Announcement

Collapse
No announcement yet.

04: 2014 FORMULA 1 UBS CHINESE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31


    Utisak dana - Kimi minut iza Alonsa...

    Comment


    • #32
      Usli smo u top 10 po broju pobeda, idemo dalje!

      Nb %/Nb GP
      1 SCHUMACHER Michael 91 29.64
      2 PROST Alain 51 25.63
      3 SENNA Ayrton 41 25.47
      4 VETTEL Sebastian 39 31.45
      5 ALONSO Fernando 32 14.55
      6 MANSELL Nigel 31 16.58
      7 STEWART Jackie 27 27.27
      8 CLARK Jim 25 34.72
      9 LAUDA Niki 25 14.62
      10 HAMILTON Lewis 25 18.80

      Comment


      • #33
        Pa normalno da je iza Alonsa kada su mu dali losiji bolid. To favorizovanje Alonsa je stvarno smesno vise, dokle?
        Hamiltone, Hamiltone, zasluzio si ako nista, koliko su te samo mehanicari u McLarenu... u mozak.
        Dobar Kvyat, sada gledam po rezultatima, Bottas je morao ispred Hulkenberga(j Perez), ali polako, ima vremena
        Svaka cast Fernandu na 3. poziciji, ali ja bih sa takvim bolidom bio prvi

        Comment


        • #34
          Prvo sretan Vaskrs/Uskrs svima, trka solidna bila nista posebno, steta sto Kimi nije bio bolji na qualifikacijama, imali bi bolju trku.


          Sent from my LG-P705 using Tapatalk
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #35
            Trka 4/19:

            1 - Mercedes - 100
            2 - Ferrari - 41
            2 - Force India - 41
            4 - Red Bull - 39
            5 - Williams - 28
            6 - McLaren - 26
            7 - Toro Rosso - 6

            Lični dojam je da je RB10 ipak sveukupno bolji paket od F14T trenutno, ali bodovi kažu ovako. VJM07 je tu gde je zahvaljujući sjajnim vozačima... McLaren pao iza Williamsa, oba bolida i tima su silno razočaranje nakon testova.

            Comment


            • #36
              Trka je skraćena za 2 kruga zbog greške sa zastavom, po pravilima - ukoliko se da signal za kraj trke da pre nego što vodeći vozač pređe predivđeni broj krugova, trka se zaustavlja na onom krugu pre kog se nepredviđeni signal pokazao - da parafraziram... Zbog toga Bianchi završava ispred Kamuia i ništa se drugo ne menja...

              http://www.f1fanatic.co.uk/2014/04/2...ue-flag-error/

              Comment


              • #37
                Zasto nije moglo da se vidi na grafici koliko je Botasov bolid trosio gorivo u procentima?

                Comment


                • #38
                  Riknula im telemetrija...

                  Comment


                  • #39
                    Relativno mirna trka , Hamilton rutinski pobedio i treci put zaredom udario Rosbergu samar i samo ga je ona nesretna Australija zeznula inace bi verovatno bilo 4/4 i 100 bodova za Hamiltona , Rosberg kako je poceo odlicno je zavrsio ali on svakako ne moze biti zadovoljan jer kao sto rekoh opet je porazen od Hamiltona , Hamilton ako ove godine ne uzme titulu onda nece nikad , samo da ga Nicole ne ostavi onda bi moglo biti problema

                    Heroj dana po meni je Fernando Alonso , odlicna njegova voznja i preporod ferarija koji je na prosloj trci dotakao dno i vidi se veliki napredak e sad treba videti ko dolazi na mesto Domenikalija to jest Matiacija , Alonso je veoma pametno postupio sto se nije borio sa Rosbergom jer bi tako izgubio vreme u odnosu na Ricciarda i to je jedna od stvari koja Alonsa cini jednim od najboljih vozaca danasnjice , ne znam sta bih rekao za Raikkonen , cini mi se nekako neprimetno i bez zelje tokom trke , razumem da mu treba vremena da se navikne na nov bolid i sve ali zavrsiti minut iza Alonsa je previse za vozaca kao sto je Kimi koji bi kako su mnogi govorili trebalo da ,,pomete" Alonsa

                    Voleo bih da znam sta je Vettelu tacno znacilo ,,Tough luck" da li je mislio ko ga j.be nek me obidje kako zna i ume ili nesto drugo ali u svakom slucaju Vettel se nesportski poneo prema Rikiju dok ga je juce nakon kvalifikacija ne znam kako hvalio a da stvar bude jos gora Vettel je nakon trke izjavio da je propustio Ricciarda ali momenat trke je bio kad je Kobayashi obisao Vettela , Ricciardo zamalo da podijuma , mozemo slobodno reci da ga je Vettel kostao podijuma ali ako nista drugo zadao je jos jedan udarac cetvorostrukom sampionu i mislim da cemo se mi nagledati ovakvih scena u narednim trkama i bice zanimljivo ako Riki bude trebao propustiti Vettela kako ce Ricciardo reagovati

                    Williamsi su imali uzasan start , onda su jos Massu zeznuli u boksu , na kraju amo Bottas u bodovima Meklareni jako losi , neprimetni i bez bodova , Button kaze da im afali prijanjanja na prednjem kraju bolida ,Magnussen vec trecu trku zaredom ucestvuje u nekom incidentu i sumnjam da ce meklareni ponoviti onaj sjaj
                    iz Australije kad su imali drugo i trece mesto

                    Hulkeberg i Peres opet u bodovima , novi bod i za Kvyata , zao mi je Grosjeana sto je onako zavrsio mozda je mogao do bodova

                    Sad tri sumorne nedelje do Katalunje i do dolaska na evropsko tlo , ocekujem da ce tamo timovi biti dosta blizi mercedesu ne samo zbog poboljsanja koje ce doneti vec i zbog konfiguracije staze jer ima samo jedan dugacak pravac - startno ciljni , onaj u drugom sektoru ne racunam jer bas i nije nesto dugacak
                    If the police cant stop you you must be on the dust

                    Comment


                    • #40
                      Hamiltona Nicole može da poremeti samo ako ponovo nađe nekog bogatog dedu...

                      Tough luck bi značilo da Dani nema sreće što je išao posle Seba u boks. Seb kaže da ga je posle ipak pustio, mada je meni više delovalo da je bio preagresivan na kočenju. A događalo mu se isto (takva greška u prvoj krivini) i juče i u petak...

                      Bogami, kako je Mečka krenula, ne bi me čudilo da izvuku više od svih do Barse...

                      Comment


                      • #41
                        Vidim da niko nije spoenuo ovaj dio






                        Ne znam što se Vettel pobunio,ako je Kobajaši bio brži i trebao ga obići.Jeste malo neobično da Caterham obilazi Red Bull al gume čine svoje!


                        GRANDE KOBAYAShI!!!

                        Comment


                        • #42
                          Ja ću preuzeti na sebe posao zvani Nicole, sad samo da nađemo nekog muškarca za Rosberga, i eto Fernanda do šampionske titule.

                          Vettel se uvek buni, jer je plačljivko. Rićardo, gazi!

                          Comment


                          • #43
                            Da, stvarno je zanimljivo šta mali Rikardo čini četvorostrukom. Prosto ga "satire" na stazi. Sada se pitam koliko bi Rikardo imao titula da je došao u RBR prije recimo 4 godine.

                            Comment


                            • #44
                              Jednostavno Vettel se mora naučiti(naviknuti) na "loš" bolid.Jer čoek naučio da vozi brze i najbolje bolide.Za razliku od Rikarda koji je vozio posječni bolid i naučio/navikao se na takve bolide

                              Comment


                              • #45
                                Mislim da Vettelu ozbiljno nedostaje motiva. Navikao da u svakoj trci vidi pobjedu, pa kada su se stvari promjenile upao u depresiju.
                                Ovome je najozbiljnije narušio kredibilitet gospodin četvorostruki.

                                Comment

                                Working...
                                X