Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spartak vidno bolji u I poluvremenu, šteta što nadmoć nisu krunisali vođstvom
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mad for red View Post
      Jel to bio penal za Spartak?
      Ne...trebao je igrač Sparta žuti da dobije, zbog loše glume
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Ostecen Partizan??? Dokle Cocky, dokle! n

        Comment


        • Utakmica od 97+ minuta u najavi na jenea
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Na kraju ipak treba čestitati igračima Spartaka na dobroj igri i Partizanu na srećno osvojenom bodu.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Kaže Peca Strajnić "Nadamo se da igrači Spartaka nisu došli da se brane "
              Na kojoj tv je meč prenosio Strajna.
              Na Areni nije, jedino ako nije na slovenačkom SK3.
              Last edited by Jaqen Hghar; 26-11-17, 19:23.

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Na kojoj tv je meč prenosio Strajna.
                Na Areni nije, jedino ako nije na slovenačkom SK3.
                Moja greška....Ivan Radulović je bio.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Objektivno, nije bio penal -> odnosno ja to nikad ne bih sudio. Bolji si, imas 10 puta veci budzet, ima i da se potrudis da dodjes do pobede.
                  Posebna prica su komentatori sa Arene.
                  Rezultat u JNA i onaj u Krusevcu su retki trenuci zanimljivosti u ovoj ucmaloj ligi. Sasvim je normalno da ekipa koja igra na dva fronta i ima pritisak pobede na svakom mecu -> ne pobedi sa vremena na vreme slabiju ekipu koja nema sta da izgubi.
                  Partizan koji je igrao u Ligi Sampiona 2003. tada nije osvojio titulu.

                  Kod nas se to desava kada se nasi "najveci klubovi" zamere sudijskoj organizaciji ili nekom krmku iz uprave protivnickog kluba.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Partizan nekako do boda, mali Hajdin mi se sve vise dojmi on je dosao iz trece lige , potpuno zaustavio Tosica.

                    Comment


                    • Meni baš ultra zanimljivo da Zvezda delje koga god stigne i nema lažnih izgovora da je umorna, jer na kraju kvalitet presuđuje. Pleni lepom igrom i rezultatom na oba fronta, ne može to svako.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Meni baš ultra zanimljivo da Zvezda delje koga god stigne i nema lažnih izgovora da je umorna, jer na kraju kvalitet presuđuje. Pleni lepom igrom i rezultatom na oba fronta, ne može to svako.
                        Nisam ni sumnjao da je tebi tako nesto ultrazanimljivo.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Čekajući Kendrika da se javi...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Uh, cestitke Spartaku na muskoj igri.

                            Uhvatili su nas nespremne, pomalo mamurne od uspeha...

                            Ipak je tesko kada se ne dobije penal + crveni za protivnika u ranoj fazi meca, ili barem penal na startu drugog poluvremena.

                            Comment


                            • Jos je teze navici se na cinjenicu da sudija ne dozvoljava da se igra dok se ne pobedi pa makar i svih 98 minuta.

                              Comment


                              • .. a najteže je čitati komšijske postove u zadnje vreme, iako su copy/paste od prošle godine do tekme sa Voždovcem!

                                Comment

                                Working...
                                X