Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi su dali novac to ne kriju ni igrači, ima ali ovo je politički potez. Boli njega kurac za fudbal. Nije direktno umešan ali to je državni projekat Madjarske u Srbiji jedan od tački agende da bi se Madjarska prikazala kao prijateljska i srdačna zemlja da bi što više papana uzelo njihovo državljanstvo.

    Madjari nisu glupi kao Albanci i nemaju koljačke metode kao neki drugi nam susedi, oni to rade strateški, neće proći 10 godina ima da talasaju 64 županije ona grupa sa zahtevima pa da se ulazi u pregovore pa da se poteže istorija itd.

    Sve to ima svoje.

    Sad pošto sam ja žabarski kvaran i nema srpski mentalitet ja bih njih izjebao lagano, a pošto smo mi Srbi glupi kao kurac mi ćemo ćutati.

    Ali provalio sam da to što smo glupi zato smo i dobri ratnici kroz istoriju. Pametan gleda da ne ratuje i gleda da preživi, glup može biti i hrabar pa se zainati.



    italijani izgubili sve moguće ratove a iz svih izašli kao pobednici, mi pobedili sve a svaki izgubili. Ima nešto u u tome biti namazan i gledati sebe a ne širiti noge svima. Niko nikoga ne voli pa da pomaže neko nekome
    Last edited by Cassius Clay; 22-05-19, 21:42.

    Comment


    • U svaom slucaju nadam se da su upoznati sa ustavom Srbije u kojem jasno pise ko sme biti na prva tri mesta tabele

      Comment


      • Ne zanima njih tabela, maks neko učešće u Evropi.

        Comment


        • Bio na blagajni danas oko 1. Dve blagajne rade samo, nema cekanja uopste, po 1 covek ispred, pitam zenu " je l' slabo ide prodaja" , ona kaze za sada slabo ocekujemo u kasnijim popodnevnim casovima dosta. Bas sramota. Mi treba da krunisemo najbolju sezonu u novijoj istoriji, da konacno uzmemo duplu krunu i to u derbiju i to kuci, grobari da bar malo spasu sezonu i opet slabo. Vidim i po navijackim forumima malo komentara, na rsb 10 strana ali pola toga je pisanje o poseti i neki klipovi od ranije, na njihovom sajtu 1 strana nepuna.

          Aj za njih me bas briga, ali za nas mi zao. Izgleda da mi treba da budemo sto gori, da igramo sa Surdilicom, da grobari opet budu prvi i da nam pojam velikog meca bude neki jaci protivnik u jsl da bi navijaci dolazili ne daj Boze nista od toga), jer vidim sad kad igramo Evropu sve ostale utakmice su velikoj masi "male i nebitne" pa ne dolaze na njih. U 2011. ili /12. ne secam se tacno smo promenili 3 trenera, kasnili ne znam koliko na tabeli, ni na mapi Evrope nas nije bilo, pa je prosek bio 20-25k zvanicno. Isto ovako je bilo u EL u kosarci, to sam tada pravdao besparicom, jer smo igrali i LE iste sezone, ali ne, izgleda da se nasi navijaci lako zasite Zvezde cim joj bolje ide i dignu standarde (nos). Ovi momci nisu to zasluzili, ali nema veze, nije ovo prvi put ovako, cele sezone je isto (i utakmice pred LS da se da podrska ekipi i mec za titulu protiv Nisa i derbi itd.) ociglednu cekaju ljudi da se ponovo zapeva "sve sto sad hocemo je, da budes opet ona prava Zvezda kao nekad pre" da bi dolazili na "meceve decenije" u PO za LE. Nadam se da im klub nece prirediti to zadovoljstvo, nego da ce poceti da dolaze zbog Zvezde.

          Danas po pobedu!

          Comment




          • Vidimo se posle, biće teško, biće 0:2
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ma termin za finale kupa je idiotski.
              Nedelja popodne mora biti rezervisana za fudbal, sve drugo su idiotski termini, nedelja popodne je izmišljena za fudbalski termin.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post


                Vidimo se posle, biće teško, biće 0:2
                Vidimo se, 3-0 ili 3-1

                Comment


                • Na o2tv maloprije Živa koji po hiljaditi put spominje finale kupa '93. kad je uzeo. Kakav manijak

                  Comment


                  • Čestitke komšijama na zasluženo osvojenom kupu.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Čestitke komšijama na zasluženo osvojenom kupu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Cestitke na osvojenom kupu.

                        Comment


                        • Pogledao sam meč nešto malo nakon početka. Ne može da prođe a da se ne prekine zbog skandiranja, transparenta, ili bakljade. Partizan odradio Zvezdu kao da su neki niželigaši. Postigli gol, i posle lagano do kraja. Čestitke na kupu.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Milojevic bas razocarao na kraju sezone, jbt ni jedna prilika u finalu kupa maltene.

                            Comment



                            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Rutiniraj Klarka, rutiniraj Kenta.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X