Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Jedini derbi na svetu u kojem jedan tim ima 30 pobeda vise od drugog.
    I tu su razliku spustili zadnjih 4 godine.

    Comment


    • Originally posted by trigger View Post
      Jeste navikli smo,al smo bar igrali u LS u ovom veku za razliku od nekih "velikih" klubova.
      Bravo za vas. Igrali ste,svi vas napunili,i vi se i dalje palite. Svaka cast sto ste usli tamo,ali vi se lozite kao da ste tamo nesrecno ispali,a ustvari bod niste osvojili. Igrate zadnje 5 godine u Evropi,za te 5 godine niste sakupili ukupno 10 bodova u grupama,i vi se time hvalite?
      Realno ja bi voleo da Zvezda ove godine udje u LE,i ajde prva sezona igracima u Evropi,i mogu da razumem da ne skupe neke bodove,ali da 5 godina igramo u grupama konstantno i da ne mozemo da pobedimo 2,3 utakmice,mene bi sramota bilo,isto kao sad sto me je sramota sto ne mozemo da igramo Evropu.
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Jučerašnji fudbal je pokazao gde smo. Možete partizanovci da mislite šta hoćete ali vi niste puno bolji od nas. Imali ste i bolje ekipe pa što kaže Bendtner niste imali 2 pobede za 5 godina. Mi smo još gori jer ne možemo ni da uđemo u Evropu. ali to je realnost našeg fudbala. Ti ovde igraš protiv nekog Smedereva čiji se igrači sklanjaju da bi dao go, ili ti sudija svira penal koji ne psotoji i naravno da se ne može tu napredovati. i onda dođeš u Evropu i nema sudija, nema smedereva. Arsenal je igrao sa B timom pa je opet mogso da Vas napuni. Dokle god se ovde nameštaju utakmice, i sude nepostojeći penali ( to mislim na sve klubove) mi u Evropi nema šta da tražimo. Mi treba da pothitno privatizjuemo klubove i da se zna onda ko je gazda. Dotle Evropa za sve je samo san. Mi ćemo da pričamo kakosme nekad bili prvaci Evrope, vi ćete da pričate kakoste igrali LŠ, i to je to. Pa i nottingham forest je bio prvak Evrope nekad, kad je bilo mnogo teže uću u LŠ nego sad. Pa opet.... Čistka prvu u savezu pa u klubovima pa tek onda možemo nečemu da se nadamo.

        Comment


        • Pa utakmica nije imala nikakav rezultatski znacaj. Ali derbi je derbi pa makar bili poslednji, svako ko navija za partizan a derbi mu je nebitan, ja nemam prosto reci. Ok,izgubili smo, srecom nema posledica,ali je gorko u ustima.

          Dalje, ona poslednja parola derbi se ne moze kupiti

          Jel to znaci da smo sve ovo vreme kupovali derbije ? Pa dobijali smo vas u utakmicama koje su bile za titlulu, direktni okrsaji. Zasto tad niste razvijali te parole ?

          I ova parola se ne bi podizala da je ostalo 0-0,nego bi je cuvali za sledecu priliku.

          Comment


          • Originally posted by gagablues View Post
            Ja ne mogu da verujem šta sve ovde pročitam. Nije mi jasno zašto partizanovci ne možete da čestitate normalno na pobedi a da ne ostavite neki zajedljiv komentar. Do prošle godine pobedjivali ste u derbijima pa kad je i bio još viže nevažan i te kako ste se radovali. A sad odjedanput kad mi pobedjujemo sad je ne važan. A zaboravili ste perod kad niste pobedili Zvzedu 8 godina na svom terenu i 11 godina na Marakani. I tonije bilo davno do samo pre par godina dok noste počeli sa ovom dominacijom koja je prekinuta. Budite pravi i u porazu a ne samo kad pobedjujete. Ja vam čestitam na titulu potpuno zasluženoj .
            Reci mi koji je to nevazniji derbiji od onoga gde jedan tim vodi sa 12 bodova?

            Cak i da smo pobedili, mogu se kladiti da niko od toga ne bi pravio havariju.
            U svakom slucaju, titula je vaznija. Znam da bi bio znatno vise potresen da smo dobili sve derbije u sezoni, a izgubili titulu, nego osvojili trofej, a izgubili u derbijima.

            5 godina i jos se broji...

            Comment


            • Originally posted by trigger View Post
              Jeste navikli smo,al smo bar igrali u LS u ovom veku za razliku od nekih "velikih" klubova.
              Definiši ovo IGRALI?
              Its all about smiles and cries

              Comment


              • Originally posted by Drogba View Post
                Dalje, ona poslednja parola derbi se ne moze kupiti

                Jel to znaci da smo sve ovo vreme kupovali derbije ? Pa dobijali smo vas u utakmicama koje su bile za titlulu, direktni okrsaji. Zasto tad niste razvijali te parole ?

                I ova parola se ne bi podizala da je ostalo 0-0,nego bi je cuvali za sledecu priliku.


                Mala je slika ali shvatas poruku. I nemoj se praviti lud da ne znas o cemu se radi, i zasto ste i vi i mi to imali na tribini. I jedno i drugo je zasluzeno. Nama za navlacenje sudija te godine, vama za isto to i zatvorene utakmice. Kako volim kada se pravite nevinasca, to je strasno. Samo mi jos reci da je posteno prvenstvo... Mi smo sami krivi sto smo izgubili titulu nekim kiksevima i prvi sam rekao da ste zasluzeno osvojili titulu ove godine, ali svi znamo o cemu se ovde prica. I dok znamo i dok se to desava ostacemo na periferiji fudbalske Evrope, i mi i vi.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Jbg, ja se ne secam ove parole,kapiram da je bilo kad ste poslednji put uzeli titulu .

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Jbg, ja se ne secam ove parole,kapiram da je bilo kad ste poslednji put uzeli titulu .
                    Iz 2010 je, utakmica sa Jagodinom, cini mi se posle onog penala nad Kaduom protiv Smedereva, za koji kao teski Cigan priznajem da je presmesan. I naravno odmah se prebacujemo na prozivku.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Onda je parola sasvim ok . Medjutim i dalje me nervira stav pojedinaca "ne treba nam takva titula " Kakva ?

                      Inace, bilo je incidenta,cigani nas gadjali bakljama malo iznad juga pre utakmice,ali im je uzvraceno istom merom .

                      Evo ga i Bajko kaze evo im titula
                      Last edited by Drogba; 06-05-12, 12:03.

                      Comment


                      • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                        Reci mi koji je to nevazniji derbiji od onoga gde jedan tim vodi sa 12 bodova?

                        Cak i da smo pobedili, mogu se kladiti da niko od toga ne bi pravio havariju.
                        U svakom slucaju, titula je vaznija. Znam da bi bio znatno vise potresen da smo dobili sve derbije u sezoni, a izgubili titulu, nego osvojili trofej, a izgubili u derbijima.

                        5 godina i jos se broji...
                        Ok, vidim sa se sa nekim partizanovcima ne može voditi normalna polemika. Zaista mi je žao što su neki navijači partizana tako zaslepljena mržnjom prema zvezdi da sve omalovažavate ako nije u vašu korist. Još jednom čestitam na tituli .

                        Comment


                        • Da je derbi nevazan,sinoc bi ste izasli rastereceno,bez ikakvog pritiska odigrali utakmicu.Da je derbi nevazan,ne bi ste se bili ovoliko oprezni,ne bi ste se branili od kluba koji je 2 klase ispod vase kako vi kazete,i koji ima 12 poena manje od vas.Ovako pokusavate sami sebe da utesite,nije to lako
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Originally posted by Sara View Post
                            Koja je ovo smejurija.... ovakav raspad od ekipe da nas dobija tri puta zaredom. Grante je*o ti pas mater..
                            Ma tvoja je ekipa raspad,alo;) Ne mozete nam go dati u tri utakmice,i imas smjelosti tako da pises,no to su valjda ipak frustracije
                            Opet smo ih dobiliOvo vec postaje laganica,iako pregrubo zvuchi(nemojte se sad paliti,ovo je bio sarkazam)..Znaci,potvrdili smo da smo bolji tim od Partizana.Logicno!Mislim,nista se ne predimenzionishe,prosto smo bolji Vjerujem da cemo uz 2-3 pojacanja na ljeto,bukvalno sravniti nasu ligu sa zemljom,sledece sezone!Sto se tice komentatora na Areni,Igora Radulovica..auuuu!Pa....samo cu reci,da mi je da ga vidim!
                            a sto se tice njegovog sagovornika na kraju utakmice Dejana Vukicevica,inace bivseg igraca partizana i doskorasnjeg 'maga' vojvodine,kako ga nije sramota da se dodvorava s komentarima Radulovicu,i da toliko hvali igru partizana i da zakljuci da je pobjeda Zvezde,zamisli,nezasluzena!Sarm ih bilo i njega i Babovica koji takodje kaze na kraju,da su oni stvarali sanse,a mi ipak dali golKoje sanse,babovicu,koje sanse?pa ko je bio bolji u prvom poluvremenu,ko?Mi nismo imali prilike a?Strasno,koji je to bezobrazluk!ali dzaba..0:1!! uhhh samo kad ih deremo,nista ljepse i sladje od toga u zivotu nema!;)


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Vjerujem da cemo uz 2-3 pojacanja na ljeto,bukvalno sravniti nasu ligu sa zemljom,sledece sezone!
                              Ne treba bas ni preterivati, moramo da naucimo da dobijam tzv. manje utakmice, to je vaznije od bilo kog pojacanja. Ja licno ne mislim da cemo gaziti, ali cemo biti podjednaki bar sa Partizanom, videcemo. Kao sto sam rekao i prethodni put kada je uhvatila euforija posle dva remija Partizana, ne treba biti euforican da ne dodje depresija kada ne prodje sve kako treba.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nebojsa brate,da nije Toleta,i da smo ovu ekipu imali od pocetka sezone,drugaciji postovi bi se sad pisali..tako da,nista se ne pretjeruje!i ti to znas brate;)


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X