Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP-Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by stilgar View Post
    svi su se mucili zbog nemogucnosti da koriste soft gumu na prednjem tocku sto pogotovo ne odgovara lorencu, koji odmagli na pocetku, soft guma se odma zagreje i drzi. Markez i Pedrosa imaju kontrolu temperature guma i MM je pametno uradio sa hard gumama, u pocetku rezervisano pa kad su se zagrejale onda je sve bilo lakse. doduse islo mu na ruku sto su lorenco i bradl pali sa prve pozicije al ko sto rekoh gume ce ove sezone biti presudne. Lorenco ce biti opasan na stazi gde bude dozvojeno koriscenje soft guma.
    Iskreno, pre bih rekao da su ljudi koji su popadali prosto vozili van mogućnosti staze. Lorenzo je pokušao da pobegne na startu, što je čista ludost, ceo vikend se žalio kako nema dovoljno prijanjanja sa ovim gumama i onda je krenuo kao da je na Phillip Islandu - sa svim prijanjanjem sveta na sveže asfaltiranoj i abrazivnoj stazi. Ni prošle godine nije krenuo toliko furiozno, a tad je imao mnogo više razloga da to učini. Sam je i priynao grešku... Smith je platio danak neiskustvu, iako je naučio puno toga i verujem da ljudi više ne govore kako je tu samo zato što je Tech 3 ekipa morala da mu se oduži. Bradlu se ovo dešavalo i prošle godine, a Bautista je cele večeri okušavao sreću. Imao je neke dobre poteze, ali videlo se da to nije nešto što on inače radi i na njegovu i žalost njegovih navijača - tako se i završilo. On ima i dodatni hendikep Showa vešanja i Nissin kočnica koje ne mogu ni da se porede sa Öhlins i Brembom...

    Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
    - Ovo je po meni trebalo da bude Lorencova trka, ispao je sto me je sokiralo, to je svakako neocekivano ali opet kada se pogleda temperatura staze, nedovoljno zagrejani pneumatici i neverovatno agresivan start u njegovom stilu, ima osnova za ono sto mu se desilo... Losa vest za njega jer vec zaostaje 25 poena za liderom a istice se kao najveci konkurent...
    - Za Bradla mi je ovo nekako standard, mnogo je nestabilan, brz je i sve to stoji ali previse gresaka pravi, netipicno za Nemca... Slicni su mi dosta on i Kal, brzina je tu ali i izletanja
    - Doktor mi je potpuna enigma, vrlo dobra voznja mada je pitanje na kom bi mestu zavrsio da gore pomenuti nisu zavrsili trku pre kraja, pitanje da li bi bio na podijumu uopste... Raduje me to sto je nekako ipak nasao put pored Bautiste, Smita i ostalih jer mi je bilo muka prosle sezone kada vidim da zaglavi iza njih... Mnogo mi je cudan poslednji krug, bio je daleko blize vodecem u krugovima pre tog, ispitivao gde i kako bi mogao da izvede manevar, ali do istog nije doslo kada je trebalo da dodje sigurno je da se nisu stedeli za poslednji krug pa da je mm samo stisnuo nesto jace i pobegao dovoljno, da je mogao uradio bi to ranije, ne bi se kockao... koliko sam video neke krupnije greske od strane Doktora nije bilo, sve nesto razmisljam da ima u glavi sezonu, poene, borbu za titulu i da je rekao sebi "OK, pokusao sam, imam 20 bodova, posle 10-og startnog mesta je to premija, mm vozi dosta rizicno i ne zelim da rizikujem plasman nekim ludackim manevrom u poslednjem krugu" Opet sa druge strane, to mi ni najmanje ne lici na Doktora, cak i sa 35 godina je to Doktor, najveci trkac mog vremena i verujem svih vremena
    Nije tu bilo mudrovanja sa njegove strane, brzina na pravcu je prosto igrala ulogu jer su obojica jaki u krivinama i u direktnoj borbi. Da je Yamaha izvlačila malo više na pravcu (što mislim da bi mogli uz bolje korišćenje goriva, ali šta je tu je), Rossi bi imao veće šanse. Ovako, iako sam se zalepio za TV u iščekivanju pobede, nije mi delovalo moguće zbog te razlike u brzini...

    Originally posted by Gargamel View Post
    Odlicna trka,napeto na kraju bas,navijao sam za Rosija i nisam zadovoljan drugim mestom,da nije imao sansu pa u redu ali ovako nisam zadovoljan,ne znam sta kazu zakleti i okoreli Rosijevci?
    Mi, njegovi navijači nismo zadovoljni ni kad pobedi, mora to da bude sa 10 sekundi prednosti minimum... Šalim se malo, ali da - ostaje žal za šansom za potpuni preokret situacije za manje od 24h. Nadam se da će Yamaha pametno da iskoristi pare od Movistara, nema čačkanja motora bez početka trke iz garaže, ali softver mora da se unapredi što pre...

    Originally posted by Gargamel View Post
    Najatraktivnija voznja juce Kal,malo ih pusti pa stegne pa malo vozi na ler i na kraju je ugurao motor kroz cilj
    Malo mu elektronika dozvoli da da gas, malo mu blokira gorivo...

    Originally posted by denia_el View Post
    ne verujem da ovo govorim,ali sam poludela kada sam videla horhea u sljunkutrka je stvarno bila za nezaborav,ali da je i on ostao to bi bilo cisto savrsenstvosreca pa je tek prva....

    drugaricesad kad smo svi na broju (obe smo tu),mozemo da nastavimo gde smo staliidem da ti spremim dobrodoslicu
    Jorgiša bi bio nemi posmatrač, ali verovatno ispred Pedrose... ;)

    Comment


    • #62
      Zašto se ne napravi Forum (sajt) vezan za Moto Gp(2 i 3) .Bila bi velika posecenost jer takvog sajta nema u regionu.

      Comment


      • #63
        A ovi ubiše sa 16tom krivinom,ceka 16tu,evo je,ceka je,evo je a videlo se da mu je mali pobegao,ne moze se mali dobiti na iskustvo,mora na bezobrazluk,ako je vec hteo na iskustvo,trebao je da mu zajaše zadnji tocak,pa da ga ne pušta dok mu ne omekne gumu i istanji šaru pa onda kulturno kasnim kocenjem u toj 16toj ili nije morao da ceka toliko,mogao je i u 15toj da mu se uvuce kao ovaj njemu u predzadnjem krugu,malo ga ćušne i da ovaj produzi pravo a Rosi sampionski pocne sezonu,steta takticki je skroz omasio
        A mogao je i da pusti Bautistu da ga obidje i saceka da ovaj pokupi Markeza u nekoj krivini dok se bude samoubijao
        Last edited by Gargamel; 24-03-14, 18:12.

        Comment


        • #64
          Originally posted by TheSniper View Post
          Zašto se ne napravi Forum (sajt) vezan za Moto Gp(2 i 3) .Bila bi velika posecenost jer takvog sajta nema u regionu.
          A jesi pogledao naslovnu stranu ovog foruma?

          Comment


          • #65
            http://thelp2008.com/2014/03/14-motogp-qatar/

            AKO NEKO HOĆE DA PONOVO POGLEDA ETO LINK U REZOLUCIJI OD 720P
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Nikoletina View Post
              http://thelp2008.com/2014/03/14-motogp-qatar/

              AKO NEKO HOĆE DA PONOVO POGLEDA ETO LINK U REZOLUCIJI OD 720P

              povlacim ono sto sam napisala,mozda je ovo ipak bila jedna savrsena trka
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #67
                @ Gargamel Hahahahahahhahaha al si me slatko nasmejao

                Comment


                • #68
                  Originally posted by denia_el View Post
                  ne verujem da ovo govorim,ali sam poludela kada sam videla horhea u sljunkutrka je stvarno bila za nezaborav,ali da je i on ostao to bi bilo cisto savrsenstvosreca pa je tek prva....

                  drugaricesad kad smo svi na broju (obe smo tu),mozemo da nastavimo gde smo staliidem da ti spremim dobrodoslicu
                  Bitno je da Jorgishi nije nista,malo je pocepao radno odelo ali ce zato biti motivisan za Texas!!
                  Oooo da Let the Games Begin!!

                  Originally posted by Drezik View Post
                  [ATTACH=CONFIG]11758[/ATTACH]

                  Interesantno sto je ovaj put bila i podrzavala ga Rossijeva lepsa polovina .
                  Snajka!!! Podrzava ona njega odavno nego nije mogla da dodje na red od gospodje Stoner i de Puniet

                  Comment


                  • #69
                    http://www.motorsportmagazine.com/ra...-and-old-dogs/

                    Genijalan tekst...

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      “Those guys really over-ride their bikes, instead of just riding them round and round like the rest of them.”

                      a i sena vodi
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Meni se više sviđa ono - a pair of grinning assassins...

                        Comment


                        • #72
                          i meni,nego sam htela da potkacim "the rest of them"
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            nisam ispratio gestikulaciju niti bilo sta drugo posle trke, u poslednjih par krugova sam vec kasnio na xbox obracun pa sam ugasio tv cim su njih 2 presli liniju cilja
                            ..pa sta mislis,jel ce biti nesto od onoga cime smo zavrsili sezonu..?

                            edit:..mada nisam mislio da postujem,ali ajd..
                            Last edited by Rossini; 03-04-14, 18:06.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Rossini View Post
                              ..pa sta mislis,jel ce biti nesto od onoga cime smo zavrsili sezonu..?

                              edit:..mada nisam mislio da postujem,ali ajd..
                              previse je ovo mali uzorak da bi donosio bilo kakve zakljucke, mnogo stvari se poklopilo sto sam i pisao u komentaru trke, ali naravno da ne sporim sjajnu voznju... Samo ne mogu a da se ne setim prosle sezone i euforije nakon Katara kada smo svi pomislili - He is back! a na kraju ipak nije bilo tako...
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #75
                                The force is strong in this one

                                luke-yoda-marc-marquez-valentino-rossi-star-wars.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X