

                        Doktor!
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Interesantno je posmatrati navijače reala. Zaista su se obradovali ovoj tituli ko beba sisi.
                          Čestitam za stotku.

                          Comment


                          • Kakav sut di marije steta sto ne udje, 100 bodova, retko vidjena brojka na kraju prvenstva,32 pobede.

                            Comment


                            • kako stoji za ostanak?? zaragoza se izvukla sto posto! sad ili valecano ili vilareal a mozda i granada?

                              Comment


                              • Ako ga Rayo zabije , Viljareal je u segundi
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X