Announcement

Collapse
No announcement yet.

03: 2014 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ima li neko neki stream?
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      Vidi ovde

      http://www.drakulastream.eu/motor-sp...ing-video.html
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • #18
        Williams je morao da čeka drugi deo treninga da izađe iz garaže, uplašeni su za pouzdanost, motori im se pregrevaju, a nisu menjali jedinice. Trea obratiti pažnju na to, mada šanse su da im to neće uticati na trku.

        Reanultovi klijenti su izgleda dobili nove pogonske jedinice preko noći, Renault je izmenio par stvari kako bi poboljšao pouzdanost - da, to naravno nema nikakav uticaj na performanse...

        Comment


        • #19


          Ok, ipak je večernji termin juče dosta pomogao, svi su dosta sporiji danas, iako se na FP3 nadoknadi i po sekund...

          Perez i Bottas odvezli dosta jake krugove, moguće da je Checo imao malo manje goriva. Vettel napravio malu grešku koja ga je koštala vožnje na mekšim gumama. Bianchi brži od Maldonada, mirisalo je da to može da se desi uskoro...

          Comment


          • #20
            Uf, dobro je, q2 kroz iglene uši.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #21
              Imao je lični najbolji prvi sektor u krugu, ali su videli da ljudi ne idu puno brže, pa je odustao, nema potrebe da se akaju gume... Moglo se i bolje, don't worry...

              Comment


              • #22
                Cao Fetel
                Prodje Kimi nekako
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  Ma sve je to ok, ali nije morao baš 10. ajd 9. ... Fetel umal'
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #24
                    Ma Hamilton i Rozberg sada uzimaju pol poziciju zna se,iako bih voleo da Kimi iznenadi sve i udje bar u 3
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Crni Ferari...
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • #26
                        Sreca po Kimija, pa Rikardo ima kaznu +10.Peto mesto u ovom trenutku zvuci prihvatljivo(bez obzira sto su Botas i Perez ispred), dok je Alonso razocarao.Da vidimo Kimija kako ce ovo da iskoristi, jer je u prethodne dve kvalifikacije Alonso zavrsio ispred njega.Jasno je ko dan da do Spanije Ferari nece moci da konkurise Mercedesu.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by mareliverpool View Post
                          Crni Ferari...
                          Crni Alonso, mogao je glat do treće pozicije sad... Šteta što nije prikazan njegov krug, garant je negde opako zabrljao... Posle mu đavo kriv kad ga neko opali od pozadi na startu trke...



                          Rosberg umanjuje slavlje Britanaca i njihovu želju da Hamilton ostvari novi nacionalni rekord u broju pol-pozicija... Ni jedan od njih dvojice nije dobro počeo drugi brzi krug, tako da su prva vremena rešila stvar... Ricciardo ponovo najbrži od ostalih, no svejedno će krenuti iza Vettela zbog +10 kazne... Hulk je imao nekih problema u svom krugu u Q2 i generalno tokom vikenda, Kobayashi i Bianchi su sve bliži Sauberu i Lotusu...

                          Originally posted by Maric91 View Post
                          Sreca po Kimija, pa Rikardo ima kaznu +10.Peto mesto u ovom trenutku zvuci prihvatljivo(bez obzira sto su Botas i Perez ispred), dok je Alonso razocarao.Da vidimo Kimija kako ce ovo da iskoristi, jer je u prethodne dve kvalifikacije Alonso zavrsio ispred njega.Jasno je ko dan da do Spanije Ferari nece moci da konkurise Mercedesu.
                          Pauza do Kine je 3 nedelje, tad donose dosta novih stvari, rekoh već - moraju da odrade Barsu 2012. na toj trci (tj. sav rad pre te trke) da bi imali makar teoretsku šansu da se bore za titulu...
                          Last edited by Vanja #66; 05-04-14, 17:14.

                          Comment


                          • #28
                            Prepravio bih te samo oko jedne stvari, a to je da je pauza 2 nedelje dok je izmedju Kine i Barselone 3.Poslednjih par sezona meni govori da tek kada pocnu evropske trke mogu da ocekujem bolji Ferari.Ti si daleko upuceniji od mene sta se desava u Ferariju, tako da cu poceti da se nadam da vec od Kine mogu da ugroze Mercedes.

                            Comment


                            • #29
                              Shee-it, šta sam ja onda gledao...

                              Za Kinu su najavljene nove stvari, tako da se nadam da će još nešto doći i u Barsu, sve sam mislio da su pauze obrnute...

                              Comment


                              • #30
                                Lepo je biti najuspesni Britanac u broju polpozicija, to ce biti za 1-2 naredne trke, ja racunam kad ce Hamilton ozbiljno da pristigne Vetela.
                                Sumi je svoju 33 polpoziciju postigao u Maleziji 2001 godine u svojoj 10 godini u F1, tako da ima vremena.

                                Comment

                                Working...
                                X