Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ovaj Tim Barse je najaci tim koji je ikada igrao fudbal ,bogovi Mesi,Xavi,Iniesta .
    GIFSoup

    Comment


    • Neda mi se citati komentare, ali samo cu paste komentar koji sam ostavio na jednom drugom forumu, pa cu se onda ukljuciti u diskusiju

      Utakmica je bila odlicna, treba cestitati Barsi, odlicno su se nosili i dobro odigrali citavu utakmicu. Real je imao malo srece kod prvog gola isto kao i Barsa kod drugog, Real je dobro krenuo ali Barsa se odlicno izvuka i izjednacila na 1:1. Ronaldo je po meni najvise kriv za ovo. Imao je odlicnu sansu u prvom poluvremenu da povedu sa 2:0 ali umjesto da dadne pass Di Marii koji je bio sam, on se odlucio na udarac. Meni je isto krivo sto Real nije pobjedio, ali bilo je sve posteno i zasluzeno za Barsu. Svidja mi se gesta koju je Mou napravio na pocetku, docekao Gvardiolu na ulazu i otisao se rukovati sa Vilanovom..

      Comment


      • Ne znam za ostale ali meni je ovaj meč bio zaista odličan Dve najjače ekipe na svetu priredile odličnu predstavu...

        Moram i ja da izrazim poštovanje za velikog Andresa Inijestu

        Real je 2. najbolji tim na svetu ali zna se ko je prvi... I ovako su bili najjači a kamoli kada su doveli Fabregasa i Alexisa...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ja nisam ljubitelj Barselone , jednostavno ne volim taj tim , nisam neki ljubitelj ni Reala ali volim ih vise od Barselone. Veceras smo imali odlican mec , sve je pocelo Benzeminim golom , posle toga bez sansi bukvalno , igralo se na sredini ali dosta otvoreno , sevale su kontre na obe strane , Mesi je oko 10-te minute imao odlicnu sansu ali Kasiljas se isprecio , Ronaldo imao samog Di Mariu ali bio sebican i bukvalno poslao loptu 10m od gola ... Onda jedna lopta Mesija i majstorija Sanceza za 1-1. U nastavku zanimljiv fudbal , nakon jedne guzve Xavi najbolje reagovao za 2-1 , iako je pripisano kao OG Marcelu. Cesc postavio konacnih 1-3 i Barsa dobija jos jedan El Classico
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Je l' zardjali Nostrodamus pogodio 3:2 za Real ?

            Comment


            • Slagao me Murinjo
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Nema sta, Barsa zasluzeno pobedila. Mesi je mozda i trebao da dobije drugi zuti... Ronaldo promasio 2 odlicne situacije kada se lomio rezultat, Barsa kaznila to, i to je bio kraj. Sada imaju isti broj bodova s' tim da Real ima utakmicu manje. Sledece subote u isto vreme mora se dobiti Sevilja u gostima za +3.

                Comment


                • Bravo za najbolji tim ikada!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Cestitam navijacima Barse na pobedi.

                    Ne znam cime se sreca zasluzuje, igrali su odlicno do sada u sezoni, igrali dobro danas, ali lopta nece u gol.
                    Ko da ih ima, kada smo vecinu oterali sa ovog foruma.
                    Salu na stranu.Nije stvar samo u Barsi, veliki udeo ima i Gvardiola koje je sklopio ceo tim u jednu funkcionalnu celinu, stvarno ne znam na sta ce da lice kada Gvardiola ode, ali sam siguran da nee biti ovakvo dobri.Svi veliki uspesi Barse se vezuju od njegovogo dolaska.
                    Nisam gledao utakmicu, ali navijacima Reala mogu reci da ne ocajavaju previse, jer se titule ne osvajaju na ovakvim utakmicama nego u malim.Samo se setite kako je Junajted 2009 osvojio titulu kada ga je Liverpul nekoliko kola pre kraja ponizio na terenu, a ipak su na kraju zavrsili kao sampioni.

                    Comment


                    • ja mislim da je BARSI iz UEFA-e naredjeno da pobijede...xD

                      Comment


                      • Cestitke jakoj Barseloni na pobedu, ali sto se mene tice, nek' se nose i Real i Barsa i stvaraoci ovog modernog fudbala zaejdno sa UEFA-om. Napravili su od ovog meca dogadjaj godine, a ponovo, za mene ocekivano, gledamo reviju ciganluka i provokacija sa obe strane.

                        Aleksis Sancez namerno startuje na Di Marijinu povredjenu nogu, Ronaldo sa dve noge ostaje u vazduhu posle cistog starta Pujola i jos hiljadu prljavih startova i simuliranja...Degradacija igre i osnovnih nacela fer-pleja igre obostrana.

                        Sad ce ponovo ista prica do sledeceg derbija. Realu dajem malo vece canse da osvoji titulu ali nije to onaj sampionat kada je na primer Valensija sa Ajmarom, Barahom i Albeldom na sredini dominirala zeljom i inovacijama. Ovo se sad svodi na dve ekipe, njihove trenere, sponzore, navijace i ostalu komercijalu.

                        Oduvek ce se trkati u ciganisanju i Real i Barselona.
                        Last edited by Bogi; 11-12-11, 12:48.

                        Comment


                        • Bogi ti objasnjavas svaki put kad nesto napises. Svaki tvoj post je na mjestu. Jos bi dodao ono kad svi igraci prilaze prostestovati sudiji, a vecina od njih nije ni vidjela sta je desilo i tako svaki put. O igri je vec receno, tako da se ne ponavljam.

                          Comment


                          • Ovo vise nije utakmica dva kluba,novinari samo pricaju o Mesiju i Ronaldu,fudbal se promenio onog trenutka kada su stariji igraci otisli u penziju...

                            Comment


                            • Murinjo je našao takttiku samo u Kupu Kralja, nešto slično onoj kad ih je izbacio sa Interom .. Inače, neverovatno koliko Real ne može ništa.... na moju radost !!

                              Comment


                              • Nisam gledao tekmu, ali sam ipak bio sokiran kad sam rezultat video... Posle onakve dominacije u LS, i sjajne partije u La Ligi, oni opet gube od Barse... Vise stvarno ne znam sta je to potrebno Realu... Jednostavno, izgleda da im nista ne mogu, prosto Barsa ima najbolju igru na svetu i tu nema dalje price... Sistem koji Gvardiola osmislio je definitivno najbolji na svetu i kad on ode pitanje je na sta li ce liciti igra Barse, ali sve dok je ova generacija tu i Gvardiola, tesko da ce Real nesto uraditi, izuzetno tesko... I jos nesto, posle ovoga sam ipak promenio misljenje o glavnom favoritu za osvajanje LS, mislio sam da je to Real, ali ipak sam se prevario...;)
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X