Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP-Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dok je vozio Dukati mirno sam gledao i uzivo u trci, sad cu moci samo u reprizi.

    Comment


    • #32
      I naravno da se prekida konferencija zbog raspalog tenisa! Pa posle ovakve trke mogli smo da propustimo 1 gem... Makar kazite da ukljucimo streamove na vreme a ne idemo u Majami posle konferencije...

      Comment


      • #33
        sk- kraljevi

        Comment


        • #34
          Au kakav početak sezone goooo Bilo bi još lepše da nas niste uskratili za konferenciju
          Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 23-03-14, 21:22.
          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Kome posle ovoga pritisak nije bio 300 sa 200, taj ne zna šta je život...
            Aparat ne moze da izmeri...kakav pocetak
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • #36
              Bice zanimljiva sezona Cestitke svima , jer svi su sjajni stvarno i svidelo mi se ovo kad su karte izmesane . Mislim da je Yamaha malo tokom kvalifikacija taktizirala ali dobro ako je to potrebno neka bude i naravno ovo vec lici na oldschool Docu

              Comment


              • #37
                Slike koje su obelezile pocetak sezone....


                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #38

                  Comment


                  • #39
                    poz svim ljubiteljima i jedna zamerka redakciji, stvarno nije u redu da posle onakve trke ne pustite konferenciju za novinare nego HITNO na cibulkovu i corne
                    pa neigra djokovic ne da nas nezanimaju njih dve ali uopste. Ako pustate prenos trke onda ga i zavrsie ljudski, ako nemate interes da ga prenosite nemojte ga prenostiti al svakako ga nemojte skracivati kad ne treba.

                    Comment


                    • #40
                      Trka dobra samo ne znam da li je ovo pravi odnos snaga,mnogo se mucio Markez

                      Comment


                      • #41
                        Svaka cast

                        Comment


                        • #42




                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by dzontra View Post
                            Trka dobra samo ne znam da li je ovo pravi odnos snaga,mnogo se mucio Markez
                            svi su se mucili zbog nemogucnosti da koriste soft gumu na prednjem tocku sto pogotovo ne odgovara lorencu, koji odmagli na pocetku, soft guma se odma zagreje i drzi. Markez i Pedrosa imaju kontrolu temperature guma i MM je pametno uradio sa hard gumama, u pocetku rezervisano pa kad su se zagrejale onda je sve bilo lakse. doduse islo mu na ruku sto su lorenco i bradl pali sa prve pozicije al ko sto rekoh gume ce ove sezone biti presudne. Lorenco ce biti opasan na stazi gde bude dozvojeno koriscenje soft guma.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Drezik View Post
                              Bice zanimljiva sezona Cestitke svima , jer svi su sjajni stvarno i svidelo mi se ovo kad su karte izmesane . Mislim da je Yamaha malo tokom kvalifikacija taktizirala ali dobro ako je to potrebno neka bude i naravno ovo vec lici na oldschool Docu
                              Obojica su bila toliko iznervirana da jako sumnjam u bilo kakvo taktiziranje. Ne znam šta su uradili preko noći, ali nisu pogrešili, makar kod Valeta...

                              Comment


                              • #45
                                Kakav slag na torti danas MotoGP posle Moto2 i Moto3 trka. Kako je lepo videti Doktora tamo gde je nekada redovno bio, i ucenika koji idola (da izvinete) ne jebe 2%. Markez ce sigurno ostati ovakav cele sezone, za Doktora velika nada da ce ponavljati izdanje iz ove trke, Lorenco nece 2x ovako izletati, mozda i Dani dobije m00da, Bradl i Bautista ce sigurno mirisati krv na svakoj krivini, sezona obecava da bude totalno pomahnitala i nenormalna. Jbt, veceras sam navijao kao na fudbalu. Zao mi je sto Rosi nije dobio, ali mi je nekako drago sto jeste Markez (nemam pojma kako ovo da objasnim). Sve cestitke Aleksu Espargaru na plasmanu i velika steta za Pola i Smita...

                                Comment

                                Working...
                                X