Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Abaut odloženih utakmica....

    Kukamo kako nam protivnicima uveliko traje prvenstvo, naši klubovi nemaju u nogama takmičarske utakmice, pomerimo početak prvenstva zbog toga, a onda posle prvog kola odlažemo utakmice....da se krstiš s obe ruke........ i za koga se spremamo i odmaramo ? Za amatere, konobare, ribare. Razumeo bih da je sledeći meč protiv nekog iz L5....ali.... brate
    Veliki klubovi nista ne prepustaju slucaju i ne potcenjuju nikoga.

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      Veliki klubovi nista ne prepustaju slucaju i ne potcenjuju nikoga.
      Veliki klubovi ne kukaju, nego igraju po predviđenom rasporedu...
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • TSC u 50. minutu protiv Lučana vodi 4:0....biće čupavo protiv njih. Moraće da sudi ili Bojan Nikolić ili onaj iz Raške..Čolović.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Zvezda veceras 1-1&4+.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Veliki klubovi ne kukaju, nego igraju po predviđenom rasporedu...
            Reci to Liverpulu, Realu, Barseloni, Bajernu i ostalima....ja sam vec rekao da nisam za odlaganje utakmica ali kad neko odlaganje meceva smatra neregularnoscu onda je to samo znak da jedva ceka cak i bez argumenata da osudi nekoga za nesto.....u ligi gde nema nevinih klubova. Medjutim necu da pricam o tim stvarima ne mogu da se uzaludno zamaram tim kad je lepse pricati o fudbalu i ovim postom zavrsavam na tu temu...sto se mene tice.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Abaut odloženih utakmica....

              Kukamo kako nam protivnicima uveliko traje prvenstvo, naši klubovi nemaju u nogama takmičarske utakmice, pomerimo početak prvenstva zbog toga, a onda posle prvog kola odlažemo utakmice....da se krstiš s obe ruke........ i za koga se spremamo i odmaramo ? Za amatere, konobare, ribare. Razumeo bih da je sledeći meč protiv nekog iz L5....ali.... brate
              Upravo to.
              Klubovi su kukumavčili godinama kako uglavnom dobijamo ekipe koje već uveliko igraju prvenstva,
              a mi besmisleno počinjemo ligu polovinom avgusta.
              Kada se to najzad desilo pre nekoliko sezona, već posle prvog težeg putovanja odlažu se utakmice na neodređeno vreme.
              I ne ne smeta meni kao navijaču Zvezde što je Partizan odložio,
              to je isto radila Zvezda, i radiće opet koliko već sa Kopenhagenom, a tek ako se dođe do play off utakmica
              za UCL ili UEL to će biti kao dobar dan.

              Pa valjda ti je interes da se kroz takmičarske utakmice makar i u pingpong ligi koliko toliko uigraš,
              posebno što vrlo često je to preka potreba jer klubovi kod nas sa kraja prethodne sezone, do početka nove
              promene pola tima.

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Upravo to.
                Klubovi su kukumavčili godinama kako uglavnom dobijamo ekipe koje već uveliko igraju prvenstva,
                a mi besmisleno počinjemo ligu polovinom avgusta.
                Kada se to najzad desilo pre nekoliko sezona, već posle prvog težeg putovanja odlažu se utakmice na neodređeno vreme.
                I ne ne smeta meni kao navijaču Zvezde što je Partizan odložio,
                to je isto radila Zvezda, i radiće opet koliko već sa Kopenhagenom, a tek ako se dođe do play off utakmica
                za UCL ili UEL to će biti kao dobar dan.

                Pa valjda ti je interes da se kroz takmičarske utakmice makar i u pingpong ligi koliko toliko uigraš,
                posebno što vrlo često je to preka potreba jer klubovi kod nas sa kraja prethodne sezone, do početka nove
                promene pola tima.
                Tako je. Prosta stvar. Zamisli sada sve kvalifikacione utakmice, sve važnije i važnije i sve jače i jače utakmice. Onda, daj bože svima, grupna faza, pa finalne eliminacije i samo finale LŠ i LE. Sve će se utakmice odložiti i odigrati u maju i junu ?
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  Upravo to.
                  Klubovi su kukumavčili godinama kako uglavnom dobijamo ekipe koje već uveliko igraju prvenstva,
                  a mi besmisleno počinjemo ligu polovinom avgusta.
                  Kada se to najzad desilo pre nekoliko sezona, već posle prvog težeg putovanja odlažu se utakmice na neodređeno vreme.
                  I ne ne smeta meni kao navijaču Zvezde što je Partizan odložio,
                  to je isto radila Zvezda, i radiće opet koliko već sa Kopenhagenom, a tek ako se dođe do play off utakmica
                  za UCL ili UEL to će biti kao dobar dan.

                  Pa valjda ti je interes da se kroz takmičarske utakmice makar i u pingpong ligi koliko toliko uigraš,
                  posebno što vrlo često je to preka potreba jer klubovi kod nas sa kraja prethodne sezone, do početka nove
                  promene pola tima.
                  Slazem se. Meni nije prihvatljivo ni da se odlozi par utakmica u pocetku kako bi se lakse postigao neki minimalni cilj (grupna faza evropskog takmicenja), a kamo li da se odlazu utakmice cele sezone. Potpuno mi je razumljivo i normalno da se utakmica odlozi za dan-dva ili igra ranije za dan-dva ali treba jednom nasi treneri i fudbaleri da raskrste sa samim sobom i da se uhvate u kostac sa modernim fudbalom i jakim tempom utakmica koji je neizostavni deo ako zelis da budes medju najboljima. Sa druge strane smatram da je 37 utakmica previse za nase uslove jer nemamo taj luksuz da igramo i preko januara kao sto to mogu lige koje imaju taj broj utakmica poput engleske, spanske itd....14 ekipa sa play-of i autom bi bilo idealno, to su 32 utakmice u sezoni i u tom slucaju da sam na mestu saveza ne bi dozvolio nikakvo odlaganje utakmica za par nedelja i slicno vec bi sve moralo da se odigra u tom kolu sa tolerancijom od maksimum 1-2 dana ispred ili iza termina. Medjutim ako je odlaganje najveci problem onda i nemamo problema....

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    TSC u 50. minutu protiv Lučana vodi 4:0....biće čupavo protiv njih. Moraće da sudi ili Bojan Nikolić ili onaj iz Raške..Čolović.
                    Taj TSC ima ozbilja infrastrukturalna ulaganja, izgradili su akademiju, sad grade stadion, Orban dao 10 meleona..

                    Comment


                    • Lalat opet u elementu na Areni, nešto je kao objasnio a ništa mi jasno nije.

                      Comment


                      • Zato se jedino trener može zvati u Srbiji i nigde više.
                        U uređenom društvu posle prvog sličnog ispada i prosipanja pameti usledio bi momentalni šut u guz.

                        Comment


                        • Očekujemo da se u nenormalnom okruženju ljudi ponašaju normalno.

                          U uređenom društvu takve stvari ne bi pričao jer ne bi imao šta reći na tu temu.

                          Sve je to normalno, svako radi ono šta treba da radi.

                          Comment


                          • Ispravka, ocekujemo da u nenormalnom okruzenju ima normalnih....oni koji su bili u ovom okruzenju, a iole su normalni pobegli su prvom prilikom glavom bez obzira i nasli sebi mir, egzistenciju i uslove za rad u nekim drugim ligama....ta tri pojma kod nas ne postoje.

                            Comment


                            • Dobila je mlada reprezentacija Srbije novog selektora. Iznenađenja nije bilo, sve ono što se šuškalo u prethodnih mesec dana pokazalo se tačnim. Nenad Milovanović, doskorašnji dugogodišnji trener Mladosti iz Lučana, dobio je poverenje Fudbalskog saveza Srbije da u narednom periodu predvodi reprezentaciju do 21 godine.

                              Izvršni odbor izglasao je danas da Milovanović dobije šansu, kao dugogodišnji trener na domaćoj sceni, koji je od Mladosti iz Lučana napravio klub koji je pre dve sezone igrao na međunarodnoj sceni.

                              Klupa mlade reprezentacije Srbije je bila upražnjena posle Evropskog prvenstva u Italiji i San Marinu, na kojem su Orlići doživeli debakl. Umesto kandidata za trofej, selekcija Srbije se predstavila kao jedan od najlošijih sastava na šampionatu, a Goranu Đoroviću, koji se čak pominjao kao kandidat za selektora A tima ako Orlići dobro prođu, istekao je mandat na kraju takmičenja.

                              Comment


                              • Samo neka je Đorović otišao.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X