Announcement

Collapse
No announcement yet.

04: 2014 FORMULA 1 UBS CHINESE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Pa čovek je tu samo dok ne dovedu nekog konkretnog...
    Nema šta, odlično obavlja posao za sada.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      Šta si očekivao, da će da kaže - Kimi do titule?

      Comment


      • #18
        Aloso: They saying hello , I say hello to him- Izjava o proslavljanju devetog mjesta ...

        Sent from my LG-P705 using Tapatalk
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Šta si očekivao, da će da kaže - Kimi do titule?
          Glupo izdvajanje jednog vozača. Ne znam u kom je on svetu. Možda misli da i dalje vozi Massa za njih.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #20
            Yeah, bilo bi sve to lepo da nije onog predikata share u rečenici. "I share the desire the win with Alonso..." znači "Delim želju (da pobedim) sa Alonsom..." u smislu da obojica imaju tu želju, a ne da on hoće da osvoji titulu samo sa njim. Semantika...

            Fina kišica nas ponovo čeka u kvalifikacijama i na FP3, a sutra će izgleda biti suvo.

            Comment


            • #21
              Hamilton, Magnussen, Rosberg i Alonso nisu ni postavljali vremena, Kimi odvezao jedan krug, većina ljudi je jako malo vozila uopšte. Neće se ništa naučiti, a motore valja čuvati. Ricciardo najbrži, neka ostane ubeleženo...

              Comment


              • #22
                Originally posted by MarkedOne8 View Post


                Sent from my Lenovo A390_ROW using Tapatalk

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Yeah, bilo bi sve to lepo da nije onog predikata share u rečenici. "I share the desire the win with Alonso..." znači "Delim želju (da pobedim) sa Alonsom..." u smislu da obojica imaju tu želju, a ne da on hoće da osvoji titulu samo sa njim. Semantika...
                  Znam, znam to... i to tako rečeno znači da Raikkonen nije tu sa željom da osvoji titulu.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    To je to. Svaka čast ljudima iz Red Bull-a, koji su pokazali kako se rešavaju problemi. Već za 2-3 trke ih očekujem uz Mercedes na suvom, pošto su svaku trku sve bliži i bliži.
                    Koji je razlog jako lošeg vremena Pereza? Uključio sam se pri kraju Q2

                    Comment


                    • #25
                      Bravo Luise, 34 polpozicija

                      n Driver Nb %/Nb GP
                      1 SCHUMACHER Michael 68 22.15
                      2 SENNA Ayrton 65 40.37
                      3 VETTEL Sebastian 45 36.59
                      4 HAMILTON Lewis 34 25.76
                      5 CLARK Jim 33 45.83
                      6 PROST Alain 33 16.58
                      7 MANSELL Nigel 32 17.11
                      8 FANGIO Juan Manuel 29 56.86
                      9 HAKKINEN Mika 26 16.15
                      10 LAUDA Niki 24 14.04

                      Comment


                      • #26
                        Pa Kimi sam to ne ističe, on to čovek podrazumeva...



                        Ništa previše neočekivano, jedino što je Rosberg popustio pod pritiskom na kraju. Red Bull po kiši ide dosta bolje nego po suvom, kao što je već rečeno, to je do šasije. Alonso na 5. mestu, gledajući Q1 i Q2 sasvim očekivano, Ferrari je verovatno radio na softveru za suvo (sutra se predviđa da će biti oblačno inače, ali bez kiše gotovo sigurno), ali definitivno ne na softveru za kišu. Mislim da će Nico sutra ipak moći do pobede, da se Maldonado nije skucao u FP2, Nico bio imao najbrži krug.

                        Kimi, velika šteta, mislim da bi mogao da zauzme mesto pored Alonsa, Williams nije mogao 1:56 uopšte, a Kimi nije imao ni jedan čist krug na Inter gumama... Force Indije nešto slabije nego što sam očekivao, Grosjean se uzmuvao u Q3, JEV se malo povratio u Q2, delovalo je da će ga Danil opet namazati lagano... Pastor bi trebalo da dobije dozvolu sudija da startuje, pitanje je samo da li će se +5 kazna preneti na Španiju. Da je pravde, prenela bi se i na Monako...

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Alonso
                          When it rains you never know how things will turn out as track conditions can get worse lap after lap and so that’s one reason for me to be pleased with the way qualifying went. Fifth place means I can start with the lead group and if I can stay with the leaders we can finish close to the podium. The opening laps will count for a lot therefore and we must try our absolute best to get a good start and to avoid battles, which in the last few races have seen us lose ground. Yesterday, the car was more competitive and that means we can hope for a better race than in the last three. I think that here in China, we have taken the first step towards improving; the car behaved well in all areas and is performing better on the aerodynamic front, thanks to the small updates we have introduced here and we have more power, having revised some settings on the power unit. Certainly, we are still a long way off the pace of the leaders, because they too are progressing, but we can hope to fight for better positions and more points.
                          Ok, dakle definitivno su se igrali sa softverom...

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by KERSDRS View Post
                            To je to. Svaka čast ljudima iz Red Bull-a, koji su pokazali kako se rešavaju problemi. Već za 2-3 trke ih očekujem uz Mercedes na suvom, pošto su svaku trku sve bliži i bliži.
                            Slažem se. To sam i ja hteo da kažem. Ako se Ferrari ne popravi pre njih navijaću za Vettela do kraja sezone radi nastavljanja rekorda. Just for the record.

                            Avatar ne menjam, i dalje je tu vera i nada. Hajde videćemo prvo da li Brawn dolazi ili ne. Ali od ove sezone sam očekivao MNOGO. Dobili smo jednu sezonu sličnu 2009. Razlika je u tome što se sada priča o senzorima za potrošnju i nekim drugim stvarima. Možete misliti koliko mi se ne sviđa ova sezona kad jutros nisam navio alarm za kvalifikacije, a inače bih gledao i treninge. Toliko od mene za sada.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Ne vidim nikakvu razliku između ove sesije i kvalifikacija u Maleziji, nikakav poseban iskorak ni RB ni Renault nisu napravili, razlika u najvećoj zabeleženoj brzini je 20km/h bila danas. Juče je Dani bio dosta ispred u simulaciji trke, što nameće pitanje količine goriva. Alonso nije bio predaleko od Mercedesa, 0.3 sporiji na mekčim gumama, jednako brz na tvrđim... Mečka sigurno ima još nešto u rukavu, ali mislim da je Ferrari napravio jedan solidan korak napred. Najvili su još jedan za Španiju...
                              Last edited by Vanja #66; 19-04-14, 15:36.

                              Comment


                              • #30
                                Ako neko hoće...

                                http://us19.chatzy.com/78502132850814

                                Comment

                                Working...
                                X