Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razumem da nismo svi isti i da neko ne zna (mozda i nece) da pokazuje emocije ali ubeđena sam da su svi Noletovi navijaci sretni zbog danasnje pobede

    Comment


    • Odlican Novak od pocetka do kraja, koncentracija i igra na nivou. Bravo. Rafa bas slab i nemocan, nije se ni borio kako treba. Odlican rezultat za Djokovica, ne znam kako ce to izgledati na sljaku, videcemo. Uzivajte.

      Comment


      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          Pokusavam da podjem od sebe kao Fedovog navijaca. Meni njegov RG znaci samo to sto su njega prestali da smaraju sa tim - to sam jednom napisala a i ponovicu, ja kao devojka imam jak neki zastitnicki osecaj prema njemu, ne volim da ga ljudi "diraju". Uopste mi nije trebao RG da mi potvrdi tu neku njegovu zaokruzenost ili zrelost kao igraca. Ne znam zasto vi razmisljate drugacije.
          U pravu si.
          Ne treba nista siliti, naravno bilo bi lepo da uzme RG, ali neka se Nole lepo pripremi za sljaku, nek igra rastereceno, svoju igru kao danas...rezultati ce doci, mastersi, GS-vi, koji ..videcemo.

          Sad treba da smo radosni i da slavimo
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Imate temu opste teniske diskuje iskoristite je posto koliko znam nije zakljucana. A ovde pisite o turniru ili finalu koje odigrano veceras. Inace postovi ce vam se brisati

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Ovdje o igri...a vlastita vidjenja tipa...pregazio ga ko potok i slično u Novakovoj temi
              shminka,

              Na Sky su komenatori rekli da je Rafa izgledao kao prosjecan igrac. Za ovaj konkretni mec to je fakat. E sad, da li je to toliko razlicito od pregazio ga kao plitak potok? Uzmi u obzir neformalnost ovog foruma.

              Naravno, to je za veceras. Sto ce biti na sljaci? Bili zivi pa vidjeli.
              Last edited by NI; 30-03-14, 22:43.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                shminka,

                Na Sky su komenattori rekli da je Rafao izgleado kao prosjecan igrac. Za ovaj konkretni mec to je fakat. E sad, da li je to toliko razlicito od pregazio ga kao plitak potok? Uzmi u obzir neformalnost ovog foruma.

                Naravno, to je za veceras. Sto ce biti na sljaci? Bili zivi pa vidjeli.
                Ima nas i Rafinih navijaca, doduse broje se na jednu ruku, pa mozete euforiju ispoljiti i na kulturniji nacin. I ima velike razlike NI u uporedbi koje dajes jer prva implicira nivo igre, a druga nepotrebno ponizenje prema protivniku.

                Comment


                • Inace ovo je bio jedan od onih meceva gde se ishod znao jos od samog pocetka. Ali Nadal sa ovom igrom nista drugo nije ni mogao napraviti protiv vakve forme Djokovica. Ja licno mislim da ovo nije bila najbolja Novakova igra, a sigurno ne Rafina, ali to sam samo ja.

                  Comment


                  • Novak je bez sumnje odigrao fantasticno, ali je pitanje kako bi ga udarci sluzili da je Nadal bio sposoban da produzi relije, a bice sposoban za par mjeseci sigurno.
                    sigpic

                    Comment


                    • niki,

                      Ja sam zadnji koji ce upotrijebiti 'pregazio ga kao plitak potok', u kanalu, pa i pobijedio pjeske... Ali na ovom forumu se tako pise.

                      Da li vas nadalovce to treba da vrijedja? Mislim da ne. Osim toga, sve ove tri pobjede iza USo-a nisu vrijedene one titule na USO-u. Da ne pominjem RG. Ako ista vi se mozete lakse saliti na nas racun nego na mi na vas. Samo nam kazite:

                      "Slemovi se broje!"

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Inace ovo je bio jedan od onih meceva gde se ishod znao jos od samog pocetka. Ali Nadal sa ovom igrom nista drugo nije ni mogao napraviti protiv vakve forme Djokovica. Ja licno mislim da ovo nije bila najbolja Novakova igra, a sigurno ne Rafina, ali to sam samo ja.
                        To je diskutabilno. Odigrao je na veoma visokom nivou, bez oscilacija tokom cijelog meca. Imao je plan i cvrsto ga se drzao, sa velikom dozom sigurnosti je odigrao/odradio sve sto je zamislio. Ne bih rekao da je Nadal odigrao lose i da je to odlucilo mec, vec smatram da je Novak odlicno odigrao danas. Najbolji mec za njega u ovoj godini definitivno.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Стављали смо на вагу сваку ситницу, упоређивали, претпостављали пре меча ко може и шта може у овом мечу и добили смо убедљиву победу Новака. Чињеница је да Рафа није нешто успевао да запрети Нолету и да угрози резултат... Ноле је ипак имао јасан план и имам утисак да је сваку лопоту знао где мора да пласира, деловало је као да игра шах... зашто је Рафа у таквој игри толико немоћан? чекам стручњаке да то лепо објасне... како то моћни Рафа одједном нема убитачан форхенд? нема оног трчања, шепурења које воле његови обожаваоци... где се све то изгубило? и зашто Ноле неможе увек овако лако да победи Рафу?
                          Last edited by Žika; 30-03-14, 23:00.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            niki,

                            Ja sam zadnji koji ce upotrijebiti 'pregazio ga kao plitak potok', u kanalu, pa i pobijedio pjeske... Ali na ovom forumu se tako pise.

                            Da li vas nadalovce to treba da vrijedja? Mislim da ne. Osim toga, sve ove tri pobjede iza USo-a nisu vrijedene one titule na USO-u. Da ne pominjem RG. Ako ista vi se mozete lakse saliti na nas racun nego na mi na vas. Samo nam kazite:

                            "Slemovi se broje!"
                            NI mislila sam na relativizaciju koju si uradio, jer nije isto. Inace ja sigurno necu reci ko sta da pise, svakome prema ubedjenju i nivo koji misli da je ok. Nemam nameru saliti se sada ili kad je obratno, jer jednima nije do sale.
                            Daleko je slam uzivajte u momentu.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              To je diskutabilno. Odigrao je na veoma visokom nivou, bez oscilacija tokom cijelog meca. Imao je plan i cvrsto ga se drzao, sa velikom dozom sigurnosti je odigrao/odradio sve sto je zamislio. Ne bih rekao da je Nadal odigrao lose i da je to odlucilo mec, vec smatram da je Novak odlicno odigrao danas. Najbolji mec za njega u ovoj godini definitivno.
                              Evo i da ostavimo Rafinu igru po stranu ne mislim da je Novak odigrao nasjbolje sto moze. U ovoj godini da, ali moze i bolje.

                              Comment


                              • Originally posted by Niki View Post
                                Evo i da ostavimo Rafinu igru po stranu ne mislim da je Novak odigrao nasjbolje sto moze. U ovoj godini da, ali moze i bolje.
                                To svakako, uvijek moze bolje.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X