Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Potpuno nepotreban potez Marsela poslje utakmice. Ako se mogu rukovati Messi i Ronaldo, onda je mogao i on sa Piqueom.. navijao sam za Real ali sam uvjek protiv ovakvih stvari

    Comment


    • ma ovaj Marselo je bas sportski nekulturan lik, shvatam kada se igraci na terenu u toku utakmice "pokace", ali vecina njih se na kraju sporski pozdrave, recimo Sergio Ramos pa i Pepe koji su najcesce u duelima sa igracima barse, skoro uvijek sam na kraju utakmice se pozdrave...

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Parovi 17. kola ( 16. koje se igra )

          Subota :

          18:00 : Sporting Gijon - Espanyol
          18:00 : Mallorca - Getafe
          20:00 : Athletic Bilbao - Zaragoza
          22:00 : Sevilla - Real Madrid


          Nedjelja :

          12:00 : Atletico Madrid - Betis
          16:00 : Granada - Levante
          18:00 : Osasuna - Villarreal
          19:45 : Racing Santander - Real Sociedad
          21:30 : Valencia - Malaga

          Ranije odigrano : Barcelona - Rayo Vallecano 4-0


          U prvom danasnjem mecu od 18 sati sastaju se Sporting Gijon i Espanyol . Gosti su u proslom kolu nadigrali Atletico Madrid i sigurno pucaju od samopouzdanja . Espanyol je trenutno osmi , ali s eventualnim porazom danas bi mogli dosta da padnu na tabeli , jer je razlika izmedju njih i Gijona koji je 18. samo pet bodova . Danas ocekujem jednu tvrdu utakmicu , uz malo golova , a remi mi se cini kao najrealniji ishod .

          Jos jedna utakmica koja pocinje od 18 je Mallorca - Getafe . Ni jednima , ni drugima bas ne cvjetaju ruze i danas im je pobjeda bas potrebna . Mallorca se nalazi u jako teskoj situaciji , stalne promjene trenera , losa finansijska situacija , ali su i pored svih tih problema poceli da igraju i bilijeze solidne rezultate u posljednjih par kola . S druge strane Getafe , koji je vratio neke igrace , koji su u proslosti bili velike zvijezde ovog tima ( Pedro Leon , Guiza ) igra od sjaja do ocaja . Da ova ekipa ima potencijal pokazali su protiv Barcelone , ali fali im konstantnost . I ovdje mislim da je remi najrealniji .


          Od 20 sati Bilbao ce docekati Zaragozu . Domacini igraju stvarno lijep fudbal i mogu da se nose sa svima , ali je trenutno realizacija njihov najveci problem . Dominiraju tokom svih 90 minuta u zadnjim kolima , ali lopta jednostavno nece u gol . Zaragoza je na posljednjem mjestu trenutno i mislim da danas nece doci ni do boda . Llorente , Munian , Martinez i drugovi bi trebali stici do 3 boda .


          Derbi kola se igra od 22 sata . Sevilla se trenutno nalazi na petom mjestu , s tim da je mogla biti i cetvrta da nije bilo nekih kikseva na domacem terenu , ali dobro . S druge strane , Real Madrid ce nakon jos jednog poraza od Barcelone zeljeti da se vrati u pobjednicki ritam , ali zaista to ce im biti tesko . Ramon Sanchez Pizjuan je tesko osvojiva tvrdjava , ali igraci Reala ce dati sve od sebe da to uspiju . Real favorit , s tim da ni remi ne bi bio neko preveliko iznenadjenje .

          Nedjeljni program ce u podne otvoriti Atletico Madrid i Betis . Sta reci za Atletico .. Ekipa koja zna da dobije dvije - tri utakmice sa ogromnom razlikom , a onda izgubi na identican nacin . Tezak poraz od Espanyola se nije nesto narocito odrazio na igrace , jer su u LE savladali Rennes i zavrsili grupu kao prvi , stoga im ovdje dajem veliku sansu da trijumfuju . Betis , ekipa koja je fenomenalno usla u ovu sezonu , sjetimo se da su nakon 4 kola bili jedini koji su imali isto toliko pobjeda , ali nakon toga su poceli problemi ( u narednih 11 utakmica samo jedna pobjeda ) . Atletico veliki , veliki favorit i sve osim pobjede Madridjana za mene bi bilo veliko iznenadjenje .

          Granada - Levante : Mislim da je ovo najblize remiju , iako je Levante 4. trenutno , ali ruku na srce mislim da su svi svjesni da se tu nece jos dugo zadrzati . Granada mozda i nije najbolja plasirana , ali to je ekipa sa jako dobrim igracima i mislim da ce ovdje osvojiti jedan bod .


          Osasuna - Villarreal : Vjerovatno bismo ocekivali da se poslije 15 odigranih kola Villarreal nalazi na sedmom mjestu , cak i vise , a Osasuna na 17., ali ne , situacija je obrnuta . Najprijatnije izenadjenje , nakon Levantea , ekipa Osasune protiv najveceg razocarenja , Villarreala . Villarreal je i dalje u velikim problemima sa povredama , tu je mnogo igraca iz B tima i mislim da bi gosti ovdje bili prezadovoljni i bodom .

          Racing Santander - Real Sociedad : Domacini se nalaze na 19. mjestu i imaju velike finansijske probleme , pa je to mislim jedan od razloga za ovako lose partije do sada . Sociedad je po meni kvalitetnija ekipa i mislim da bi mogli da odnesu sva 3 boda iz ovog meca , ali mi je remi ipak realniji ishod .


          Posljednja utakmica ovog kola se igra na Mestalli , a snage ce odmjeriti Valencia i Malaga . Valencia je do sada bez ikakve dileme najbolja ekipa , naravno nakon Barcelone i Reala i sigurno ce ovdje ici na pobjedu od prve minute . Malaga je trenutno sesta , sto je sjajno , ali ruku na srce i ocekivano , nakon velikog novca koji je ulozen na pojacanja . Ocekujem odlicnu utakmicu i prednost dajem Valencii i nadam se da ce doci do pobjede .

          Kao sto rekoh , Barcelona i Rayo su odigrali svoju utakmicu ranije , naravno zbog obaveza Barcelone u Japanu i rezultat je bio 4-0 .
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Angel Di Maria za Ronalda i to je 1:0..

            EDIT: Aaaaaaaaaaaaaaaaa, kakva odbrana Casillas-a......zbog ovoga je on najbolji bez premca.
            Last edited by D-Wade; 17-12-11, 21:16.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jbg,idemo po starom,odlicna asistencija Angelita za CR7,0:1

              EDIT: Da se malo pokaze i ko je najbolji golman na svijetu,kakva intervencija
              Last edited by AK47; 17-12-11, 21:36.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Da nije Casillasa ladno bi ovde bilo 2-1 za Sevillu...

                Comment


                • Callejon 0:2,ko je asistirao...ko ce nego Di Maria
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Callejon za 2-0 i dovidjenja prijatno.

                    Asistent, ko drugi do Di Maria.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kakav go CR7,ovo je remek dijelo...fantasticno,Sevilla apsolvirana,jos Mallorca od tezih gostovanja i na polusezoni su prvi
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ronaldo iz svlacionice, ajmo kuci..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Moralo je do ovog doci kada je napocetku Di Maria uputio udarac desnom nogom . Rutinski 0:3.

                          Comment


                          • Ovo crveni?
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Pepe idiot dobio crveni karton,nema veze sad onda ide ravnopravna utakmica
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • bo me konj, ovo je bila takva zicercina i umesto da ko sto sam prvobitno hteo da stavim 100 jura na real, ja pravim tiket sa leverkuzenom, celzijem i realom

                                Comment

                                Working...
                                X