Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 2 -Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vinalesu oduzeti licencu, ima neku nepravičnu prednost sigurno... Honda, koju je napljuvao 2012. mu je dala jači motor, Kalex mu je dao poseban ram, ima nešto sigurno... Gle gde je Salom, ma ne može to tako, kako kad je Salom bolji vozač...

    Ok, dosta lupetanja, ozbiljno sad... Oduševljen sam, ne zbog rezultata, već zbog načina na koji je odvezao i zaostatka za vodećima. Imao sam osećaj da će mu točkovi proklizati na startu, to se desilo i Salomu i svim ostalim prelaznicima iz Moto3 i 125ccm ranijih godina, sasvim je drugačija filozofija od slabijih mašina. Krenuo je unazad, izgubio dosta vremena i onda krenuo. Ređao je redom sve vozače dok nije došao do Luthija. I onda je njega pratio do kraja trke, čak i probao da ga prestigne na kraju. Kao Marquez prošle godine, koji je pratio Pedrosu i učio od njega, mislim da je Mav isto to sad radio. Posle drugog kruga imao je zaostatak za vodećima malo jače od 5 sekundi. To se nije menjalo do kraja trke, zadnji krug je bio sporiji za Rabata i Nakagamija, tako da su on i Luthi malo nadokandili, ali nebitno... Poenta je - imao je ritam vodećih (koji su se definitivno borili tokom trke) sve vreme, što je fenomenalno... Naravno, prva trka je, Losail je vrlo specifična staza, ali mislim da nije mogao bolje da počne. Marquez je pao u svojoj prvoj Moto2 trci, bio je brz, ali je pao...

    Comment


    • #17
      Tito Rabat posle loseg starta izvanredna voznja! Objasnio je Taki i ekipi neke stvari! Svaka cast

      Comment


      • #18
        Sta se desilo sa Nakagamijem zasto nije u bodovima ?
        sigpic http://caseystoner.com.au/

        Comment


        • #19
          Originally posted by dzoni gp View Post
          Sta se desilo sa Nakagamijem zasto nije u bodovima ?
          A?

          Comment


          • #20
            Sad sam procito da je diskvalifikovan Nakagami (IDEMITSU Honda Team Asia) was later disqualified for the use of a non-regulation air filter. ....ne mogu da verujem bas mi je zao Take moj favorit za ovu sezonu...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #21
              Koje sranje, jebi ga...

              Comment


              • #22
                Jedna od većih gluposti u poslednje vreme...

                Comment


                • #23
                  poceli su....
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Vidi, ja stvarno jesam za poštivanje knjižice sa pravilima, ali ovo je moglo da se reši mnogo elegantnije - opomena pred isključenje. Sledeći put kad se desi nešto slično usledi diskvalifikacija i razmatra se i mogućnost zabrane trkanja (jedna trka recimo)... Ali, ne, idemo da lupamo pečat autoriteta na slabijim timovima...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Ali, ne, idemo da lupamo pečat autoriteta na slabijim timovima...
                      bas to!glume neko ludilo,da ne bude da bas nicemu ne sluze
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X