Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Radnički Spartak maestralno štelanje uz pomoć FSS i Obradovića.

    Ovo su odradiliu domenu Rusije i USA koje se kobajagi svadjaju i ulaze u Siriju i prave džumbus. Ko je kriv Rusija ili USA? ili UN tj FSS?

    Samo me zanima koliko su para uzeli ovde, ne znam gde sve može naša liga da se igra.

    A druga stvar Zvezdi priznati titule iz 1946. i 1986. Hajduku je priznao HNS i UEFA i iz pazite dobro 1941, 45, 46. Vardaru je priznata titula iz 1987. i od strane fudbalskog saveza Makedonije i UEFA. Zvezdi je oduzeta 1986, Vardaru 1987. Pogadjajte kome su dodeljene. Da, da. Baš oni. Partizan(i). Zvezdi treba da se dodele te dve titule a Partizanu oduzmu dve.

    Isto kao kad se vaterpolisti partizana bune što su im uzeli bazen opština Voždovac. Inače su isti dobili 1992. miljenici vlasti.

    Još da ih Tole nije gurao sad, Tumba period... Pa to je smešan klub, 13 titula ako bi nakupili puna kapa.

    Komšije tvoje prvaci su sveta, u glavi si drugi i to ti ne smeta. Kad navijaš za Partizan uvek si manjina uvek si 2.
    Dete, `86 nisi bio ni u najdugorocnijim planovima roditeljima, a da nije Jutjuba - ne bi ni video Zvezdine najbolje trenutke. Zato, pusti starijima da pricaju i donesi pivo, ako te ko posalje.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Kad pokradu Radnički, prava je prilika za patkometriju između Grobara i Delija...
      Ceka se cetvrtak i derbi.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Pa nije baš patkometrija sem zadnja rečenica to malo da začinimo. Što se mene tiče volim i Spartak i Radnički pa mi je krivo ali je po meni to štela nevidjenih razmera. Ne vidim trik da se ti klubovi bez naloga napadaju. Plus ova izjava Kokeze je potvrda da je on sve režirao. Mazanje očiju.

        Comment


        • Ma cini ti se: Spartak ne izvodi prvi tim protiv Zvezde zbog "mogucnosti da ih sudije ostete i ostanu bez igraca protiv Radnickog", a zatim se Radnickom sudi onakav penal i udaljuje par igraca pred poslednje kolo? Eh, Terza i Kokeza....
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Dete, `86 nisi bio ni u najdugorocnijim planovima roditeljima, a da nije Jutjuba - ne bi ni video Zvezdine najbolje trenutke. Zato, pusti starijima da pricaju i donesi pivo, ako te ko posalje.
            Ti si verovatno '86 gledao poslednju utakmicu. I to slucajno

            Comment


            • Jadan Partizan eee. Meni nikoga nije žao nego Partizana. Pokrade ih moja Zvezda. U poslednjih 10 godina, uzela je Zvezda čitave 3 titule. A i mi mislili možemo na instituciju sa nameštanjem. Izbori se avangarda protiv svega.

              Čak je i Sale Ilić doživeo ono što je 2000te kad je molio grobare(ili kako su se tad zvali) da ga ne gadjaju, da pobedjuje Zvezdu u kontinuitetu i uzima lako titule. Da mu je neko pričao ne bi verovao. Ipak je Partizan institucija. Zemunelo i Teleoptik. Pametno su uložili privatan novac verovatno. Ipak su bili najveće ime pa šta i da ih je vlast pogurala... a čekaj nisu? Bili su samo komšije svetskog šampiona? Pa i to je nešto budite srećni

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Jadan Partizan eee. Meni nikoga nije žao nego Partizana. Pokrade ih moja Zvezda. U poslednjih 10 godina, uzela je Zvezda čitave 3 titule. A i mi mislili možemo na instituciju sa nameštanjem. Izbori se avangarda protiv svega.

                Čak je i Sale Ilić doživeo ono što je 2000te kad je molio grobare(ili kako su se tad zvali) da ga ne gadjaju, da pobedjuje Zvezdu u kontinuitetu i uzima lako titule. Da mu je neko pričao ne bi verovao. Ipak je Partizan institucija. Zemunelo i Teleoptik. Pametno su uložili privatan novac verovatno. Ipak su bili najveće ime pa šta i da ih je vlast pogurala... a čekaj nisu? Bili su samo komšije svetskog šampiona? Pa i to je nešto budite srećni
                Obrati se Vladanu Lukicu zasto sada skupo kupujete bivse igrace iz vaseg omladinskog pogona, umesto da su presli u prvi tim - sto je zeleo Prosinecki i oni.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ima istine, ima istine, nema šta. Nismo mi kao vi, mi imamo dozu objektivnosti a to je uglavnom tačno što ne menja gore navedeno.

                  Comment


                  • Lalatović više nije trener Čukaričkog!
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Сад иде код вас?

                      Comment


                      • Spava li mirno Ivica Toncev !?!
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Spava li mirno Ivica Toncev !?!
                          Jel rekoh ja kakav će takming biti.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Jel rekoh ja kakav će takming biti.
                            Dolazi covek da igra Evropu
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Jel rekoh ja kakav će takming biti.
                              Bemliga, valjda niste toliki baksuz
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Cuj baksuzi, najbolje moguce resenje za Radnicki.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X