Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je jedna dobra stvar proizašla iz Stojkovićeve izjave, to je da neće braniti više za reprezentaciju. Daj Bože da istraje na toj odluci.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Zamalo Ukijevih 0:6 da bude.
      Svaka čast, trebali ste da pobedite. Ne bi mi bilo krivo uopšte. Imamo 3 tima i ovako da se postavimo, sramno. Sad me baš briga treba da gledam neku cirkusijadu sa nekim PSG i Napolijem, koga to interesuje.

      Ovo je svetinja za Zvezdu i Partizan i svako ko odigra i gubi derbije na kraju ima velike sanse da izgubi titulu.

      Comment


      • Steta sto ona Panticeva lopta nije zavrsila u mrezi, zatresla se precka Podsetilo me na onu priliku sto je i Napoli imao.

        Zacarao gol Borjan
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Onaj Šćekić i Zakarić ako se tako zovu, vojnici klasični. Uvek će domaći igrači biti prevaga. Pola igrača Partizana ne znam ali kako su ovo odigrali treba samo da ih bude sramota što ovako ne igraju protiv nekog Rada.

          Pa ako su bolji i neka uzmete titulu. Još jednom čestitam skoro svim navijačima Partizana sem onima koje ne gotivim, odlični ste bili odlični. Ovo je trebalo da bude vaših 3 boda.

          Comment


          • Ma nasi su izasli kao protiv Surdulice, nece se niko sam pobediti jbg, Partizan srcan mi bez neke zelje, srecom nismo izgubili i idemo dalje sledeci mec.

            Comment


            • Stojke se posle casti i kluba sada odrice i zemlje i pasosa. Mizda ce zapadnim komsijama da nosi dres sa oprostite mi moju ruznu genetiku. Ili ce put CG.

              Inace Partizan bolji, uradili su onu sto su morali- da nas ne puste da igramo. Mi smo vecinom bunarili i ocekivali neko cudo ili prekid.

              Bez nekih vecih nereda i prozivki prosao derbi, bilo je doduse malo tuce kod Kimija na poluvremenu ali nista ozbiljno. Jedino sto mi je iskreno bilo zao iako sam zvezdas, da je pola juga bilo prazno i da su razvili ogroman portet da bi to pokrili. Kada bi Par svaki mec ovako igrao i taj deo bi bio popunjen.
              Last edited by colchonero; 23-09-18, 20:44.

              Comment


              • Stojke
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Sad ce uvek objektivne komsije da isucu WAR tehnologiju i da daju sud kako nije presla punim obimom...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Zaostala video tehnologija i amaterske kamere Arene Sport da odlucuju krajnji ishod derbija.

                      Svi ce da napreduju, a mi cemo na tehnoloskom nivou da budemo zarobljeni u devedesitim.

                      Steta sto iako je bio blowout nije isla prvo finale ABA lige. Bas nebo i zemlja kada poredis ABA ligu i SL.
                      Last edited by Ricma; 23-09-18, 21:57.

                      Comment




                      • Comment


                        • Ali jebeni tviter nalog Zvezde
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Pretekao si me... Taman sam hteo da kažem, kako je "večiti derbi" izgubio svoju draž i da bi u nekim boljim vremenima do sada bilo na desetinu slika, izvučenih linija i drugih dokaza da je bio gol, odnosno da nije.

                            @ La Jugoslavija
                            Da nisi više nikad kritikovao onu "amatersku TV" iz Niša što, između ostalih, snima i prosleđuje video izveštaje sa utakmice u Nišu....evo, imaš beogradsku Arenu
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • 10:03



                              Gubi se malo Miloje bez potrebe
                              Last edited by Mr. Wolf; 23-09-18, 22:51.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ajde paint, ali komentar
                                Pa krv ti jebem, svako normalan ima dilemu u ovakvim situacijama.

                                Comment

                                Working...
                                X