Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Jug se budi....Recko=Feniks...vode 1:0 protiv Subotice. Ove godine ubacujemo Surdulicu u playoff, dogodine i Recka

    Inače, Tončevu je mandat 7 godina.
    Vranju ni "čuveni" Recko ne može pomoći oko opstanka u JSL.
    Radnik uskoro vidim u nižem rangu. Nisu fenomen za duže bitisanje u društvu najboljih.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Vranju ni "čuveni" Recko ne može pomoći oko opstanka u JSL.
      Radnik uskoro vidim u nižem rangu. Nisu fenomen za duže bitisanje u društvu najboljih.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Mislim da grešiš. Pre će OFK Bačka u PLS nego Recko....da sačekamo da vidimo

      Elem, Recko druga pobeda za redom Nezadrživo srlja ka sredini tabele
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Mislim da grešiš. Pre će OFK Bačka u PLS nego Recko....da sačekamo da vidimo

        Elem, Recko druga pobeda za redom Nezadrživo srlja ka sredini tabele
        I Evropa nije daleko.
        [emoji16]

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Tu je, vreba iza ćoška
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • U principu, ništa nije gotovo....kad bi se sad podelili bodovi:



            Što se tiče ispadanja, sve ispod Voždovca može u niži rang. Naravno ako je po "pravu i pravdi". Moje je mišljenje da će Zemun biti "spašen", a što se tiče gornjeg dela tabele, mislim da će Zvezda do kraja ostati na prvom mestu, a od 2. naniže, sve je otvoreno. Da ne dajem svoja, subjektivna, mišljenja...nije sve do igrača i timova.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Zemun ne ispada sigurno. To prekrižite kao mogućnost u svim kalkulacijama. Oni su i ušli kako su ušli zna se kako. Tu mrdamja nema.

              Idealno bi bilo da ispadnu Mačva i Bačka.

              Sova prijatelju svaka liga je nameštena. Neka manje, neka više. Tačnije da se izrazim u svakoj ligi se namešta, ne mora nužno da bude namešteno sve za šampiona.

              Sećam se pre nekih prelaza Selte u Segundi ludilo, i Sasuola u Seria B, izgube kući kao prvoplasirani od Groseta poslednjeplasiranog.

              Turci nameštaju kao ludi.

              Rusi - sigurno.

              Možda ljudima bode oči što se to ovde radi kaubojski ali radio je to i Bata Kan Kan, radilo je dosta ekipa.

              Vojvodina je prodavala utakmice protiv Vaduca. Pobedi ih u gostima kući izgubi.

              Ne bih ja tu bojio u režime klubove, niti bih izdvojio neki po poštenju da hoće sa svima da se pošiba na fer.
              Last edited by Cassius Clay; 18-02-19, 10:37.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Zemun ne ispada sigurno.
                Idealno bi bilo da ispadnu Mačva i Bačka.
                ...i bar jedan beogradski klub...npr Rad.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Svi zivi namestaju.....i u primeri se namesta...eno Real kod kuce iz 1 u 2.... Samo sto oni imaju visok nivo u namestanju nisu jajare. Eno npr PAOK sa Savidisom je preporodjen....covek jeste mutivoda ali je spojio i lepo i korisno i za sebe i za klub i za grad i za regiju....takvih ljudi sa visokim ambicijama i sposobnostima u nasem fudbalu nema niti ih je bilo niti ce ih ikada biti jer mi jos iz komunizma nismo izasli i pitanje je da li cemo izaci ikada. Jos uvek nam klubovi zive po tom modelu, a i stadioni se grade po tom modelu. Privatizacija mora da se izvrsi koliko god da ona delovala lose u ovakvom sistemu jer ce i takva privatizacija biti bolja opcija nego ovo sto je sada na snazi.
                  Last edited by tamonajugu; 18-02-19, 14:40.

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    ...i bar jedan beogradski klub...npr Rad.
                    To geografsko poreklo je cudo.

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      To geografsko poreklo je cudo.
                      Rad već godinama služi da udomljuje igrače koji nemaju gde...pa 'ajd u Rad. Kvalitet sa Volkovom, Perendijom, Kasalicom u PM, a da ne spominjem fudbalski život Stefana Mihajlovića, Dušana Živkovića.....ne znam šta Lutovac traži u tom društvancetu.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Zemun ne ispada sigurno. To prekrižite kao mogućnost u svim kalkulacijama. Oni su i ušli kako su ušli zna se kako. Tu mrdamja nema.

                        Idealno bi bilo da ispadnu Mačva i Bačka.

                        Sova prijatelju svaka liga je nameštena. Neka manje, neka više. Tačnije da se izrazim u svakoj ligi se namešta, ne mora nužno da bude namešteno sve za šampiona.

                        Sećam se pre nekih prelaza Selte u Segundi ludilo, i Sasuola u Seria B, izgube kući kao prvoplasirani od Groseta poslednjeplasiranog.

                        Turci nameštaju kao ludi.

                        Rusi - sigurno.

                        Možda ljudima bode oči što se to ovde radi kaubojski ali radio je to i Bata Kan Kan, radilo je dosta ekipa.

                        Vojvodina je prodavala utakmice protiv Vaduca. Pobedi ih u gostima kući izgubi.

                        Ne bih ja tu bojio u režime klubove, niti bih izdvojio neki po poštenju da hoće sa svima da se pošiba na fer.

                        Znam ja Urke da se svuda namesta i da timovi kojima gori pobedjuju kad je to potrebno.

                        Meni je najsmesnije kad svi preokret automatski naozovu namestaljkom. Potrebe za tim sada vise nema obzirom na broj igara koji se nudi po kladionicama. Da li bi bilo ko posumnjao da recimo Napoli u cetvrtak izgubi kuci od Ciriha 0:1 (0:0)?? Naravno da ne bi... a kvota na X-2&0-2 gola je oko 30 i svi srecni

                        Preokret ne mora uvek da znaci namestenu utakmicu. Mnogo je je gore kad ekipa svesno ode na neko gostovanje i odigra toliko lose da ovi drugi pomisle da su Brazil.
                        Last edited by Constantin; 18-02-19, 15:45.

                        Comment


                        • Apropo svega rečenog i konstatovanog, jedan komentar na intervju Tončeva, na stranici koju vodim:



                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Rad već godinama služi da udomljuje igrače koji nemaju gde...pa 'ajd u Rad. Kvalitet sa Volkovom, Perendijom, Kasalicom u PM, a da ne spominjem fudbalski život Stefana Mihajlovića, Dušana Živkovića.....ne znam šta Lutovac traži u tom društvancetu.
                            U sustini ceo domaci fudbal sluzi za to da se udomljuju igraci koji nemaju gde......ovi koji imaju gde ne vole da se zadrzavaju u nasoj ligi

                            Comment


                            • http://mondo.rs/a1167354/Sport/Fudba...m-fudbalu.html

                              Sad kad ga damo u derbiju da ko ljudi znamo da je lopta prešla liniju.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                http://mondo.rs/a1167354/Sport/Fudba...m-fudbalu.html

                                Sad kad ga damo u derbiju da ko ljudi znamo da je lopta prešla liniju.
                                Vest pred derbii:
                                Nepoznati pocinioci pod okriljem noci pokrali kablove...
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X