Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kendrik View Post


    Ocekivano je da obraza nemaju, ali srama...

    Prepisana pricica od vodje. Ubedjuje/u narod u nesto sto je ocigledno suprotno. Sto je najcrnje, ima mucenika koji piju ove spinove. I to je ono sto je tuzno.
    Sta je očigledno suprotno? Pa vi ste sami sebe ubedili da vam Vucic radi o glavi a kradete kao i uvek. Eto ti klasican primer obmane koju je narod popio.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      A sto komentarisu mec u kome Zvezda nije nastupala?
      Jel tako i u ligi sampiona u grupi sudija pogresi u korist nekog tima, a javi se treci klub sa saopstenjem.
      Penal je cist kao suza. Vise puta kaceno na ovoj temi.

      Comment


      • Ima osnova za penal, cak vrlo verovatno po asepktima fudbalske igre je i bio penal.
        Ja komentarisem nacin na koji je do penala doslo, lik lezi dole i onda nicim izazvano se ritne i polomi ovog jadnika.
        O tome ja pisem.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • У СНС Србији је све парадоксално. Народ чита Информер који је проруски, а гласају за власт која тежи ка Западу. Председник је Звездаш, а све ради против Звезде. Навијачи Партизана трипују да су нека врста отпора власти, а трибина директно штити истог. Бивши тренер кошаркашког клуб важи за опозиционара и господина, а иде на годишњице СНСа и бије судије.

          Ништа није чудно, па ни то да човек који каже да мрзи Партизан добије месец дана бана. Гледајте Задругу, читајте Информер и уживајте у ГТРу. За боље и нисмо.

          Comment


          • Originally posted by kendrik View Post


            Ocekivano je da obraza nemaju, ali srama...

            Prepisana pricica od vodje. Ubedjuje/u narod u nesto sto je ocigledno suprotno. Sto je najcrnje, ima mucenika koji piju ove spinove. I to je ono sto je tuzno.
            Kog vodje vašeg iz Kk -a ili Vucele.

            Comment


            • Originally posted by kendrik View Post
              Penal je cist kao suza. Vise puta kaceno na ovoj temi.
              Nebitno da li je bio ili nije. Pricam o praksi da se treci klub javlja saopstenjem na mecu na kome nije ni ucestvovao. Ne znam da li je ta sumanuta praksa samo ovde, ali ima i u drugim ligama toga? Znam da su se iz FKP javljali sa slicnim placnim pismama.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ima osnova za penal, cak vrlo verovatno po asepktima fudbalske igre je i bio penal.
                Ja komentarisem nacin na koji je do penala doslo, lik lezi dole i onda nicim izazvano se ritne i polomi ovog jadnika.
                O tome ja pisem.
                Kao sto rekoh, penal je debilan.

                Nisam siguran u kom pravcu ides; da li potenciras da je Gavric (ex. igrac zvezde, veliki navijac, hteo da se bije dvaput u dva minuta koliko se iznrevirao zbog penala) namerno napravio penal ili?

                Bilo kako bilo, cista pobeda Partizana protiv izuzetno motivisanog protivnika. Eto, porusili smo i teorije kako se Macva sklanja i sta ti ja znam.

                Pohvala i za domace navijace, glede odziva - ponasanje sa onim povicima je bilo bljak.

                Comment


                • Sto je bljak, sto se bune protiv penala koji im je sviran u 86. minutu, a koga mozda nisu dobro ni videli? Ispada da navijaci Partizana idu na stadion kao u pozoriste, sa dvogledima pa ako sudija svira penal protiv njihovog kluba oni skinu dvogled i kazu "jeste, bio je, nema bunjenja braco".
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Nebitno da li je bio ili nije. Pricam o praksi da se treci klub javlja saopstenjem na mecu na kome nije ni ucestvovao. Ne znam da li je ta sumanuta praksa samo ovde, ali ima i u drugim ligama toga? Znam da su se iz FKP javljali sa slicnim placnim pismama.
                    Pa i nije da nema osnova, sa tim klubom se bori za titulu e sad ako ovaj drugi klub guraju što je svima apsolutno jasno pa i sjajnoj šabačkoj publici a drugi klub mora kao protiv Zemuna da se razbije dok da gol i to pred kraj bez penala onda ti nije svejdno zar ne. Zvezda se oglašava zato što ima interesa i treba da se oglašava da se pokaze da neće da se ćuti na ovaj pokušaj saveza i ostalih.

                    Comment


                    • Pogotovo sto Cockyeva tzv sudijska komisija niti hoce, niti ce ikada kazniti sudije za ovakve otvorene kradje, pogotovp u Krusevcu i Cacku, lomljenje nogu dvojici igraca gde su oba starta bila ocigledno namerna.

                      Sad ce pauza, pa ce raspali Krstajic da vodi preko pola sveta Krsticica i Radonjica, koji verovatno nece ni igrati te smesne tzv prijateljske utakmice. Tako da se GrobAndjelovskog niko nece ni secati, do sledece kradje, Na srecu tu je Djokic cisto da pokaze da je i on drugar sa Cockyem i ekipom iz Humske

                      Comment


                      • Dame i gospodo, Sasa Ilic sa 40 godina resava meceve. Rutinski izvedem penal, za vazna 3 boda na teskom gostovanju.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • E ako je Saša Ilić taj koji kod vas rešava utakmice, Zvezda nema šta da brine a i ja sam miran, verujem i ostala navijačka populacija.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            E ako je Saša Ilić taj koji kod vas rešava utakmice, Zvezda nema šta da brine a i ja sam miran, verujem i ostala navijačka populacija.
                            Resava on i derbi, vec vidjeno prosle sezone.

                            P.S. Sasa Ilic je veci od celog tima Crvene Zvezde.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • De boga ti, hoćeš li me samo podsetiti na tu bogatu karijeru? Gde je to igrala ta veličina, kojeg zovu i flaša ( a ja, brat po čaši Mrtvijašu...neko bi dodao i "stariji brat po čaši")...
                              Zaista svako zaslužuje legendu kakvu ima.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                De boga ti, hoćeš li me samo podsetiti na tu bogatu karijeru? Gde je to igrala ta veličina, kojeg zovu i flaša ( a ja, brat po čaši Mrtvijašu...neko bi dodao i "stariji brat po čaši")...
                                Zaista svako zaslužuje legendu kakvu ima.
                                Mozda misli da je najtrofejniji igrac ovde, što je i tacno mada ove titule ovde koje je osvajao hm, bolje da precutim.

                                Comment

                                Working...
                                X