Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mudrinski u Poljskoj Jagelioniji..

    Comment


    • RTS2 prenosi i Radnički i Čukarički.

      Radnički me više interesuje zbog Melega i Jirke.

      700 'iljade evrića smo dali za Jirku a čovek nije dobio šansu i na kraju završi na pozajmici.

      Comment


      • Sav keš na Niš večeras, pa nek ide život.

        Comment




        • Aleksandar Veselinović, veliki gospodin na klupi Čukaričkog.
          Očekujem izuzetno pozitivan Čukarički i večeras i uopšte u budućnosti-imaju sjajnog stručnjaka.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • TSC "skinuo đanu" i uknjižio prve bodove na gostovanju, na tržnom centru Voždovac - TSC 1:2.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Ništa čudno. Drug mi igra za Kabel iz NS, na pripremama su ih dobili pre nekoliko dana 2-0 samo na kontru. Mislim na Viždovac. A TSC kao Orbanov klub najavio lično ja, biće oni u vrhu, neke kvalifikacije za LE verovatno, ako ne ove, onda sledeće sezone.

              I Constantine prijatelju daj da promenimo ime teme u Linglong superliga. Neki to i dalje zovu JSL, a bila je SLS, sada je LLSL.

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                TSC "skinuo đanu" i uknjižio prve bodove na gostovanju, na tržnom centru Voždovac - TSC 1:2.
                Počela jedna od najvećih komedija. Televisia presenta i tako do kraja maja.
                Сутра брзо долази - треба човек постати
                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                Победе су порази, а исходи су потресни!

                Comment


                • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                  Ništa čudno. Drug mi igra za Kabel iz NS, na pripremama su ih dobili pre nekoliko dana 2-0 samo na kontru. Mislim na Viždovac. A TSC kao Orbanov klub najavio lično ja, biće oni u vrhu, neke kvalifikacije za LE verovatno, ako ne ove, onda sledeće sezone.

                  I Constantine prijatelju daj da promenimo ime teme u Linglong superliga. Neki to i dalje zovu JSL, a bila je SLS, sada je LLSL.
                  AJ da se time sutra pozabavimo. Nedelja je dan za to . Mada, iskreno, ja tu ne bih menjao ništa. Super liga je Super liga, biće Lav,Jelen, neko pivo, Ling Long,Ping Pong...
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Ako ćemo baš mak na konac liga se zove Lingloong Tire Superliga,
                    a ne samo LingLong Superliga.

                    Comment


                    • A zašto vi ismevate Longa, i šta imate protiv njega?
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • fino me nasmejalo sad kad sam na areni procitao ling long super liga srbije, pish zivi
                        FILIPE ODLAZI!!!

                        Comment




                        • Lala gubi pogled prvih 60sek hahahhaha

                          Kakva je jbt
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Nova himna naše jedne jedine:

                            Alalalalala long alalalalala long long Ling Long long long

                            Comment


                            • Kakav je transparent izazvao petominutni prekid u Inđiji?

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Kakav je transparent izazvao petominutni prekid u Inđiji?
                                "Poslednja opomena za zvezdine sudije"

                                Ovo bi trebalo da se kazni i to bas, javna pretnja.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X