Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Jelen Superliga

    Jaooo Tagoe jebo te onaj ko te doveo &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: Jelen Superliga

      'Ebala ih pirotehnika,ne moze derbi da se igra $#^%RT


      Edit : Karleusa zasluzila crveni &+I}\

      Comment


      • Re: Jelen Superliga

        Ole, ole, ole, ole! Tejgo, daj go!


        Kakva igracina, ne znam da li ste primetili, ali njegova igra je veoma jednostavna, sve iz prvog pasa . Koliko sam tugovao kada je otisao Kleo, toliko sam srecan sto imamo igraca takvog kalibra! %G8_


        Ne znam zasto Tosic nije dobio crveni, onakvo ponasanje prema jednom od sudija ne sme da bude ispostovano .


        Kakva kombinacija Adije i Prinsa, steta sto nije krunisana . Savrseno se razumeju &8@^J

        Comment


        • Re: Jelen Superliga

          Sudija mamu ti je**m slepackog,ruka bila &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Jelen Superliga

            Bice,ne svira se takva ruka skoro nikad @(*6sd$%


            Steta sto Adija nije smirenije usao u sut,ali dobro...vidi se da su tandem boli glava...A Tagoe ne samo sto daje golove,nego ne gresi covek...svaka mu cast...


            Borja nesto slicno Barcosu,Evandro 0.

            Comment


            • Re: Jelen Superliga

              TEJGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[

              Bolji je dobio i dobice opet,idemo po duplu krunu,bravo momci svaka cast!!!
              sigpic

              Comment


              • Re: Jelen Superliga

                U buduce Adija i Medo u prvoj,nema tu dileme...nadam se da je Stanoje svestan toga...

                Comment


                • Re: Jelen Superliga

                  Адија је одличан,мени је бољи од Илиева,ал добро је и млађи је.. @(*6sd$%

                  Тејго је сјајан,калибра као Клео...Добиће комшиница комплексе од њега.. :fc-[

                  И још да додам Тејго је у Хофенхајму био један просечан нападач,није се ни наиграо,а у нашој лиги је суперстар..Толико о снаги наше Јелен Супер Лиге.. <wicked>
                  CZ-JK-Elton John-Diva

                  Comment


                  • Re: Jelen Superliga

                    Gazi breeeeeeeeeeeeeeeee gaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ti si zvezdin cetnik Roberteeeeeeeee Roberteeeeeeeee Roberteeeeeeeeee.... Koliko je ovo postala najobicnija utakmica igramo sa 30% bre smeeeeeesno, divan Jug, divan, kao nekad! Heeeeeeeeej crno-beli mi volimo vas volimo vas volimo... 22 &^@4(

                    Comment


                    • Re: Jelen Superliga

                      Koliko god je Tejgo upao u prvi plan u derbiju, po meni najkorisniji za ovu pobedu je ... S.Ilic . Toliko presecenih paseva, toliko sprinteva, toliko savrsenh defanzivnih zadataka. . Ti mali detalji resavaju utakmicu .

                      Comment


                      • Re: Jelen Superliga

                        Imam jedno pitanje za sve(ne samo za tebe LBJ,ti si sada slucajno napisao),zasto svi strelca oba gola zovu Tejgo kada se covek zove Tagoe ? (%fsd%&j &%@5w8&*
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Jelen Superliga

                          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2524.msg269734#msg269734 date=1300308106]
                          Imam jedno pitanje za sve(ne samo za tebe LBJ,ti si sada slucajno napisao),zasto svi strelca oba gola zovu Tejgo kada se covek zove Tagoe ? (%fsd%&j &%@5w8&*
                          [/quote]

                          http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...ji-tu-je-Tejgo

                          Comment


                          • Re: Jelen Superliga

                            [quote author=LBJ link=topic=2524.msg269718#msg269718 date=1300307327]
                            Koliko god je Tejgo upao u prvi plan u derbiju, po meni najkorisniji za ovu pobedu je ... S.Ilic . Toliko presecenih paseva, toliko sprinteva, toliko savrsenh defanzivnih zadataka. . Ti mali detalji resavaju utakmicu .
                            [/quote]

                            Daleko najbolji igrac utakmice 22 &^@4(

                            Comment


                            • Re: Jelen Superliga

                              [quote author=dusan1610 link=topic=2524.msg269738#msg269738 date=1300308291]
                              http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...ji-tu-je-Tejgo
                              [/quote]


                              Bolje je sto sam pogresio nego da se razocaram u komentatore. $#^%RT
                              Svi komentatori na SP su ga zvali Tagoe,cak i na stranim televizijama...pa sam mislio da je tako. %QWT&W
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Jelen Superliga

                                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2524.msg269743#msg269743 date=1300308560]

                                Bolje je sto sam pogresio nego da se razocaram u komentatore. $#^%RT
                                Svi komentatori na SP su ga zvali Tagoe,cak i na stranim televizijama...pa sam mislio da je tako. %QWT&W
                                [/quote]

                                Svi su ga zvali Tagoe, nekako je lakse Tagoe, ali vec sam se navikao na Tejgo. h5g6k8

                                Comment

                                Working...
                                X