Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Messi i Puyol zabili za Barcelona-i
    Last edited by AK47; 07-04-12, 20:54. Reason: Ovo ti je zadnja opomena,moze ovo bolje da se napise

    Comment


    • Originally posted by C.Ronaldo 7 View Post
      Vrtni patuljak i čupava ovca zabili gol
      Ja ne bih najboljega tako oslovljavao. Ako iko zasluzuje respekt iz njihovog tima onda je to Messi. Ali to je samo moj stav.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Ja ne bih najboljega tako oslovljavao. Ako iko zasluzuje respekt iz njihovog tima onda je to Messi. Ali to je samo moj stav.
        Jedino on zasluzuje respekt ako cemo iskreno
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Zasto on sad ne dobije opomenu pred ban nakon ovog posta , kao sto je Marin dobio neki dan kad je nazvao Cristiana pedercinom ?
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Dobio je..Sa igracem manje Zaragoza nema sta da trazi, tako da ce biti potop u drugom poluvremenu.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ovaj Messi je nizak, lagano mu je da daje golove. Da se mene pita ja bi ga odmah izbacio iz lige i zabranio da igra fudbal...

              Onaj ko cita temu lige prvaka zna o cemu pricam

              Bice zajebano sutra Realu sigurno, ako bude X, eto drame opet

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Zasto on sad ne dobije opomenu pred ban nakon ovog posta , kao sto je Marin dobio neki dan kad je nazvao Cristiana pedercinom ?
                Ja sam ga opomenuo i EDIT-ovao post,svaki naredni ovakve vrste njegov ili bilo ciji bit ce sankcionisan
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ne mogu da verujem da neko ko "predaje" u skoli moze tako nesto da kaze .

                  Ovaj tim Barse je jedan od najboljih u istoriji ove igre ! Kada neki tim bude imao toliko igraca koji su dosli iz omladinaca ,i koji konstantno dolaze,i osvojili Evropu nek se javi !

                  Comment


                  • Bolesnih 60 golova na 50 utakmica ove godine i jos da da 8 do kraja sezone da uhvati jos jedan rekord, ni malo bezazlen

                    http://www.fcbarcelona.com/football/...ainst-zaragoza


                    A Barsa je postavila svoj klupski rekord po broju datih golova u sezoni, obaraju rekord tri godine za redom

                    http://www.fcbarcelona.com/football/...de-la-historia
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Zasto on sad ne dobije opomenu pred ban nakon ovog posta , kao sto je Marin dobio neki dan kad je nazvao Cristiana pedercinom ?
                      Pa nema potrebe za banovanjem radi gluposti,svaki navijac barce rec ce da je ronaldo malo vise ono znate,a madridisti ce govorit protiv messija,da je ruzan i niziak i to nema potrebe za banom,ovako je slađe

                      Comment


                      • Originally posted by 2012MARIN View Post
                        Pa nema potrebe za banovanjem radi gluposti,svaki navijac barce rec ce da je ronaldo malo vise ono znate,a madridisti ce govorit protiv messija,da je ruzan i niziak i to nema potrebe za banom,ovako je slađe
                        Mora neka granica da postoji,ja Messi-a ne volim,poceo je da folira i to,prije nije tako,ali da govorim da je odvratan i nizak nema potrebe jer ce normalan decko i igracina,ja to postujem i kraj,drugo je kad se vrijedja Pepe i Alves,tu su kriteriji malo drugaciji jer su obojica nenormalni,ali neka granica mora da postoji
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ne ne , nisam ja rekao da treba da dobije ban , vec samo da si ti dobio opomenu , pa da bi zbog toga trebao i on , ali ostavimo to po strani , bilo , proslo .

                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Zasto on sad ne dobije opomenu pred ban nakon ovog posta , kao sto je Marin dobio neki dan kad je nazvao Cristiana pedercinom ?
                            Zato sto je Cr7 tata,i ne sme niko da ga dira ...xaxaxa.A koga jos briga za levonogog igraca
                            Last edited by AK47; 08-04-12, 13:38. Reason: Bez vrijedjanja

                            Comment


                            • ja sam inace na onom forumu za tennis elbow turnire,dosao sam ovdje jednom,napisao nesto u potporu Barci,mislio da ima neko ko navija za barcu ovdje,a vidim iducih 50 komentara svi napadaju protiv barce ko da sam osinjak dirao..

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Ja ne bih najboljega tako oslovljavao. Ako iko zasluzuje respekt iz njihovog tima onda je to Messi. Ali to je samo moj stav.
                                "Najbolji" je vrlo relativna stvar!!!To sto je najbolji po kriterijumima UEFE koja vise nego otvoreno favorizuje "Uefalonu",apsolutno nista ne znaci.On je prvo nekompletan igrac,koji nema igru glavom,jedino da se popne Puyol-u na krke...Drugo,zna samo levom da igra...Trece,on se bez Cavija i Inieste ne vidi na terenu.E,tek njih trojica zajedno bi cinili jednog kompletnog igraca!I cetvrto,sve dok bude miljenik UEFE bice i "najbolji" igrac.Apsolutno isto kao u F1,dok se onoj pedof...ini Eklston-u bude svidjao Vettel,ima da osvaja titule .
                                Tako da sto se tice malisana, DON Ronaldo je maestro za njega!!! Zasto TH14 nikada nije proglasen za najboljeg?On je za Messija izmislio fudbal!!!Jedan od najvecih svih vremena!!!Covek nije morao da ide u "skolu" da nauci da igra fudbal,kao kompletna postava Barselone.Bas to sto forsiraju iskljucivo igrace iz omladinske skole,u stvari govori da je kvalitet tih igraca kao pojedinaca slab.Cast izuzecima kao sto je Fabregas.Ali da mi je samo na dan da vidim Messija u premier ligi,covek bi se utopio,pojeli bi ga.Jer tamo ne igraju "sredinice",kao sto je naucio u Barsi.A zna se kako je funkcionisao ubitacni tandem Carlito-Ronaldo u Man UTD-u... Pozz

                                Comment

                                Working...
                                X