Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Bunjin memorijal": Stižu Dejo, Mijat, Sale, Deki...

    https://www.tvarenasport.com/vesti/f...ijat-sale-deki

    Ekipa Zvezda: Dragoslav Jevrić, Aleksandar Kocić, Marjan Marković, Mirko Bunjevčević, Milivoje Vitakić, Nenad Lalatović, Dejan Ilić, Dejan Stanković, Milenko Aćimović, Vladimir Mirković, Mihajlo Pjanović, Dragan Stevanović, Perica Ognjenović, Ivan Vukomanović, Dalibor Škorić, Dragan Mićić, Vinko Marinović, Ivan Dudić, Branko Bošković, Leo Lerinc, Jovan Stanković, Dejan Savićević, Ivan Gvozdenović, Miodrag Pantelić, Dragan Mladenović, Goran Đorović, Ognjen Koroman, Nikola Lazetić, Nikola Žigić, Petar Bunjevčević.
    Ekipa "Bunjini prijatelji": Ivica Kralj, Boban Rajović, Gordan Petrić, Nenad Sakić, Milivoje Ćirković, Zoran Mirković, Mateja Kežman, Mladen Krstajić, Darko Kovačević, Marko Pantelić, Saša Ilić, Savo Milošević, Predrag Mijatović, Dragan Vukojičić, Ostoja Mijailović, Spasoje Vulević, Zvonko Milutinović, Nikola Vučinić, Andrija Delibašić, Ivica Iliev, Vladimir Ivić, Slobodan Milošević, Slaviša Orlović, Slaviša Kokeza, Dejan Milosavljević, Aco Pejović, Miloš Krasić, Ivica Dragutinović, Nenad Jestrović, Dragan Tomić, Ivan Radulović, Dragiša Binić.
    Prenos je na AS1 u 18č. Prilika da vidimo kako barataju loptom Ostoja Mijailović i Slaviša Kokeza.

    Comment


    • Ugojio se Deki samo tako. Prelepa akcija njega, Savićevića i na kraju Pjanović rutinski ga tutnu.

      Comment


      • U 17č počinje na AS1 baraž između Inđije i Dinama.

        Comment


        • Evo gužve. Sviran penal za Inđiju, gloman odbranio ali pomoćni signalizirao da je golman izašao van linije. I bio je u pravu.

          Comment


          • Nisam video da se to svira, a skoro svi golmani izadju ispred linije.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Nisam video da se to svira, a skoro svi golmani izadju ispred linije.
              Ima toga često al je ovaj baš preterao. Mnogo ranije je izašao ispred linije. Mada, i ovaj što šutirao je malo zastajkivao prilikom izvođenja penala.

              Comment


              • Razbucaše Dinamo sa sitne komadiće. 3:0 za Inđiju.

                Comment


                • Ta Indjija nema smestaj. Kako oni mogu u prvu ligu? Trazio hotel i ima samo neki stan i to 4500din LOL..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Mi smo siromašna zemlja a neki nas konstantno porede u fudalskom smislu sa nekim ozbiljnim državama i ligama. Naša zemlja je plavi patlidžan za Poljsku, pa opet se i oni raspadaju iako u znatno manjoj meri.

                    Nema narod leba (crnog, onog obojenog što jedu da smršaju ili heljdinog), a mi očekujemo da sport buja. Može da buja ako te gura Viktor Orban ko Bačku Topolu

                    Comment


                    • Urose, prica se o o infrastrukturi koja je nepostojeca, ne o fudbalskom kvalitetu, ili nedostatku istog.

                      Fino si me nasmejao Vikovom povezanoscu sa Backom Topolom

                      Comment


                      • Nije to nikakva teorija zavere to svi znaju. Pa ne može infrastruktura biti ne znam kakva, kad udješ u javnu bolnicu zidovi se raspadaju.

                        Sve što je u javnom vlasništvu i što država vodi računa to je plavi patlidžan.

                        https://www.telegraf.rs/sport/fudbal...otvaranju-foto

                        Smeješ li se i dalje pošto sam te nasmejao ili Eto lepog dresa eto prilike da navijaš za nekoga dok nema Ofk-e
                        Last edited by Cassius Clay; 22-05-19, 21:30.

                        Comment




                        • Imaju dres ko bundesligaši

                          Comment


                          • Izgleda da ipak dogodine necemo gledati Vranje, Indjija me bas iznenadila..

                            Comment


                            • Sad videh da je Dinamo ostao i bez trenera i bez igraca, svasta je tu izgleda bilo.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Nije to nikakva teorija zavere to svi znaju. Pa ne može infrastruktura biti ne znam kakva, kad udješ u javnu bolnicu zidovi se raspadaju.

                                Sve što je u javnom vlasništvu i što država vodi računa to je plavi patlidžan.

                                https://www.telegraf.rs/sport/fudbal...otvaranju-foto

                                Smeješ li se i dalje pošto sam te nasmejao ili Eto lepog dresa eto prilike da navijaš za nekoga dok nema Ofk-e
                                OFK-e ima i uvek ce je biti, a kad je ugase i zvanicno cu se oprostiti od fudbala u Srbiji, ili cu pratiti OFK Zvezdaru, Hajduk sa Liona i slicno.

                                Iduce serde na Cukarickom mozemo po prvi put da osvojimo i Kup Beograda pa da se kroz 50-ak godina prglasimo prvacima drzave za ovu godinu.

                                I da naravno da se smejem, znam da Madjari drze taj klub, a to sto je dosao da otvori sportski centar ne dokazuje njegovu direktnu umesanost u klub. Pa ima on Madjarskoj klubove koji su daleko bolji i veci od Topole ako mu je bas do fudbala.
                                Last edited by belgrade_owl; 22-05-19, 21:36.

                                Comment

                                Working...
                                X